Şimdi Ara

Opera Hız Ayarları Güncel [Resimli Anlatım] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
25.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dBZerodealer-

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

Gereksiz..

Sana soran oldumu gereklimi gereksizmi diye. Arkadaş uğraşmış emek vermiş saygısız. Block

Avukatisin galiba.. interneti hizli olan icin fark yaratmaz
  • quote:

quote:

quote:

Gereksiz..

Sana soran oldumu gereklimi gereksizmi diye. Arkadaş uğraşmış emek vermiş saygısız. Block

Kafan güzel galiba. İnternetin hızlı olabilir ama yinede fark aratır bilgisiz cahil cahil yorumlarınla bilmeyenlerin aklını karıştırma. Ayrıca diyelimki fark yaratmaz hızlı olanlar için düşük olanlar içni fark yaratır. İnsanların emeğini bir çırpıda silip atmak ne demek arkadaş ne kadar uğraşmış kaç ss uploadlamış. Hiçbirşey yapmaz hiçbir işe yaramazsınız yapanada köstek olursunuz. Hani şu forumda hazırladığın bi kaynak rehber varmı göster bana?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gereksiz..

Kafan güzel galiba. İnternetin hızlı olabilir ama yinede fark aratır bilgisiz cahil cahil yorumlarınla bilmeyenlerin aklını karıştırma. Ayrıca diyelimki fark yaratmaz hızlı olanlar için düşük olanlar içni fark yaratır. İnsanların emeğini bir çırpıda silip atmak ne demek arkadaş ne kadar uğraşmış kaç ss uploadlamış. Hiçbirşey yapmaz hiçbir işe yaramazsınız yapanada köstek olursunuz. Hani şu forumda hazırladığın bi kaynak rehber varmı göster bana?

kaynak ara bu zamana kadar neler yapmisim belki bulursun..kimin cahil oldugu belli.. insanlarin yorumlarina bakarak on yargilamaya calisiyorsun

• Sakin beyler, kavgaya gerek yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gereksiz..

kaynak ara bu zamana kadar neler yapmisim belki bulursun..kimin cahil oldugu belli.. insanlarin yorumlarina bakarak on yargilamaya calisiyorsun

Peki sen şunun ne demek olduğunu söyle. Geliyorsun emek verilmiş bir rehbere gereksiz diyip bir çırpıda silip atıyorsun. Bu arada hep cımbızla seçtiğin şeylerin cevaını veriyorsun. Hadi at bakalım hazırladığın bir rehberi

• donanım haber milliyet gibi siteleri açmaya çalışınca işlemci 100 vuruyor ve bariz
    şekilde kasma yapıyor bilgisayar. Opera ile ilgili bir ayar olabilir mi acaba,
    yaptığım yanlış bir ayar olabilir mi? önerileriniz var mı
    yukarıda yazılanların bir çoğunu zaten uYGULADIM.
    yani şunu kapat bunu aç gibi bir şey..
  • 12.15 sürümü çıkmıştır güncellemesi kapalı olanlar manuel güncelleme yapsınlar
  • Opera'da adres çubuğunda mesela "face" yazdığımda en son girdiğim sayfa değil, en çok ziyaret edilen sayfa en üstte çıksın istiyorum. Bunun ayarı yok mu? bulamadım
  • günaydın arkadaşlar operayı ilk defa kullanıyorum en son sürümünü kurdum araçlar tercihler yok lütfen yardım eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: giresunlum_28

günaydın arkadaşlar operayı ilk defa kullanıyorum en son sürümünü kurdum araçlar tercihler yok lütfen yardım eder misiniz?

opera 15'te tercihler yok.opera 12.16 sürümünü kurun.http://ftp.opera.com/pub/opera/win/1216/int/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nu.D.38

quote:

Orijinalden alıntı: giresunlum_28

günaydın arkadaşlar operayı ilk defa kullanıyorum en son sürümünü kurdum araçlar tercihler yok lütfen yardım eder misiniz?

opera 15'te tercihler yok.opera 12.16 sürümünü kurun.http://ftp.opera.com/pub/opera/win/1216/int/

15 Aslında hız ve arayüz bakımından ben beğendim ama kişiselleştirmeyi sıfıra indirmişler neredeyse Chrome özentisi gibi olmuş ayarlar kısmı vs. yakıştıramadım ben.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.