Şimdi Ara

ORG HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLANLAR İÇERİ [ORG-PİANO SEVERLER GELSİN ] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
17
Favori
103.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba dijital piyano bakıyorum bu modeli buldum tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siper5552

arkadaşlar merhaba dijital piyano bakıyorum bu modeli buldum tavsiye eder misiniz?

Hocam özellik ve ses bakımından iyi bir cihaz ancak bunun boyutu biraz küçük diye biliyorum. Benim görüşüm o kadar para verdikten sonra biraz daha büyük boyutlu bir cihaz almanızdan yana , ama tabii ki yinede karar sizin cihaz özellik bakımından oldukça iyi zaten bir kaç videosunu izledikten sonra buna sizde kanaat edeceksiniz.

• Yamaha PSR-E343 mü
    Casio CTK-3200 mü sizce hangisi daha iyi ? Seviye olarak başlangıçın biraz üstü diyelim ama profesyonel yapmıcam hobi ama çalmayı gerçekten çok seviyorum.geçen sene başlamıştım 2 ay kadar takıldım sonra sınav yuzunde bırakmak zorunda kaldım malum sınavda bıtınce baslıcam tekrardan..sizce hangisi ?
  • Bütçenizi biraz arttırırsanız size Yamaha A 300 TR. V3 öneririm. İçinde Türk sesleri ve ritimleri de var. İleride elinizden çıkarabilirsiniz. ikisinden birini alacaksanız psr e 343 ü alın. Sesler ve ritimler casio dan daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytuğ1970

Bütçenizi biraz arttırırsanız size Yamaha A 300 TR. V3 öneririm. İçinde Türk sesleri ve ritimleri de var. İleride elinizden çıkarabilirsiniz. ikisinden birini alacaksanız psr e 343 ü alın. Sesler ve ritimler casio dan daha iyi.

hocam maalesef o kadar bütçe ayıramam..zaten elden çıkartma gibi bir durumum olmaz alsam satmam yani..hobi olarak çalıcam yamaha da bana daha yakın geliyor...
  • Hocam merhabalar,
    KIZIM piyano kursuna başlayalı 2ay oldu. Ona iyi bir piyano elbette alacağım ama 1-2sene onu idareedecek bir org-piyano?? Almak istiyorum. Ne almalıyım acaba? Bütçe 400-800 arası olabilir. Yada konu ile ilgili başka tavsiyelerinizi duymak isterim.
    Şimdiden çok teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • walkie06 W kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bütçenize yakın Yamaha Np 11 modeli en uygunudur. Biraz daha arttırabilirseniz Np 31 modeline bakınız. Size org tavsiye etmiyorum. 2000 - 3000 tl. nin altındaki orglardan kaliteli piyano sesleri bulamazsınız. Saygılar...
  • Arkadaşlar merhabalar. Kısmet olursa bende tuşlu bir enstruman öğrenmek istiyorum. Aklımda güzel bir org almak var. Ankara dayım temiz ikinci el bşr bir cihaz bulabilrim diye düşünüyorum. 1500 taş çatlasa 2000 Tl bütçe ayırabilirim. Ne tür cihazlar önerebilirainiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 1700 - 1800 tl arası temiz korg pa 500 tr, Yamaha or 700 v2 alabilirsiniz. İkiside iyi aletlerdir. Deneyin hangisi hoşunuza giderse onu alın.
  • kaptantulun kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar tesadüfden buraya girdim.Umarım yardımcı olurum.
    HANGİ ORG
    Yeni başlayanlar en azından YMH A 300 v2 veya v3 le başlasın ritimleri sesleri on numara EKSİĞİ ses ve ritim atamassın mikrofon yok
    yarı prof veya amatör mahalle düğünleri için Şiddetle YMH or 700 v2 plus alsın her tranpozeye uygun zurna sesi var ritim yazması çok basit
    korg pa 80 halen on numara kartlı olduğundan dolayı pa 800 seti atılabilir

KETRONXD9 plus4 iyi alet anfide on numara mikrofon özelliği ekolayzır orgta yapılıyor sistem NK bu orgu ayakta tutan tek kuruluş
    pa 800 DEHŞET AMA UZUN SÜRE SAHNEDE KALIRSA RAM YAKABİLİR
    PA 500 TENEKEYE EŞDEGER CİHAZ ARA ORG TUR PEŞ PARA ETMEZ ses atamazsın
    PAX1 25 KĞ ağırlıkta exb bord lazım sıkıntı bir cihaz piyasası yok gibi
    pax2 Türkiyenin en iyi cihazı

Bu cihazların hepsini kullandım. hepsinde yeterli bilgim var soru sormak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olurum.mail elemenler@yandex.com tel 5303252001 çekinmeden arayabilirsiniz. saygılar

• Ben de yeni jWIN MK3054 aldim. Bilgisayara baglayip caliyorum, MIDI klavye olarak kullanabilsem supr olacak.

Bu arada org derslerini izleyebilecegim site varmi acep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 23 Haziran 2014; 13:09:42 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aya Faramlar .cam qnq
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanınızCehennemee

Aya Faramlar .cam qnq

Knk beni mi takip ediyon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Constantine

quote:

Aya Faramlar .cam qnq

Knk beni mi takip ediyon

Hiç pas vermiyosun qnq insan peme den meseaj yollar
  • Akustik piyanomu satıyorum fiyat 1500$, biliyorum burası yeri değil ama buradan görebilir piyano ile ilgilenenler. ulaşmak isteyenler için bir pm uzağınızdayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Aya Faramlar .cam qnq

Knk beni mi takip ediyon

İnternet yok ki, TT bugun de gelmedi. Gerci net olsa bile artık takilmayacam forumda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aya Faramlar .cam qnq

Knk beni mi takip ediyon

İnternet yok ki, TT bugun de gelmedi. Gerci net olsa bile artık takilmayacam forumda.

Beni özlemicekmisin pemelerime cevap da vermessin sen artık

• CanınızCehennemee kullanıcısına yanıt
    Yapcak bi sey yok neyse knk konuyu kirletmeyelim net gelince konusuruz pmden.

• Arkadaşlar öncelikle tekrardan herkese merhaba kısa bir süredir forumdan uzaktım kendi açtığım konuya el gibi kaldım :) ama artık bazı işleri yoluna koyduğumdan bu konu günü gününe aktif olacak ve sorularınız yanıtlanacaktır... Üstelik ilerleyen zamanlarda görsel paylaşımlarda olacaktır (fotoğraf , video gibi ) şimdi epey bi soru birikmiş onları teker teker cevaplayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iRugged

quote:

Orijinalden alıntı: aytuğ1970

Bütçenizi biraz arttırırsanız size Yamaha A 300 TR. V3 öneririm. İçinde Türk sesleri ve ritimleri de var. İleride elinizden çıkarabilirsiniz. ikisinden birini alacaksanız psr e 343 ü alın. Sesler ve ritimler casio dan daha iyi.

hocam maalesef o kadar bütçe ayıramam..zaten elden çıkartma gibi bir durumum olmaz alsam satmam yani..hobi olarak çalıcam yamaha da bana daha yakın geliyor...

Hocam bir cihaz edinebildiniz mi ? Forumda yeteri kadar yardım bulamadınız sanırım ? Cihaz hala edinemediyseniz yardımcı olabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.