Şimdi Ara

Optik ve/veya kablosuz mouse ömrü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu kablo derdi gırtlağıma kadar geldi artık. Kablosuz, topsuz mouselardan almak istiyorum ama bir ton para verdikten sonra ne süre kullanabilirim dersiniz.

Gunde rahat 12 saat bilgisyar kullanırım.

Bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

• Bende microsoftun wireless multimedia desktop seti var. Bir kere şunu söyleyeyim, bu setin mouse'u oyunlarda çok kötü. Zaten bütün kablosuzlar berbattır. O yüzden sadece oyun falan oynayacaksan, hiç düşünme. Ama diğer uygulamalar için tam bir rahatlık.
    Benim mouse kaliteli bir pille(2 tane) 3 ay kadar dayanıyor.. Klavye ise daha mesaj vermedi 4 ay falan oldu, sanırım bir bu kadar daha götürür. Benim pc günde yaklaşık 7 saat kadar açık. Bunun 3-4 saati divx-tv ile geçiyor. Kalan saatlerdede surf falan takılıyorum. Yani sen pc'yi 12 saat devamlı aktif kullanıyorsan ki bu çok zor! herhalde 1-2 ay götürür...
    Kolay gelsin
  • A4 techler gayet kaliteli ve uzun ömürlü oluyor.. Optik olanlarının lensleri çok kaliteli..
  • kablosuz olayına girme derim
    kuyruksuz fare olurmu ;)
  • kesinlikle kablolu mouse kullanmani tavsiye ederim.kablosuz teknolojisine hic girme.microsoft intelli 3.0 explorer cok iyi bi alet hem gorunus hemde kullanim acisindan cok iyi olmasina ragmen biraz tuzlu :)
  • a4tech wop-35 hem fiyatı da uygun 12$+kdv
  • chic marka kablosuz mouse kullanıyorum.pil ömrü haricinde hiç bi problemi yok.ilk pilimi değiştirdim.2 ay kadar kullanmıştım ama o pillerin ne kadar dolu olduğu konusunda emin değilim.dolyısıyla ilk pil tecrübem olumsuz ama yeni pillerin ne kadar gideceğini bilmiyorum.
  • Ben microsoftun kablosuz ve topsuz mouse unu kulanıyorum ve oyunlarda falan ınsanların dedıgı gıbı kotu deıl bır cok onlıne oyun oynuyorum ve hıcbırınde kotu sonuc almadım.q2 gibi hareketli bi oyunda bile hic sorun cıkartmadıkı counter gıbı basıt oyunlarda cıkartacgını hıc sanmam.
    Ama pıl omrunde anlamsız bı kısalık var duracell plus gıbı pıllerı bıle 1 aydan kısa surede tukettıgım oldu su gıbı pıl yıyorum nedenını anlıyamadım herkeste ole sanıyordum sımdı 2 3 ay gıbı lafları duyunca ıyıce sasırdım valla
  • en iyisi optik ama kablolu fare almalı... ne yaparsanız yapın pil sorun oluyoo. en iyiside microsoft'a ait olan optik fareler...
  • aman dostum sakın a4 tech kablosuz optik mouse alma. aldığımın ilk haftası servise gitti. yapamadılar yenisiyle değiştirdiler, o da aldıktan 15 gün sonra güm. şimdi resmen kablolu olarak kullanıyorum. bir kere pil dayanmıyor. zaman zaman abuk subuk hareketler yapıyor. alacaksan ya microsoft al yada hiç alma. kbolu optikler en iyisi bence.
  • kablolu kullanan arkadaşlar kablo derdinden şikayet ediyor, kablosuz mouse alınca tıpkı benim gibi kablolu mouse den aldığı performansı bulamayınca yine eskisine dönüyor.
  • konu HORTLADI .D

KABLOLU KULLANIYOM HIPER MARKA 3 SENE OLDU İYİ 5 TL ye aldım
  • Microsoft'un Arc Touch modelini kullanıyorum tek kelime ile harika 5 yıldır sapasağlam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.