Şimdi Ara

oppo reno 2 alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefondan bekletim güzel bi kamera ön arka çok kullanırım whatsapp youtube netflix ve internette sörf oyun vs oynamam bunlar bana yeterli geliyor özellikle kamera çıkıntısı deliği olmadığı için pop-up kamera tercih ediyorum aklımda soru işareti bırakan tek yer arka kamerası kullananlar bilgilendirebilir mi ?

• ben telefonu kullanmıyorum ama pahalı gibi.o fiyata mi note 10 alınabilir.kamerası çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakert

ben telefonu kullanmıyorum ama pahalı gibi.o fiyata mi note 10 alınabilir.kamerası çok iyi
    xiaomi fiyat politikasını düzeltene kadar elimi sürmem hocam
  • Wjéasz kullanıcısına yanıt
    Fiyatlari benzer.kamerasi oppodan daha iyi.satacagin vakit xiaomi daha cabuk elden çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakert -- 17 Aralık 2019; 15:22:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4600- 5000 e yakın bulursa OPPO Reno2 alınır 8GB RAM Dahili 256 GB cihaz coşuyor.. çok seri çok hızlı telefon 0 Donma hiç yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 14 Ocak 2020; 10:54:55 >
  • Kasımda Vatan'dan indirimde 5k civarına aldım. En büyük eksisi fiyatının olması gerekenden biraz yüksek olması. İyi yönleri kötü yönleri var her telefon gibi. Şuan için memnunum. Senin için önemli olan özellikleri de çok iyi.

Merak ettiğiniz birşey varsa cevap vermeye çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackfatrix

Kasımda Vatan'dan indirimde 5k civarına aldım. En büyük eksisi fiyatının olması gerekenden biraz yüksek olması. İyi yönleri kötü yönleri var her telefon gibi. Şuan için memnunum. Senin için önemli olan özellikleri de çok iyi.

hocam kamera nasıl sizce ?
  • Optik zoom özelliğini çok seviyorum. Masama konan uğur böceğiyle baya bi çekim denemeleri yaptım çok tatlı fotolar çıktı ortaya zoom yapıp odaklayınca : D
    Manzara fotolarını da iyi çekiyor. Arka kamerası her türlü tatmin eder bence.

Ön kamera da Selfie çekerken, çeken kişiye daha çok odaklandığından arkada kalanlar için müthiş görseller oluşmuyo ama benim için yeterli.

Video çekimi steady shot denen teknolojiyi çok iyi kullanıyo. Sanki gimble kullanıyomuşsun gibi yürürken ya da durduğun yerde elin sallandığında sarsıntıyı engelliyo ve profesyonel kameralar gibi akıcı video çekebilmeni sağlıyo. Ben çok memnun kaldım. Ek özellikleri çok ahım şahım değil bence. Mesela yavaş çekim özelliği var evet biraz eğlenmek için kullanıyosun ama çok da başarılı diyemem.

"Piyasanın en iyisi" ya da "bu fiyata en iyi kamera bu" gibi iddialarda bulunamam çünkü tüm telefonları denemedim. Çevremdekilerin telefonlarından gördüğüm ve kıyasladığım kadarıyla genel olarak başarılı bir kamera.

• quote:

Optik zoom özelliğini çok seviyorum. Masama konan uğur böceğiyle baya bi çekim denemeleri yaptım çok tatlı fotolar çıktı ortaya zoom yapıp odaklayınca : D
    Manzara fotolarını da iyi çekiyor. Arka kamerası her türlü tatmin eder bence.

Ön kamera da Selfie çekerken, çeken kişiye daha çok odaklandığından arkada kalanlar için müthiş görseller oluşmuyo ama benim için yeterli.

Video çekimi steady shot denen teknolojiyi çok iyi kullanıyo. Sanki gimble kullanıyomuşsun gibi yürürken ya da durduğun yerde elin sallandığında sarsıntıyı engelliyo ve profesyonel kameralar gibi akıcı video çekebilmeni sağlıyo. Ben çok memnun kaldım. Ek özellikleri çok ahım şahım değil bence. Mesela yavaş çekim özelliği var evet biraz eğlenmek için kullanıyosun ama çok da başarılı diyemem.

"Piyasanın en iyisi" ya da "bu fiyata en iyi kamera bu" gibi iddialarda bulunamam çünkü tüm telefonları denemedim. Çevremdekilerin telefonlarından gördüğüm ve kıyasladığım kadarıyla genel olarak başarılı bir kamera.
    gece çekimleri nasıl hocam

• Wjéasz kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum gece çekiminden.. bikaç örnek de ekledim kendi çektiğim , fikir oluşturur belki.. yağış altında aceleyle çekmiş olsam da fena çıkmadılar

oppo reno 2 alınır mı ?
    oppo reno 2 alınır mı ?

• quote:

Kasımda Vatan'dan indirimde 5k civarına aldım. En büyük eksisi fiyatının olması gerekenden biraz yüksek olması. İyi yönleri kötü yönleri var her telefon gibi. Şuan için memnunum. Senin için önemli olan özellikleri de çok iyi.

Ekran kavisli mi?

• Arkadaşlar telefonda ekran videosu alma varmı eski telefonumda vardı ancak bunda yok bu arada benim telefon reno Z cogu ozellik aynı olduğu için soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Ekran kavisli mi?

Alıntıları Göster
    Ekranda hafif kavis var ama buna direkt kavisli ekran denir mi bilmiyorum.. samsung s7 edge ya da s9 gibi kavis yok.. Ben daha önce sony z2 kullandığım için onla kıyaslayınca kavisli geliyo bana :-)

arka tarafı baya kavisli..

• quote:

Orijinalden alıntı: ellez78

Arkadaşlar telefonda ekran videosu alma varmı eski telefonumda vardı ancak bunda yok bu arada benim telefon reno Z cogu ozellik aynı olduğu için soruyorum
    Paylaştığım ekran resimlerinde gözüküyor.

Ekranın yan tarafında hızlı ulaşım menüsü var parmağını oraya götürüp sola doğru çektiğin zaman çıkıyor ortaya. En hızlı ordan ulaşabilirsin ekran kaydı almaya

Bir de yukarıdan aşağı parmağını sürüklediğinde açılan menüde de kısayollarda var (Ekran Kaydını Başlat). Eğer göremiyorsan o menüyü ayarlaman gerek en yukarıdaki işarete tıklayarak ayarlayabilirsin ayarlar iconunun solundaki. Tüm ekleyebileceğin seçenekleri gösteriyor

Ama bu söylediklerim Reno 2 için geçerli. Diğer kardeş modellerinde de var mıdır , varsa bu bahsettiğim yerlerde midir bilmiyorum.

oppo reno 2 alınır mı ?

oppo reno 2 alınır mı ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.