Şimdi Ara

Orange Box TF2 online girmiyor - kilitleniyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beni sırf laiklik hakkında savunucu sözler söylediğim için banladılar...adam direk hakaret ediyor..gatesin akrabası galiba..

forumu özellikle kalitesi ve arkdsdlarım yüzünden seviyordum ama bu çifte standartın kalkması grekiyor...xboxcular yüzünden rahat rahat konuşamıyoruz...çoğu arkds alınmasın zaten onlar kendini biliyor ps3 e laf söyliyenler orj..oyuna para vermek istemeyen korsancı tipler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 28 Şubat 2008; 12:57:09 >
  • arkadaşlar iş iyice çıgrından cıkıyor....bırakında kime ne ceza verilecek yönetici arkadaşlar karar versin...onlara saygısızlık oluyor ...yok ben gecen gun konu açtım 4 gun verdiler yok beni sonsuz uzaklaştırdılar bu tip şeyler gercekten cok ayıp...kimse kimseyi kayırmıyor forumda....lütfen bari yöetici arkadaşlarmızıaa saygımız olsun....

cyrax arkadaşımız bir hata yapmış olabilir ama halen bunu bu kadar dallandırmanın anlamı yok....kime ne ceza gerekiyorsa zaten verilecek....şüpheniz olmasın....yangına körükle gitmeyelim...halen gizliden laf atmaya çalışan arkadaşlarımız var ..lütfen yapmayalım sinirlerimize hakim olalım..
  • eet konu sakarya meydan muharebesine dondü. Malum su oyunu sırf bu baslık yüzünden download edip xbox ta dun şoyle bi baktım. bir sey dikkatimi çekti cozunurlukle ilgili dashboarda ayarları 720p yaptığımda oyun içi display settings de çözünürlük 1280*720 gösteriyor dohal olarak. fakat çözünürlüğü 1080i yaptıgımda ise 1920*1280 gösteriyor. forumdada defalarca bu konu hakkında yardım istesem de bir tulu ceap alamadım allah rızası icin bilen birisi yardım etsin. sıkıntım su:

1080i=1366*768' mi yoksa 1920*1280'mi ha gözünüzü seeyim
  • my franco konuya girip girip çıkıyor birazdan ilgilenecek herhalde
  • Burada yazılanları okudum ve gerçekten sizler adına üzüldüm.Forumun eskileri,hal yordam bilir dediğim kişiler neler yazmışlar.Gerçekten yazıklar olsun dedim içimden.Demek boşuna forumu düzene sokmak için emek veriyormuşuz.20 dakikadır mesaj silmekle uğraşıyorum,içlerinde o kadar fazla aşağılayıcı mesaj vardı ki hayretler içine düştüm.Hangi biriniz bizlerden bu tip cevaplar aldınız,hangi birinize saygısız davranıldı merak ediyorum gerçekten.Neredeyse bir küfür etmediğiniz kalmış.

Sorun yaratan mesajlar silindi,o mesajlara verilen cevaplar da havada kalmaması için silindi.Sizler aşağılayıcı bir mesajla karşılaştığınızda direk şikayet et butonunu kullanmazsanız ve cevap verirseniz bizlerin de takibi zor olur.Bunu kaç defa daha söylemem gerekiyor bilemiyorum.Gerekli kişiler cezalarını almıştır
  • Şu noktadan sonra tartışma olmasını istemiyorum.Arkadaşın sorununa cevap verebilecek varsa yazsın,onun dışında kaba tabirler kullananlar ,polemik konusuna devam edenler ceza alacaktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • benim lcd ve plazma 1366x768 ikisi de cod4 te 1080 i seçili görülüyo diplay setting te hep
    quote:

Orjinalden alıntı: husmenus

eet konu sakarya meydan muharebesine dondü. Malum su oyunu sırf bu baslık yüzünden download edip xbox ta dun şoyle bi baktım. bir sey dikkatimi çekti cozunurlukle ilgili dashboarda ayarları 720p yaptığımda oyun içi display settings de çözünürlük 1280*720 gösteriyor dohal olarak. fakat çözünürlüğü 1080i yaptıgımda ise 1920*1280 gösteriyor. forumdada defalarca bu konu hakkında yardım istesem de bir tulu ceap alamadım allah rızası icin bilen birisi yardım etsin. sıkıntım su:

• quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

benim lcd ve plazma 1366x768 ikisi de cod4 te 1080 i seçili görülüyo diplay setting te hep
    quote:

Orjinalden alıntı: husmenus

eet konu sakarya meydan muharebesine dondü. Malum su oyunu sırf bu baslık yüzünden download edip xbox ta dun şoyle bi baktım. bir sey dikkatimi çekti cozunurlukle ilgili dashboarda ayarları 720p yaptığımda oyun içi display settings de çözünürlük 1280*720 gösteriyor dohal olarak. fakat çözünürlüğü 1080i yaptıgımda ise 1920*1280 gösteriyor. forumdada defalarca bu konu hakkında yardım istesem de bir tulu ceap alamadım allah rızası icin bilen birisi yardım etsin. sıkıntım su:

bendede oylede anlamadıgm 1366*768 nere 1920*1280 nere dostum .yani 1080i' yi tv kendi max. çözünürlüğünemi downscale edip gösteriyor.

• Konuyu kilitliyorum.Bu saatten sonra bu konuya yardımcı olmaya çalışanların mesajları araya gitti resmen.Innocence özelden de mesaj attım,yeni bir topic açıp orada sormanı rica ediyorum.
    Konu tartışma yaratan mesajların çok olması ve birçoğunun silinmesine rağmen halen temizlenmediğinden dolayı kilitleniyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.