Şimdi Ara

Oppo Reno satışa sunuldu! Oppo Reno Türkiye fiyatı ve özellikleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
4.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • S10e 4500tl civarında bu 5000tl.S10E bunu pişirmeden çiğ çiğ yer.Sadece depolamaya abanarak 5000tl çekemezsin oppo efendi.Bu cihazın hakkı 3000tl.

• oneplus 7 pro mahveder bunu. bu 5 binse 10x olanı 7500 5g olanı 9000 den gelir.

• 4K 60 Fps çekemiyor olması görmezden gelinebilir ama Snapdragon 855 ile gelmiyor oluşu ve bu işlemciyi kullanan başka telefonlarla benzer fiyata satışa çıkmasını hiç doğru bulmuyorum.

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    O cihazı kime aldırdıysam herkes inanılmaz memnun ve dua ediyorlar bana, zamanında düz Mate 10 aldırıyordum insanlara, şimdi de G7, ikisi de fiyatının çok üstünde cihazlar. G7'nin zayıf yönü olarak görülen bataryası da ilginç şekilde oldukça iyi gidiyor, aldırdıklarım günlük kullanıcı ve 1,5 günü görüyor tamamı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 15 Mayıs 2019; 9:24:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

O cihazı kime aldırdıysam herkes inanılmaz memnun ve dua ediyorlar bana, zamanında düz Mate 10 aldırıyordum insanlara, şimdi de G7, ikisi de fiyatının çok üstünde cihazlar. G7'nin zayıf yönü olarak görülen bataryası da ilginç şekilde oldukça iyi gidiyor, aldırdıklarım günlük kullanıcı ve 1,5 günü görüyor tamamı...
    ustam bütçem şuan müsait olsa inanın bende alacağım ama olmadı mı 3000 tl olmuyor işte! kredi çekip alsam o da ayrı bir dert kendimi sıkıntıya sokmak istemiyorum inş. ileride almak nasip olur
  • Fiyatlar normalde kimse birimi 7 ile çarpmanın sonucu bu diye düşünmüyor heralde

• Hani Turkiye ile Cin yakinlasiyordu :)

• 10X 256 gb olanı vatanda listelenmiş 7999 tl çüşşşşş

Yurtdışından almak farz oldu
  • huawei p30 pronun 256 gb olanıyla aynı fiyata konumlandırmışlar yahuu senin daha bir tane servisin yok bir tane satış mağazan yok kim p30 proyu bırakıp seni alsın böyle satış politikası mı olur
  • Hangi teknoloji editörü söyledi hatırlamıyorum, bu fiyattan gelecek dedi amiral gemisi satma kaygıları yok amaç sadece seslerini duyurup alt segment telefon satmakmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100 euro ucuzlamış Oppo Reno Avrupa'da
    bize de yansırsa 4000e geriler fiyatı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salak salak işler

• Nasıl olurda bu fiyat aralığında snapdragon 855 değil de 710'lu bir işlemci kullanmışlar anlamıyorum.

Benzer fiyat aralığında rakipleriyle yarışan hatta bazı yönleriyle avantajlı olan böyle güzel telefona, işlemci anlamında yazık etmiş oppo çalışanları.

• Dün mediamarktta biraz inceledim. Ekran çok güzel görünüyor. Çerçevesiz ve ful ekran apayrı bir deneyim. Özçekim kamerası ,hızlıca açılıp kapanıyor. Malzeme kalitesini çok beğendim. KAmerası da güzel. İŞlemci arayüzde ve birkaç uygulamayı aynı anda açlıştırdığınızda teklemiyor. Ama çok oyun oynayan biriyseniz size gelmez. Fiyatının acilen düşmesi lazım. Yoksa şansı yok maalesef.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Vatan'la ne ilgisi var,fiyatı Vatan mı belirler?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.