Şimdi Ara

Optimum, MuscleTech ?... (Vücut geliştirme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almanyadan protein tozu getirteceğim bu iki marka arasında kaldım.Optimum iyidir diyolar tavsiye eden çokta,muscletech'ide nette gezinirken gördüm ve fiyat olarak en pahalısı.Bilen yada kullanan varsa tavsiye edebilir mi?

• o kadar profosyonel pahalı bir şeye gerek yok gidipte ronnie coleman antremanı yapmıcaksın yapıcağın 5 cm adele en fazla.. ultimate-optimum iyidir kullandığımdan tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LANVİN1

o kadar profosyonel pahalı bir şeye gerek yok gidipte ronnie coleman antremanı yapmıcaksın yapıcağın 5 cm adele en fazla.. ultimate-optimum iyidir kullandığımdan tavsiye ederim

saol tavsiye için. ama 5 cm adele için açmadım konuyu. ikisi hakkında pek fazla bilgim olmadıgı için kalite bakımından sordum.
  • Kendi tecrübelerimden söyleyecek olursam muscletech nitrotech hardcore derim .

optimumdan 5-6 kutu kullanmışımdır aynı şekilde nitrotechtende3-4 kutu ama nitrotech beni değiştirdi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cennette Bir Gün

quote:

o kadar profosyonel pahalı bir şeye gerek yok gidipte ronnie coleman antremanı yapmıcaksın yapıcağın 5 cm adele en fazla.. ultimate-optimum iyidir kullandığımdan tavsiye ederim

saol tavsiye için. ama 5 cm adele için açmadım konuyu. ikisi hakkında pek fazla bilgim olmadıgı için kalite bakımından sordum.

aynı teknolojinin ürünleri biri diğerinin 2 katı fiyata sahip ucuz olanı al geri kalanını beslenmeye yatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

quote:

Orijinalden alıntı: Cennette Bir Gün

quote:

aynı teknolojinin ürünleri biri diğerinin 2 katı fiyata sahip ucuz olanı al geri kalanını beslenmeye yatır

mantıklı bi yöntem. ama ikisinin arasındakı fark yaklaşık 15 € civarı. Türkiyeden alsaydım böyle yapmam daha doğru olurdu ama. 15 € pek sorun değil. tşk ederim.

• Muscletech getirebiliyorsan yurt dışından ucuza kesinlikle getir,Piyasadaki en iyi üründür.Trden alıcaksan optimum al
  • bende konu açacaktım daha önceden açılmış.

2 aydır ON kullanıyorum değişiklik olsun diye Muscletech mi alayım diye düşünüyorum. fiyat fazla fark etmiyor nede olsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.