Şimdi Ara

Oppo find x kullananlar (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
40.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spencermila

Sana kalmış gidip türkce olan sürümüde ala bilirsin fiyatı 6 bin tl nerede ise bu şekilde kullanırsın bazı uygulamaları kaldıra biliyorsun lakin bildirimi halledemiyorsun takır takır bildirim gelmez cünkü cin den gelme global degil...ama cihaz şık lakin icinden cıkan kılıf bana göre beş para etmez kaba göstermekte bir kılıf şart kalın göstermeyen...

Alıntıları Göster
    Global Version satan var mı acaba. Birde global de bu sorunlar var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Şu telefona çok heves ettim ama, hem Türkçe dil desteği, hemde bu bildirim sorunu yüzünden alamıyorum. Sanırım oppo find x sayfasını kapatmak lazım artık, çok naz aşık usandırır...

Alıntıları Göster
    Ben kullanıyorum gayet memnunum arkadaşların dediği işlemleri yapmadım telefon direk aldığım gibi yani ama bildirimler geliyor. Tek yapmak gereken freeze den kapatmak ve uygulama ayarından power saver gelip allow running to background işaretlemek. Kullandığım çoğu uygulamada bildiri alıyorum. Whatsapp, instagram. Maillerde bazen sorun oluyor o kadar

• Uygulamanın üstüne basıp app infodan power saver gelip allow background running yapın ve telefon ayarlarından app quick freeze den kaldırın uygulamayı düzeliyor bildirim problemi

• quote:

Orijinalden alıntı: ITulkasI

Uygulamanın üstüne basıp app infodan power saver gelip allow background running yapın ve telefon ayarlarından app quick freeze den kaldırın uygulamayı düzeliyor bildirim problemi
    MALESEF gelmiyor hala bildirimler iki yerde tam şekilde yapıldı ama olmuyor
  • @melihkamarat bende uygulamalar sorunsuz calışıyor lakin bildirim bazı ugulamalarda gelmiyor herzaman acık bırakma bir işe yaramaz gibi nekadar acık bırakacaksın o denilen yer bir işe bende yaramıyor
  • Merhaba arkadaşlar, ilk görüşte aşık olduğum oppo find x den vazgeçtim, kapattım fınd x defterini. Gerek Türkçe dil desteği, gerek bildirim sorunlarının hâlâ düzelmemesi, kullanım konforunu ciddi zedelediği için ve ileriye dönük bir ışık olmadığı için...

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Merhaba arkadaşlar, ilk görüşte aşık olduğum oppo find x den vazgeçtim, kapattım fınd x defterini. Gerek Türkçe dil desteği, gerek bildirim sorunlarının hâlâ düzelmemesi, kullanım konforunu ciddi zedelediği için ve ileriye dönük bir ışık olmadığı için...
    telefonu ilk alanlardan biri olarak 3 gün sonra bu sebeplerle sattım bende. telefon ne kadar şık olursa olsun stabil değilse

çekilmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

telefonu ilk alanlardan biri olarak 3 gün sonra bu sebeplerle sattım bende. telefon ne kadar şık olursa olsun stabil değilse

çekilmez..

Alıntıları Göster
    Hocam cihaz çıkalı aylar oldu ama tık yok, tamam çok güzel cihaz, tasarım şahane, kalite şahane ama yazılım olmadan, bu kadar eksik ile olmaz. Göz zaten görmüyor bir süre sonra tasarımı, ilk görenlere çok farklı geliyor ama siz alışınca değişen birşey olmuyor. O yüzden tasarım kadar yazılım da önemli, ben kapadım bu sayfayı, ne zaman adam gibi türkçe dil desteği gelir, yarım yamalak olmayan, ne zaman yazılımsal sorunlar giderilir, o zaman bakarız. Zaten o zamana kadar da dünya kadar alternatif çıkar.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    bunun üstüne mi 8 explorer aldim 15 gun kullandım

sonra mi mix 3 aldim sonra honor magic 2 aldim

aklınızda bulunsun honor magic 2 karanlıkta face id çalışmıyor

• Güzel cihazdi. Fakat bildirim ile ilgili sıkıntılar beni bu cihazdan uzaklaştırdı.

• neden bu kadar cihaz degistiriyorsunuz?

