Şimdi Ara

Opel vectra 2.0 cd otomatik 1996 model sizce alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ustalar merhaba, ilk defa araba alacağım. Bütçem 20.000 TL civarı.
    Opel vectra 2.0 cd otomatik 1996 model 330.000'de atiker garantili LPG takılı, arabada birçok özellik mevcut. Değişkeni yok. Sizce alınır mı? Birde seneye model yükseleceğim. Satışı kolay olur mu?

1998 mMazda 323 1.5 familia,

2000 model Peugeot 306 1.6 platinum bu da iyi gibi duruyor.

Citroën xsara 1.8
    Ya da sizin önerileriniz nedir?

Siz olsanız bu bütçeyle hangi aracı alırdınız?
    Kafam çok karışık :))

Şimdiden yardımcı olacak herkese çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle kolay gelsin bu bütçeyle araç almak zor helede otomatik daha zor, b kasa vectra elektirik ve elektronik problemleriyle ünlendi, sorunları giderilmiş bir araçsa neden olmasın.

otomatik olcaksa 94-95 accord, 1,6 carisma, toyota carina veya corona kovalayabilirsiniz ama kmler yüksek biraz
  • Mazda 323 1.8 familia da bakabilirsiniz. Motorunu basınçlı suyla yıkayın tevzi makarasına bile su geçmez. Öyle sağlam arabalardır.

Yerinizde olsam Citroen xsara ya filan bulaşmazdım.
  • 2000 yılında bu araca sahiptim. Manuel olan 2. viteste 120 yi rahat görüyordu. Eşşeğe biner gibi biniyordum. Benzini içmesi hariç konforu, yol tutuşu ve sürüş zevki çok hoşuma gidiyordu. En son şanzımanda 600 TL ( 19 Yıl önce ) masraf açınca aracı yaptırıp sattık ..
  • Saydığınız araçlar arasında en temizini 323 F'de bulursunuz. Peogeut ve Citroene bulaşmazdım, o kadar eski olanları sorun çıkartacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.