Şimdi Ara

OpeLTakımı (180 opelsever) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
1
Favori
84.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni de ekleyin Corsa NJoy SP 1.2 twinport
  • araç çok şık hayırlı olsun... plakada gümüşpala nın gümüşünün gms si heralde ha
    quote:

Orjinalden alıntı: hasangumuspala

buda arkadan görünüş

• quote:

Orjinalden alıntı: Collezione

olmadımı yine kopardın beni
  • bende nisanda corsa cdti silverline aldım dolayısıyla gruba katılmaya hak kazandım herhalde değilmi benide eklerseniz sevinirim ist. anadolu yakasındanım

[DH]Opel Team

corsa cdti silverline

• Arkadaşlar benide ekleyin.93 model opel vectra sun arabamız var inşallah 1 ay sonra felan combo muz olacak.
  • eyvallah sağolasın gms bizim firmanın ismi gümüşpala makina sanayii
  • arabasına sonradan park sensörü taktıran var mı? ben arabanın arkası yüksek olduğu için taktırmayı düşünüyorum ama karar veremedim nerede taktıracağıma ve ne kadar sağlıklı çalışacağına.
  • beni de ekleyin opel astra cosmo 2005 model
  • GEREK YOK BE DOSTUM TAMAMEN MASRAF KULLANANLARIN YORUMUNU ALDIM

quote:

Orjinalden alıntı: kornkrunded

arabasına sonradan park sensörü taktıran var mı? ben arabanın arkası yüksek olduğu için taktırmayı düşünüyorum ama karar veremedim nerede taktıracağıma ve ne kadar sağlıklı çalışacağına.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

GEREK YOK BE DOSTUM TAMAMEN MASRAF KULLANANLARIN YORUMUNU ALDIM

quote:

arabasına sonradan park sensörü taktıran var mı? ben arabanın arkası yüksek olduğu için taktırmayı düşünüyorum ama karar veremedim nerede taktıracağıma ve ne kadar sağlıklı çalışacağına.

sadece masrafsa almasam da olur peki bir sorum daha olacak 1.4 tek kapı corsa kullanan arkadaş var mı aramızda? vectra'nın yanına bir de ufak motorlu az yakan bir araba almak istiyorum da. en son 1.4 corsaları beğendim fiyat olarak da uygun oldukları için daha çabuk alabilirim die tercihim corsadan yana oldu ama 1.4 motor performansı nasıldır? şehir içinde kaç lt yakıyor?bir de hangi fiyat aralığında az kullanılmış bulabilirim.

• ARKADAŞIM BEN DAHA SANA NE DİYİM BİZ ALIYORUZ VECTRA SEHİR İÇİ COK YAKIYOR UFAK Bİ ARABA ALALIM DEDİK 1 HAFTA SONRA ELİMİZDE 2005 10,000 KM DE1,2 CORSA ENJOY EASYTRONİC FULL 1,2 İLE 1,4 Ü ARASINDA COK UFAK FARKLAR VAR SEHİR DISINDA VERİLERE GÖRE 4,5-5,0 CİVARI SEHİR İÇİNED İSE 6-7 ARASI YAKIYORMUŞ YANİ COK COK AZ ANLAYACAGON KOMPLE BOYALI BİZE 15,000 YTL YE MAL OLDU
    quote:

quote:

quote:

sadece masrafsa almasam da olur peki bir sorum daha olacak 1.4 tek kapı corsa kullanan arkadaş var mı aramızda? vectra'nın yanına bir de ufak motorlu az yakan bir araba almak istiyorum da. en son 1.4 corsaları beğendim fiyat olarak da uygun oldukları için daha çabuk alabilirim die tercihim corsadan yana oldu ama 1.4 motor performansı nasıldır? şehir içinde kaç lt yakıyor?bir de hangi fiyat aralığında az kullanılmış bulabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DG00 -- 21 Mayıs 2006; 20:48:49 >

• yaw nerelere gitti bu opel team
  • quote:

ARKADAŞIM BEN DAHA SANA NE DİYİM BİZ ALIYORUZ VECTRA SEHİR İÇİ COK YAKIYOR UFAK Bİ ARABA ALALIM DEDİK 1 HAFTA SONRA ELİMİZDE 2005 10,000 KM DE1,2 CORSA ENJOY EASYTRONİC FULL 1,2 İLE 1,4 Ü ARASINDA COK UFAK FARKLAR VAR SEHİR DISINDA VERİLERE GÖRE 4,5-5,0 CİVARI SEHİR İÇİNED İSE 6-7 ARASI YAKIYORMUŞ YANİ COK COK AZ ANLAYACAGON KOMPLE BOYALI BİZE 15,000 YTL YE MAL OLDU
    quote:

quote:

quote:

walla çok güzel aldıktan sonra izlenimlerini yazarsan sevinirim. bana 2.0lt arabadan indikten sonra 1.2 çok az olur onun yerine 1.4 alsam diorum ama sen bir dene eğer çok fark yoksa hangisini bulursam onu alayım

• arkadaşlar meriva kullanan var mı? bu modeldede corsa da olduğu gibi direksiyon problemi oluyormu?Başka kronik bir sorunu varmı?
  • 2005 Opel Meriva sahibiyim ve artık sorunlarımızı konusmanın vakti geldi dimi benide gruba alırsanız sevinirim
  • arkadaşım meriva ve sorun baya bağdaşan seyler direksiyon sorunu meriva corsa ve combolarda ortak aynı sistemkullanıldığı için
  • bu arada neden kimse online mı değilmi gözükmüyor
  • iki morotunda teknik verilerine baktım cok cok fark yok istersen sende bi göz at
    artık alınca izlenimlerimi yazarım
    quote:

quote:

ARKADAŞIM BEN DAHA SANA NE DİYİM BİZ ALIYORUZ VECTRA SEHİR İÇİ COK YAKIYOR UFAK Bİ ARABA ALALIM DEDİK 1 HAFTA SONRA ELİMİZDE 2005 10,000 KM DE1,2 CORSA ENJOY EASYTRONİC FULL 1,2 İLE 1,4 Ü ARASINDA COK UFAK FARKLAR VAR SEHİR DISINDA VERİLERE GÖRE 4,5-5,0 CİVARI SEHİR İÇİNED İSE 6-7 ARASI YAKIYORMUŞ YANİ COK COK AZ ANLAYACAGON KOMPLE BOYALI BİZE 15,000 YTL YE MAL OLDU
    quote:

quote:

quote:

walla çok güzel aldıktan sonra izlenimlerini yazarsan sevinirim. bana 2.0lt arabadan indikten sonra 1.2 çok az olur onun yerine 1.4 alsam diorum ama sen bir dene eğer çok fark yoksa hangisini bulursam onu alayım

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.