• Vyl kullanıcısına yanıt
    Sıklıkla sorulan bir soru bu bana. Herhangi bir nedeni yok açıkcası. Farklı cihazlar kullanmayı seviyorum. Bugün itibariyle xs max geçiş yaptım. Mi mix 3 10 GB olan modeli gelene kadar bunu kullanacağım kısmetse

• oppo find x dahil o araliktaki cihazlarla ilgili yorumlariniz nasil? ufak detaylar verirseniz bu foruma denk gelenler daha iyi bilgi sahibi olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vyl kullanıcısına yanıt
    İlk kez başlayan mi mix 2s ile başlayabilir. Uzun sure sahibini üzmez. Düştüğü zaman kırılır. Ben kırdım

Mi 8 explorer her açıdan hızlı ve her cihazla kapışır. Kamera tırt

Mi mix 3 kaydırak muhteşem ama kamera tatmin etmez

Honor magic 2. Gece Face id çalışmıyor ve parmak izinin hızı mi 8 explorer a göre kötü

Oppo fınd x kızak muhteşem. Stabilize olmaması Türkçe olmaması işi yokuşa sürüyor. Kamera gayet güzel

Mate 20 x almayın cebe sığmıyor

Oppo rx17 alıcam haftaya. Onun yorumu o zaman yaparım

• quote:

İlk kez başlayan mi mix 2s ile başlayabilir. Uzun sure sahibini üzmez. Düştüğü zaman kırılır. Ben kırdım

Mi 8 explorer her açıdan hızlı ve her cihazla kapışır. Kamera tırt

Mi mix 3 kaydırak muhteşem ama kamera tatmin etmez

Honor magic 2. Gece Face id çalışmıyor ve parmak izinin hızı mi 8 explorer a göre kötü

Oppo fınd x kızak muhteşem. Stabilize olmaması Türkçe olmaması işi yokuşa sürüyor. Kamera gayet güzel

Mate 20 x almayın cebe sığmıyor

Oppo rx17 alıcam haftaya. Onun yorumu o zaman yaparım
    Sen valla benide gectin ben bukadar cihaz degiştiremiyorum enson 2 not 8 birde lg g7 kullandım ondan öncesi hep üst model oldu şimdi find x var lakin bukadar cihaz kullandıgınıza göre telefoncusunuz gibi yoksa zarar edip cihaz degiştirmek biraz akıllı olmuyor kar ediyorsanız iyi aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

Sen valla benide gectin ben bukadar cihaz degiştiremiyorum enson 2 not 8 birde lg g7 kullandım ondan öncesi hep üst model oldu şimdi find x var lakin bukadar cihaz kullandıgınıza göre telefoncusunuz gibi yoksa zarar edip cihaz degiştirmek biraz akıllı olmuyor kar ediyorsanız iyi aslında

Alıntıları Göster
    En son zararım magic 2 oldu. 5 e aldım 4 e verdim. 1 hafta kullandım. Telefoncu değilim. Şimdi xs max var . Ne kadar kullanırım bilmiyorum

Akıl penceresinden bakarsanız tabi ki aptallık dersiniz. Kişiden kişiye cepten cebe zevkten zevke değişkenlik gösterir bu telefon merakı.

• Bende cok zarar edi verdim ama sonu olmalı bu işin bence

• quote:

En son zararım magic 2 oldu. 5 e aldım 4 e verdim. 1 hafta kullandım. Telefoncu değilim. Şimdi xs max var . Ne kadar kullanırım bilmiyorum

Akıl penceresinden bakarsanız tabi ki aptallık dersiniz. Kişiden kişiye cepten cebe zevkten zevke değişkenlik gösterir bu telefon merakı.

Alıntıları Göster
    Hocam bence aldığın telefonların detaylı incelemesini yapıp youtube'da yayınlarsan
    belki biraz işine yarayabilir bu huyun :)
    Bir kanal açıp bu işe gir bence.
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Valla gidip xs max aldım ve uzun sure kullanmayı düşünüyorum (en az 3 ay) bu surede ciddi kârım olur :)

Bu Arada dipnot: PUBG en iyi xs max ile oynanıyor

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Güzel fikir. Yardımcı lazım:)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.