Şimdi Ara

★ Oppo Rx17 Neo ★ ColorOS 6 Geldi! ★ ANA KONU ★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
23
Favori
100.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çift hatlı bu telefon . ben çift hatlıları sevmiyorum ama artılarının yanında görmezden geldim. taşma olayı yazılım yoluyla nasıl giderilir bir fikriniz var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arzucolaker -- 11 Nisan 2019; 14:12:32 >
  • Arzucolaker A kullanıcısına yanıt
    Isntagram düzenlemeye gitmesi lazım yeni ekran oranları ile. Ya da oppo bu uygulamalar ile ilgili çözünürlük ayarı getirmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tek hatlı. Xiaomi telefon 2 tane kullandım. Biri redmi note 2 diğeri mi 5 ikisindede sorun çıktı. Mi5 malum hayalet ekran sorunu, diğeri kapanmama sorunu. Xiaomi ucuz, performanslı telefon yapıyor fakat kalite fazla yok. Oppo gerçekten kaliteli duruyor. Sonra ne olur bilemeyiz. Cihazın sim çekmecesinin resmi.
    ★ Oppo Rx17 Neo ★ ColorOS 6 Geldi!  ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murdem05 -- 12 Nisan 2019; 17:41:32 >
    Taşma olayı Instagram yazılımından fakat ileride düzelir mi bilinmez.

• Ersinasil E kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdem05

Tek hatlı. Xiaomi telefon 2 tane kullandım. Biri redmi note 2 diğeri mi 5 ikisindede sorun çıktı. Mi5 malum hayalet ekran sorunu, diğeri kapanmama sorunu. Xiaomi ucuz, performanslı telefon yapıyor fakat kalite fazla yok. Oppo gerçekten kaliteli duruyor. Sonra ne olur bilemeyiz. Cihazın sim çekmecesinin resmi.
    Ben çift hat kullanıyorum çift hatlı olmaması kötü olmuş bu telefonu beğenmiş ve düşünmüştüm ama başka modellere bakacağım anlaşılan cevap için teşekkür ederim...

• RX 17 Neo çift hatlı resimdeki oppo RX 17 Neo sim kart yeri

• quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

RX 17 Neo çift hatlı resimdeki oppo RX 17 Neo sim kart yeri
    2hat aynı anda kullanılabiliyor yani sıkıntı olmuyor değil mi hocam? 2 yılı aşkındır Xiaomi red mi note 4x kullanıyorum bu telefon ile Xiaomi red mi note 7 arasında kaldım bakalım hangisi nasip olursa ama gönlüm oppo dan yana :)

• thermofısa T kullanıcısına yanıt
    Oppo RX17 neo çift hatlımı?

