Şimdi Ara

★ Oppo Rx17 Neo ★ ColorOS 6 Geldi! ★ ANA KONU ★ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
23
Favori
100.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bi kul

Bunu ancak Android 10 güncellemesi paklar yoksa opponun Türkiye'deki az kullanıcısı son kullanıcıları olacak.
    Ah be Sony bu piyasadan çekilmeyeydin de millet yiğit görseydi.
    ★ Oppo Rx17 Neo ★ ColorOS 6 Geldi!  ★ ANA KONU ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi kul B kullanıcısına yanıt
    Ahh Sony ahh elimde bi Xperia z3 vardı her yönüyle çok hoşuma gidiyordu bir tek ısınma sorunu vardı. 5 yıl kullandım ömrünü tamamladı oppoyu aldım gelişen bunca teknolojiye rağmen arada fark göremedim, adamlar yapmış keşke devam etselerdi de yine bi Sony amiral gemisi alsaydım

• İnternet sitesinden indirmek mumkun.

https://oppo-in.custhelp.com/app/software_update_detail/p_name/K1

• Kuzdere20 K kullanıcısına yanıt
    Burada kendimiz calip kendimiz oynuyoruz. Twitter uzerinde opponun ust duzey bir yetkilisini buldum. Lutfen linkini verecegim twite yorum yapin. Belki dikkate alirlar.

https://twitter.com/BrianShenYiRen/status/1202837946514018312?s=19

• keyilmaz K kullanıcısına yanıt
    Aslında K1 modeli hindistan indirme sitesinden güncelleme yaptığında problem olmasa güncelleme yapılır 👍✨
    Ama işte deneyen var mı?! 🤔⁉️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi kul -- 7 Aralık 2019; 8:35:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hindistan destek sitesinde A16 yamasi var, android 9 yayinlanmadi.

Anlamadım nasıl yani? 2,5 GB yalnız emin misin en güncel güvenlik yaması + android 9 olmasın 🤔

Site yamadan ziyade o versiyonun hepsini iceriyor.

Sayet android 9 icerse idi R17 modelindeki gibi android 9 oldugunu belirtirlerdi. R17 ile Rx17 ile ufak farklar iceriyor.

https://oppo-in.custhelp.com/app/software_update_detail/p_name/R17

Büyük ihtimal zor android 10 alması çünkü rx17 Neo cihazına dark mode için android 9.1 güncellemesi verilebilir. İnsanı kızdıran android 9.1 yerine direkt android 10 verin neyse daha 9 gelmedi 😁😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Bi kul

Büyük ihtimal zor android 10 alması çünkü rx17 Neo cihazına dark mode için android 9.1 güncellemesi verilebilir. İnsanı kızdıran android 9.1 yerine direkt android 10 verin neyse daha 9 gelmedi 😁😂
    Android 9.1 falan olmaz verirlerse 10 ama listede yok işte bı umut belki yinede verirler diye bunların işi belli olmaz zor ama bakalım . Benimde istediğim sadece dark mode . Doğrusu bekleye bekleye soğudum iyice telden

• bayatliarif3 B kullanıcısına yanıt
    Dark mode gelme ihtimali çok yüksek. Burada opponun altyapısından realme modeline android 9 olmasına rağmen dark mode getirilmiş.
    https://www.youtube.com/watch?v=jhuJqxBXIP8&feature=youtu.be
    Burada da android 9 yükleyen arkadaş android 9.1 ile dark mode gelecek dedi tabii yüksek ihtimal maalesef bu.
    https://www.youtube.com/watch?v=p78-oHRnxWk&feature=youtu.be

• Dark mod gelmezse yazık olur güzelim telefona. Hiç bir yenilik umrumda değil dark mod dışında.

• tavernac1 kullanıcısına yanıt
    Ben de dark mode için aslında android 10 isteyişim. İnşAllah dark mode gelme ihtimali yüksek fakat artık gelecek yıla mı gelir orası meçhul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi kul -- 9 Aralık 2019; 1:46:51 >
  • Arkadaşlar ekranın üstündeki koruyucu jelatini söktüm parmak izi bırakmasından sıkılmıştım. Kendi ekranı güzel parmak izi bırakmıyor görüntü azıcık da olsa daha net.

• Hiç bırakamıyor mu bir iki gün sonra tekrar deneyip yazarmisin ona göre bende çıkartıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Arkadaşlar ekranın üstündeki koruyucu jelatini söktüm parmak izi bırakmasından sıkılmıştım. Kendi ekranı güzel parmak izi bırakmıyor görüntü azıcık da olsa daha net.
    Bende parmak izinden şikayetçiyim arka kılıf ve ön cam olsun acaip şekilde parmak izi oluyor. Sırf bu yüzden arka kılıf siparişi verdim ve belki komple ön cam da alabilirim orjinalini çıkartıp.

• ★ Oppo Rx17 Neo ★ ColorOS 6 Geldi!  ★ ANA KONU ★

• quote:

Orijinalden alıntı: erenyilmaztr

Bende parmak izinden şikayetçiyim arka kılıf ve ön cam olsun acaip şekilde parmak izi oluyor. Sırf bu yüzden arka kılıf siparişi verdim ve belki komple ön cam da alabilirim orjinalini çıkartıp.

Alıntıları Göster
    Ben ekran koruyucu cam takmayı düşünmüyorum görüntüyü çok bozuyor arka taraf içinde kılıf şart yoksa pislik yuvası gibi oluyor. Çin'den kılıf isteyecektim yüzüklü siyah ama vergilerle saçma rakamlara geliyor 5 liralık kılıf vaz geçtim tr ye gelince yerli satıcılardan almak daha mantıklı gibi.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.