Şimdi Ara

Oral-b Pro 2900 İkili set En düşük fiyat 330tl kargo bedava Amazon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
4.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Başındaki fırçayı değiştirmek istediğimizde nasıl temin edeceğiz, fiyatları nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar giriş seviyesi için bile lityum pil olan modellerden alın, vitality modeli var bende cihaz iyi fakat 7 kez filan 2 dakikalık fırçalama yapıyor, 8-10 saat sürüyor şarj olması ve şarj olma göstergesi ışığı vs de yok düzgün bişey alın alcaksanız tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 5 Kasım 2020; 13:54:28 >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt

bu ürün lityum pil değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pdem

bu ürün lityum pil değil mi?

evet lityum

• pro 500 var bende de

bence çok farkı yok hiçbi modelin ama alınabilir bu fiyata fena değilmiş

• mobil uygulamada kod geçersiz diyor

• Elimde Oral-B Genius 10000N Rose Gold var. Sıfır kapalı kutusunda isteyen olursa 600 liradan vereceğim. Dükkanımdan bakabilirsiniz.

• pdem P kullanıcısına yanıt
    Daha once kullandiysaniz indirim olmaz ve sadecw mobil uygulama uzerinde gecerli oluyor, yeni hesap acin tekrar deneyin...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yenfiz kullanıcısına yanıt

tamam sağolun ilk defa üye oldum zaten, mobil uygulamayı da yükledim ama kullanamazsınız bu kodu diyor. fırsat ürün diye mi acaba... yeniden başka bir kullanıcıyla üye olmayı deneyeceğim.

• pdem P kullanıcısına yanıt
    Az once tekrar denedim oldu yeni uyelik ile oluyor kodu AMZNSM25 seklinde yazdığınıza emin olun yeterli, 8ine kadar kod çalışıyor olacak

• Çek kazanda 100tl pg ürünlerine 20tl iade kampanyası vardı bitmediyse eğer 20tl de ordan gelir.

• Şunu almamak için kendimi saatlerdir zor tutuyorum 😁 Biraz daha direnmeliyim.

• Fiyat artmış, kod ile 370TL'ye geliyor şu an itibariyle...

• En ucuz modellerin (D12 sanırım) şarj alet bu modelle uyumlu mu? Deneyebilecek var mı?

• Black friday icin tekrar fiyati düşer muhtemelen, ben 4-5 tane aldırdım tanidiklarima doalr kuru bu sekilde giderse bir daha bu fiyata gelmez malesef, not bazi yorumlarda sarj problemi oluyor mus iki cihazdan birinde sarj hizli bitiyor mus eger oyle birsey olursa garanti servisi ile ugrasmadan amazondan iade edebilirsiniz hemde süre baya uzun iade etmek için, amazondan alışveriş yapmamın bir sebebi de iade konusunda cok iyiler...

• yenfiz kullanıcısına yanıt

Palavra. Ayni urunden 2 tanesini bir kutuya koymaktan farki yok .. bu mesajini gorunce aklima su reklam geldi

kisaca hurafe .. paylasim ve konu icinse tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.