Üstad ne diyeceğim sana apple amerikada üretildiğini mi sanıyorsun. Marifet bir şeyi üretmek değil üretenden parçaları ucuza alıp üzerine yazılımını tasarımını ve markasını yapıp güzel karlara satabilmektir. Gm kasayı yapıyor anakartı kendisi basıyor, silikonları direnç ve entegreleri para değil elektronik ürünlerin. Yüzde yüz kendin yaparsan maliyeti iphone'u aşar. Ülke değerlerini aşağılamak yerine yapabiliyorsanız siz yapında bizde gururla alalım. Elin çinlisini övmek yerine kendi ürünümüzü kullanırız hiç değilse. Keşke parayı betona gömmek yerine teknolojik ürünlere arge ve kaliteye yatırım yapılsaydı da en kalitelisi bizim ülkenin malı olsaydı tüm dünya kullansa idi. Neyse ülke malını kötülemeyin elimizden geldiği kadar destekleyelim ki daha iyisini üretebilsinler istihdama katkı sağlasınlar. İşsizlik 13,5 oldu memlekette. Keşke arabayıda üretseler hem piyasayı domine eder hemde gururla binerdik. Çin yıllarca fasonculuk yaptı şimdi kendi markalarını tüm dünyaya satıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hanibene H kullanıcısına yanıt
    Söylediklerini çoğuna katılıyorum ama bir yerde düzeltme yapmak lazım. Bugün bu telefonların bu kadar pahalı olmasının sebebi gururla yerli yalanını ortaya atan vestel şirketi. Yerli üretime destek bahanesini yabancı marka telefonlara vergi getirildi. Bu sözüm ona gururla yerli diyen firmanın yaptığı şey tamamen insanların aklı ile alay etmektir. Ve bir de diyorsunuz ki maliyet iphone fiyatını bulur. Samsung hereyini kendi üretiyor. İşlemci anakart arayüz ve bir çok şey. Ama. Fiyatlar her ne hikmetse bizim gururla yerli diye milleti kandırmaya çalışan firma ile aynı fiyata satıyor. Ülke değerlerini aşağılamak diyorsunuz yapmayın. Gerçekçi olalım. Herkes kolay kazanmıyor parayı. Gm dediğiniz şirketin en ufak bi arge çalışması var da benim mi haberim yok. Belki siz bilmezsiniz ama vestel, casper ve gm bugün kullandıkları arayüz daha doğrusu Google one diye milleti kandırdılar saf Android diye yayınlanan arayüz 2010 yılında daha millet andoridi bilmezken cyanogen ekibinin yapıp kullandığı arayüz. Şimdiki adı ise lineage Os. Sizi bilmem ama kimse ezbere bildiği birkaç şey ile bana bu konuda ders vermeye kalkmasın. Gerçekçi olalım her zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ersinasil -- 12 Nisan 2019; 22:57:39 >

En kolay ticaret birşeyi ucuza alıp yüksek kâr marjıyla satabilmektir. Bunu başarabildiğin sürece üretim yapmazsın. Üretim meşakkatli iştir. Çok bildiğini sanıyorsun ama boş bilginin kimseye hayrı yoktur. Samsung bütün dünyaya elektronik parça bilgisayar beyaz eşya telefon televizyon klima satıyor. Bukadar mal satmasına rağmen apple yarısı kadar kazanamıyor neden. Hemde herşeyini kendi yapıyor maliyetler minimum yani. Samsung düşük kar marjı ile satıyor. Artık dünya öyle bi hâle geldi ki biraz kar marjını artırırsan karşına hemen bir rakip çıkar senden daha ucuza satıp piyasayı toplar sende binlerce işçiye maaş ödeyecem diye kıvranır kalırsın. Xiaomi misal %5 karla telefon satıyor samsung yeri geliyor zararına telefon üretiyor bunlarla başedebilmek için. Konumuza dönecek olursak biz kendimize bakalım samsungdan parça almakta sıkıntı yok satabildiğin sürece. Gm nin burda üretim yapması da ticari bi hamledir yerlilik vurgusu için ve bence çok iyi bir hamle ben sırf bu yüzden aldım ülkemin insanına iş sağladığı için ve uygun fiyata güzel mal sağladığı için. Bazı yabancı hayranı arkadaşlar içinde aynı parçalar olmasına rağmen daha fazla verip mutlu oluyorlar ve yerli malını kötülüyorlar. Tabii kalitesiz bi ürünü alacak değilim ama aynı kalitede ise yerli malı tercihim olur. Yerli malını bititirsek biz de kalmayız. Övdüğün oppo parçaları kimdrn almış.

