Şimdi Ara

Oppo Reno4 Efsane

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben gibi 4000 tl bandına kadar telefon arayan varsa hiç düşünmeden Reno4 alsın. Geçen kampanyada n11 den 3620 tlye aldım ve telefon efsane, kamerası akıyor hızı akıyor.

Aklımda realme7 pro vardı fakat hem arka tasarımı beğenmedim hemde reno4 ün lensi ve diyaframı daha kaliteli. Realme7 proda hızlı şarj 65 watt ve 4500 mah avantajı vardı ama bundada 30 watt şarj var 20 dakikada %50 yapıyor fazlasına gerek yok.

Sonra mi note 10 lite vardı fakat telefon çok kaba ekranı kavisli basılmıyor oralara başını döndürüyor insanın ayrıca kamerasıda kötü.

Biraz daha koyup s10 plus mı alsam dedim. Fakat hem exynos işlemci hemde eski telefon ve arka kameraların tasarımları yanyana eski model gibi gözüküyor kulağında konuşurken.

Ama reno4 siyah renk adeta premium his veriyor kaMeraları olsun tasarımı olsun ve aşırı hafif telefon ısınma vs. hiç birşey yapmıyor kaç saat pubg oynadım. Benim gibi bu telfeonlar aralarında kalanlar varsa reno4 kusursuz.

• Reklamı atla➡️

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estonya Feribotu

Reklamı atla➡️

He reklam. Daha iyi cihaz söylede bilelim

• Hayırlı olsun, benim de beğendiğim bir telefon. Keşke Realme 7 Pro'daki gibi stereo hoparlörlü olsaydı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.