Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

optik mouse lar en iyi performansı hangi yüzeyde gösteriyorlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
5.320
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> optik mouse lar en iyi performansı hangi yüzeyde gösteriyorlar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: marcodemir

ben heryerde kullanıyorum benimkide optik ama hiç bir şekilde sorun yaratmıyor

Ayna denesene çalışcakmı bakalım çalışırsa markasını söyle gidip alayım bitane
    |
    |

Orijinalden alıntı: girmiyor

quote:

Orjinalden alıntı: marcodemir

ben heryerde kullanıyorum benimkide optik ama hiç bir şekilde sorun yaratmıyor

Ayna denesene çalışcakmı bakalım çalışırsa markasını söyle gidip alayım bitane

Alıntıları Göster
    renk mi?? alla allah??

valla onu bilmemde PC masasının üzerindeki girip çıkan çekmecede duruyo ve gayet iyi.. düz bi yer olsun zaten optik mousun altına mouse pad konulmaz..
    |
    |

• Yarbay
    3078 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

renk mi?? alla allah??

valla onu bilmemde PC masasının üzerindeki girip çıkan çekmecede duruyo ve gayet iyi.. düz bi yer olsun zaten optik mousun altına mouse pad konulmaz..

Alıntıları Göster
    Beyaz A4 kağıdı koy altına.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bethesta

Beyaz A4 kağıdı koy altına.

Alıntıları Göster
    microsoft bi ara cros diye bi model tanıtmıyormuydu.Hani reklam resminde çimenlikte kullanılıyordu...

|
    |

Orijinalden alıntı: soqo

microsoft bi ara cros diye bi model tanıtmıyormuydu.Hani reklam resminde çimenlikte kullanılıyordu...

Alıntıları Göster
    Kaygan ve mat olması önemli. Ben en son tabelacıdan aldığım kağıt plastik arası mavi mat renkli bir malzame kullanıyorum adını bilmiyorum. Bu malzame kendinden yapışkanlı açıyorsun yapıştıtıyorsun. Bunu tam eski pedin olduğu yere yapıştırdım. Hem yükselti de yapmıyor rengi de mat ve de kaygan. Canavar gibi yani.
    |
    |

• Er
    14 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: keops

Kaygan ve mat olması önemli. Ben en son tabelacıdan aldığım kağıt plastik arası mavi mat renkli bir malzame kullanıyorum adını bilmiyorum. Bu malzame kendinden yapışkanlı açıyorsun yapıştıtıyorsun. Bunu tam eski pedin olduğu yere yapıştırdım. Hem yükselti de yapmıyor rengi de mat ve de kaygan. Canavar gibi yani.

Alıntıları Göster
    bir iblgisyarcı olarak KESİNLİKLE KAPALI VE TEK REN KMOUSE PAD KULLAN
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hiperaktif

bir iblgisyarcı olarak KESİNLİKLE KAPALI VE TEK REN KMOUSE PAD KULLAN

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bir soru sorayım,ben günde 4-5 pc başındayım yaklaşık 2-3 saat king oynuyorum yani 2-3 saat günde maos u kullanıyorum microsoft optik kalavye maos seti var yeni aldım 3 hafta oldu alalı...içinden çıkan pili kullanıyorum tekledi maos...örneğin bir panasonic kalem pilin ömrü benim gibi kullanan biri için ortalama ne kadardır(maos için)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_tr

arkadaşlar bir soru sorayım,ben günde 4-5 pc başındayım yaklaşık 2-3 saat king oynuyorum yani 2-3 saat günde maos u kullanıyorum microsoft optik kalavye maos seti var yeni aldım 3 hafta oldu alalı...içinden çıkan pili kullanıyorum tekledi maos...örneğin bir panasonic kalem pilin ömrü benim gibi kullanan biri için ortalama ne kadardır(maos için)

Alıntıları Göster
    şarj lı değilmi?pil şarjlı olması lazım büyük bir ihtimalle bi bakdeğilse normal pil alma en azından alkalin al kullanmanda bi sakınca yoksa şarjlı pil kullan 2300mah falan uzun gider
    |
    |

• Yarbay
    3841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 3dfx

şarj lı değilmi?pil şarjlı olması lazım büyük bir ihtimalle bi bakdeğilse normal pil alma en azından alkalin al kullanmanda bi sakınca yoksa şarjlı pil kullan 2300mah falan uzun gider

Alıntıları Göster
    Bu linkte optik mouselar için Mouse padler var ben onlardan birini kullanıyorum yağ gibi kayıyor sorun çıkarmıyor.

işte Link

• Yüzbaşı
    473 Mesaj

link ölmüş kardeş tekrar atar mısın
    |
    |
    Resident kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Reklamlar
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.