Şimdi Ara

optik formlar ne zaman açıklanacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bir gözetmen ile birden fazla kameralı odada kitapçığınızı ve optiğinizi veriyorlar size ama daha sonuç alan görmedim hocam, yani hatalı okuma olmuyor. Birden fazla kez kontrol ediliyor. Kaydırma yaptıysanız vs zaten kişisel hatanız olarak değerlendiriliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkçede 36 soru işaretledim 24 doğru 9 yanlış çıktı. Hata olması imkansız gibi duruyor ama benim işaretlediğim diğer 3 soru ne oldu çok merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış okuma olasılığı çok azdır. Ben 1 kez okuduklarını düşünmüyorum en az 3 kez tekrar okutturuyorlardır 1 ay süre vardı.
  • Ribas0 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam şimdi sonuç alan yoksa benim kaydırma ya da düzgün doldurmadığım için okumamış olabilir ilk sorum şu doldurmayı düzgün yapmadıysam ama belli yani çok az dışına kaçırdıysam bunu telafi ederler mi 2. Soryda 60.200 küsür sıralamam istediğim bölüm 62.700 küsür ile kapatmış. Özellikle şu 0.73 bölme olayı kafamı karıştırdı tutmama ihtimalinde yıkılırım yani bı öneriniz var mı hocam 1 soru bile yanlış bakıldıysa beni 58 k ya falan atabilir ayt matta 4 yanlış var ordan 1 tane gelse özellikle çok rahat ederim ama bilemiyorum ne yapmalıyım

• Yusuffyus Y kullanıcısına yanıt
    Ben kutucukları düzgün doldurmadığımız kanaatindeyim böyle bir durumda açık ve bariz bir hata varsa acaba telafisi mümkün müdür bunu merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.