Şimdi Ara

Opel Zafira Tourer - Ford S-Max - Ford Grand C-Max - Mazda-5 arasında tercih...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Opel Zafira Tourer - Ford S-Max - Ford Grand C-Max - Mazda-5 arasından araç seçmeyi düşünüyorum. Özellikle tecrübesi olan arkadaşlar artı ve eksi yönlerini belirterek fikirlerini paylaşabilirler mi..?

• 2 araba her neyse de 4 araba mobilden yaz yaz bitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jens Lehmann -- 5 Aralık 2013; 21:28:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütçe nedir?
    sııfr/ ikinci el/
    dizel/ benzin?

bir konuaçmışsınız yorum yapacak hiçbir bilgi vermemişsiniz?
  • Butce uygunsa s max iyidir
    Bende 2008 tdci stil paket var 70 000 de sorunsuz
    Digerleri bir alt kategoride
    Zafiranin servisi pahali
    60000 bakimi 250 tl ye yaptirmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçe 75 bin civarı...
    Sıfır
    Dizel
    7 koltuk + Biraz da bagaj kalırsa züpper..!
  • en uygunu 1.6 136 beygir güç ile yeni zafira. opelin 1.6 dizelini kullandığı ilk model. ve fiyat kampanyalı şu an 70 bin tl. ve cok dolu bir araç. pazarlıkla 68 e alırsınız.
  • Yorumlar için teşekkür ederim...
  • Piyasası en iyi olan içlerinde C-max ama o mekan olarak sizi tatmin etmeyebilir 7 kişilik.Onun abisi S_max gerçekten güzel araba ama bütçeye uyar mı bilmem ama piyasası çok yok bunu alıcağıma şeyatn düreter galaxy alırım.Birde s-max 2.0tdci yani vergisi pahalı.
    Mazda 5 sadece gördüm özellik olarak bilmiyorum amam mazdanın genel sorunsuzluk özelliğini taşıdığına eminim piyasası yok hi çyok denebilecek kadar yok yani.Ben olsam almam.
    Zafira yılların kasası denebilir opel kendine her sene bir şeyler katıyor tasarımı güzel bence düşünülebilir ama 7 kişilikte buda bagaj olarak tatmin etmeyebilir.
    Ben olsam ikinci el ford galaxy alırım keyfime bakarım

• quote:

Orijinalden alıntı: xxx64

Bütçe 75 bin civarı...
    Sıfır
    Dizel
    7 koltuk + Biraz da bagaj kalırsa züpper..!

Kardeş 7 kişilik ve bagaj istiyorsan ...

Buyur...

http://www.ssangyong.com.tr/rodius/ :)
  • Sorduklarınız arasında bütçenize uyacak boyut olarak avantajlı S-max ve opel zafira... 1,6 dizel motorlu seçeneklerine bakacaksınız... Mazda boyut olarak maalesef küçük... Ford PSA ile birlikte geliştirdiği 1,6 motoru kullanıyor... Bence aynı altyapıda motor kullanan C4 citroen grand picasso'ya da bakın bütçe olarak uygun durumda veya dci motorlu renault grand scenic... ama fransız istemiyorsanız ona da saygımız sonsuz...
  • bu araçlarda c max ta dizel otomatik yok...
    bildiğim kadarıyla zafirada yok yada 1.7 motorda var...
    s max güzel ancak 2.0 motoru ile yakıtı fazla ve vergi adamı canından bezdiriyor..

70k bütçe ile ya citroen c4 picasso yada 5008e bakın derim 1.6 dizel otomatik ve çok üst donanımları ile oldukça iyi 2 seçenek..
    bir picasso kullanıcısı olarak her beklentinize cevap vereceğinden emin olun derim ve gayette tasarruflu araçlar ortalama 5 litre yakıt tüketimi dizel otomatik için ve 1.6 tonluk dev bi araç için..
  • öcüü.. Ö kullanıcısına yanıt
    bende grand yeni picasso düşünüyorum 2. el galaxy hiç yok piyasada otomatik 1,6 motora kadar elimizde cok secenekte yok zaten 7 kısılıkte seat alhambra hakkında bilgisi olan varmı. sanırım 2. el de sıkıntı yaşatır
    sizce 2. eli en cabuk giden hangısıdır 7 kıslıkler arasında
  • Grand Scenic'e de bakın. EDC şanzımanla çok iyi bir seçenek
  • Haftasonu Grand C-Max ve Yeni Zafira'yı inceledim... İç mekan olarak neredeyse aynı gibi... Opel'in malzeme kalitesi daha dikkat çekici..!
    Fransız'lardan uzak durmak istiyorum...
  •  Opel Zafira Tourer - Ford S-Max - Ford Grand C-Max - Mazda-5 arasında tercih...

Asaleti yeter

%100 S-Max
  • smax ya da cmax arasından birini seçerdim
  • zafira tourer 1.6 dizele otomatik gelirse alıcam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dexter_

Grand Scenic'e de bakın. EDC şanzımanla çok iyi bir seçenek

En güzel seçenek Grand Scenic olur. Diğerlerine göre parça servis olayı da daha ucuza kapatılabilir. Artı olarak üstünde kendini kanıtlamış 1.5 DCİ motor var. Piyasası da diğerlerine göre çok daha hızlı.

Biz 98 yılında sıfır almıştık, 4 seneye yakın bindik. Rutin bakımları dışında hiç bir sorun çıkarmamıştı. Şimdikiler nasıldır bilemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.