Şimdi Ara

★ Oppo Rx17 Neo ★ ColorOS 6 Geldi! ★ ANA KONU ★ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
23
Favori
100.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bayatliarif3

Dün aldı güncelleme gelmiş biz çok önceden aldık yok anlamadım ben bu işi

Alıntıları Göster
    Çok farklı ve değişik bir durum hocam. Hindistan yöntemide zira aynı şekilde yapabilen oldu yapamayan oldu. Zaten o açıkta kapatıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün itibariyle ben de artık bir rx17 neo kullanıcısıyım.Öncelikle bu telefonu kullanan tecrübeli arkadaşlara bir kaç ufak sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim:
    1-Ekran nasıl 2 ye bölünüyor bir türlü bulamadım/yapamadım
    2-Bildirim ışıklarınının renk ayarlarını değiştirme şansımız var mı
  • arifselimask A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgs94

Dün itibariyle ben de artık bir rx17 neo kullanıcısıyım.Öncelikle bu telefonu kullanan tecrübeli arkadaşlara bir kaç ufak sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim:
    1-Ekran nasıl 2 ye bölünüyor bir türlü bulamadım/yapamadım
    2-Bildirim ışıklarınının renk ayarlarını değiştirme şansımız var mı
    Cihazınız hayırlı olsun hocam.

Ayarlar > Uygulama Ayrılmış Ekran Moduna girip aktif etmelisiniz. 3 parmağınızı yukarıya kaydırdıktan sonra çift ekran özelliği devreye girecektir.

Bildirim ışığı sorununuzu tam olarak açıklar mısınız? Zira bu cihazda led veya başka bir benzeri bildirim ışığı göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenyilmaztr -- 15 Kasım 2019; 23:57:36 >
  • Sadece Oppo kullanıcılarına ait bir ortam olan Oppo Türkiye Topluluğu'nda, OPPO ile ilgili tüm her şeyi konuşacak uygun bölüm bulabilirsiniz! Tüm OPPO cihazları için bölümler, tüm Stock ROM'lar, ColorOS güncelleme takibi ve bölümü, OPPO'dan son haberler ve sorun destek hepsi burada.

Herkesi Oppo Forum'a bekliyoruz.
    https://www.oppoturkiye.org/
  • Daha güncelleme Türkiye'ye gelmesini ya nerde kaldı bu güncelleme bilgisi olan varmi

• arifselimask A kullanıcısına yanıt
    Ben bu linkteki yere baktım hocam baya bir kötülüyorlar oppo yu ve ColorOS u yersiz bı kötüleme. Ben cihazı kullanıyorum ve bilgim var. Sanki bilgisi olmayanlar yazıyor gibime geliyor orada.

• Sinan Akarken S kullanıcısına yanıt
    Ufak bir güncelleme ile düzeltilebilir sorunları gözlerinde çok büyütüyorlar hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam telefonu keşfetmeye çalışıyorum yanıtiniz için teşekkürler bildirimlerde telefona LED ışığı geliyor sanmıştım ama galiba yanılmışım bildirimleri gösteren bı LED ışığı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgs94

Hocam telefonu keşfetmeye çalışıyorum yanıtiniz için teşekkürler bildirimlerde telefona LED ışığı geliyor sanmıştım ama galiba yanılmışım bildirimleri gösteren bı LED ışığı yok
    Başka sorularınız olursa yazabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

• Bu güncelleme nerde kaldı ya

• Aknsaldk A kullanıcısına yanıt
    Çok gecikti çok. Sabır da bir yere kadar

• Twitter'dan ColorOS 7 duyuruldu bugün daha biz 6 yı bekliyoruz. Ya bu forumdan otomatik güncellemeyi alan olmadı mı? Arkadaşı falan alan değil bizzat Hindistan üzerinden olanda değil telefona otamatik gelen.

Hocam bir iki kişi gerçekten bozuk Türkçe ile ve bilgisizce yorum yapıyor ancak bu tamamını kapsamaz. 500'de 2 diyebiliriz bu duruma.
    Yok hocam forumda sanırım hala alan yok. Oppo mail attığım da cevap olarak şuan öncelik olarak oppo reno 2 felan saçmaladı.

• Çağrı merkezi Ekim ve Kasım aylarında demişti daha kasımın bitmesine var. Birazda biz aceleci davranıyoruz. Verilen sözün süresinin bitmesine var daha. Şu Hindistan olayı karıştırdı ortalığı biraz. O şekilde güncelleyenler de bazı uygulamaların kullanımında problem yaşadıklarını okudum birkaç yerden.

Ben güncelleme alalı 2 haftadan fazla oldu Hindistan yöntemi ile aldim ★ Oppo Rx17 Neo ★ ColorOS 6 Geldi!  ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sykn53 -- 17 Kasım 2019; 15:18:23 >
    Kasım ayı sonu ve ekim ayı içersinde kademeli olarak güncelleme verileceği söylendi ama ekimin bitmesine çok az zaman kaldı. Hindistan erkenden alabiliyor iken bizimde hemen hemen aynı zamanda gelse fena olmazdı.

Hindistan yöntemi ile güncelleme oldu evet ama açığı kapattılar sonradan ve müşteri hizmetleri, oppo firması bu yöntemin sağlıklı olmadığını söyledi neresi doğru bilinmiyor. Beklemekten başka çaremiz yok maalesef.

• Bugünde gelmedi zaten biz hep bekleyen olduk...

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.