• Cihazda çift sim var ama Türkiye'de ikisi aynı anda kullanılamıyor Muş deniyor

• hanibene H kullanıcısına yanıt
    Bir şeyi çok ucuza alıp yüksek kar marjı ile satmak ticaret değil dolandırıcılık olur. Sen yazdıklarımdan belli ki hiçbirsey anlamıyorsun o yüzden daha fazla konuyu dagitmayalim. Gm yerli filan değil kimse kimseyi kandırmasın. Telefon parçalarını birlstirdigi makinalar bile japonlarin Çinli firmaların. Sen gelmişsin burda boş beleş yerlilik vurgusu yapıyorsun. Erdi özüaga nın yaptığı gm fabrikasının videosunu izle. Japonlarin gelmiş hat kurmuş ama calistirabilmek için tekrar onların gelip göstermesini bekliyorlar. Herşeyi geçtim zaten çürük bir birleştirme yapıyorlar. Ama sana söz gm olur da kendine ait bir arayüz yapsın yine alırım o telefonu. Donanım bölümünü geçtim zaten. Gerçekçi ol. Konuyu kapatalım bence. Sonuçta burası gm değil oppo konusu. İçi boş cümlelerle bana vatan millet Sakarya duygusu yapma. Tek istediğim şey şu yerliyiz diye yerli insanları kandırmak ne kadar dürüst bir tutum.

• Ekran açık kalma süresine nereden bakılıyor bir türlü bulamadım arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersinasil

Bir şeyi çok ucuza alıp yüksek kar marjı ile satmak ticaret değil dolandırıcılık olur. Sen yazdıklarımdan belli ki hiçbirsey anlamıyorsun o yüzden daha fazla konuyu dagitmayalim. Gm yerli filan değil kimse kimseyi kandırmasın. Telefon parçalarını birlstirdigi makinalar bile japonlarin Çinli firmaların. Sen gelmişsin burda boş beleş yerlilik vurgusu yapıyorsun. Erdi özüaga nın yaptığı gm fabrikasının videosunu izle. Japonlarin gelmiş hat kurmuş ama calistirabilmek için tekrar onların gelip göstermesini bekliyorlar. Herşeyi geçtim zaten çürük bir birleştirme yapıyorlar. Ama sana söz gm olur da kendine ait bir arayüz yapsın yine alırım o telefonu. Donanım bölümünü geçtim zaten. Gerçekçi ol. Konuyu kapatalım bence. Sonuçta burası gm değil oppo konusu. İçi boş cümlelerle bana vatan millet Sakarya duygusu yapma. Tek istediğim şey şu yerliyiz diye yerli insanları kandırmak ne kadar dürüst bir tutum.
    Aman alma kardeşim sen almıyorsanda kullanmadan kötüleme. Ben kullanıyorum memnunum konusuna gir herkes memnun sen oppo al. Vatan millet sakaryadan anlamayana ne anlatacağım ki. Türksen Türk malını kötülemezsin hataları varsa gir konusuna milleti aydınlat. Senin amacın memleketin malı alınmaz çok adi geyiği yapmak. Allahtan bilinçli tüketiciler var yerli malı alıyor. Az bi araştır bilinçli tüketicinin ne malı kullandığını gör. Kal sağlıcakla. Al buda linki.https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.ntv.com.tr/amp/video/ekonomi/bilincli-tuketici-yerli-mali-aliyor-en-fazla-sorun-giyim-urunlerinde-yasaniy,lDSCUVq40Eei6ocAgse1ig&ved=2ahUKEwimxM6l4c3hAhXzxcQBHVSfBxEQFjADegQIAhAB&usg=AOvVaw3DwzJQ9j5DRPebQeY2Hnd8&ampcf=1

• arkadaşlar kamerasını bu haftasonu deneyimleme fırsatım oldu. gerçekten mükemmel. bu arada profesyonel fotoğrafçıyım. keskinlik netlik çok başarılı. portre modu olsun normal mod olsun cidden çok iyi.iphone a 7000 tl vermediğim için çok mutluyum:) sadece tasarım kılıf almak istiyorum ama hiç biyerde yok sanırım. bulan var mı kılıfçı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arzucolaker -- 15 Nisan 2019; 0:18:41 >
  • arkadaşlar akıllı güzellik ikonunun yanındaki 1 2 3 4 5 6 olan rakamlar neyi ifade ediyor?
  • Sanırım yüzü daha da pürüzsüzleştiriyor ve patlatıyor o ayarlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.