Şimdi Ara

★★★★★ Opel Mokka Kulübü ★★★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
50
Favori
156.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizelin deposu kaça doluyor ? Birde menzili ne kadar ?
  • 52 tl dizel alıyor. menzil s¨¹resi değişir kullanıma göre.

birda arkadaşlar bu sayfayı neden hala aralarda buluyoruz da opel sayfasında bulamıyoruz. girmek isteyen arkadaş var bulamamış çıkmış.
  • Cosmo manuel dizel'i 85.000 bıraktırabilirsem onu alacağım gör¨¹nen fiyat 87400. O olmazsa mecbur enjoy dizel manuel.
  • Bir tanıdık nissan qasqai dizel otomatiği kampanya ile 80.000 liraya almış. Sizce böyle bir şey mümkün olabilir mi? Olsa bile en boşudur kesin ama gene de fiyat olarak bana çok iyi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    dizel otomatik Arabam 1100 Km ye geldi. Biraz araba ile ilgilier bilgiler aktaralım.
    1100 km nin 750 şehir dışı 350 km ise şehir içi.
    ortalama yakıt t¨¹ketimi 5,6 lt
    ortalama hız 48 km

+ Arabanın artı yönleri
    Yakıt t¨¹ketimi çok iyi yeni motor olmasına rağmen
    Motor g¨¹c¨¹ olarak çoğu arabadan daha g¨¹çl¨¹ ve çok sessiz
    Şöför¨¹n gör¨¹ş kısmı çok g¨¹zel her tarafı rahat rahat görebiliyorsunuz.
    Arabanın içi oldukça geniş. 5 kişi 1 de çoçuk rahat rahat yolculuk yaptık.

- arabanın eksi yönleri

SUvaraba olmasından kaynaklnaıyor herhaalde virajlarda insan tedirgin oluyor. Amörtisörler de çok sert
    bagajı çok k¨¹ç¨¹k

sonuç olarak arabamdan çok memnunum şimdilik. umarım böyle devam eder.

• Merhaba
    Bende son tecrübelerimi paylaşıyım.
    Bende 1150 km ye geldim. 350 km sehşrdısı, 800 km sehir içi. Arabada bebek oldugundan şehir içi yumuşak kullanıyoruz.
    Su an ortalama 5,7 lt. Ortalama hız ise sanırım 29 km falandı. ama emin değilim.
    yakıt tüketimi hgayet iyi. araba içine ses gelmiyor. sağlamlık güven veriyor. Konfor olarak ve mekanik olarak bir sorun yok. Yüksek olması, tarafikte kullanırken gerçekten harika oluyor. Yukardan etrafı seyretmek çok iyiymiş.
    Eksi yönleri, bagaj küçük, amortisörler sert, çukur ve tümsekler biraz sert oluyor.
    Tavsiye edermisin derseniz kesinlikle travsiye ederim.
    Bu arada hanıma almıştık arabayı ama genellikle ben kullanıyorum. Aslında araba kullanmayı da fazla sevmem. En güzeli sağ koltuk derdim. Bakalım hevesim ne zaman geçecek...
  •  ★★★★★  Opel Mokka Kulübü ★★★★★

Opel mokka1.4 awd. Ortalama tüketim 100 km/7.5 litre

★★★★★  Opel Mokka Kulübü ★★★★★

• Mokka harika bir araç hele benzinli bir motor düşük yakıtı muhteşem
     ★★★★★  Opel Mokka Kulübü ★★★★★ ★★★★★  Opel Mokka Kulübü ★★★★★

• Mokka harika bir araç hele benzinli bir motor düşük yakıtı muhteşemhttps://youtu.be/MfqrEk-QlFA
  • 1.4turbo otomatik uzun süreli yakıt tüketimi verisi paylaşabilecek var mı?Eşim için düşünüyorum,yılda 10bin km yapmıyor bile...Fakat şehir içi 10-11lt yakacaksa herhalde dizel düşünürüm...Bir de bagaj 356lt görünüyor,fotosunu paylaşan olursa o da çok makbule geçer,teşekkürler...
  • Şikayet... Opel Mokka aldık 3-4 ay önce araç sürekli arızalanıyor, 3 kez servise gitti yaptılar ama araç 20 km durmadan gidince yine arızalanıyor, güvenerek aldığımız Opel markasından hiç beklemediğimiz bir durum,yine servise gidecek ve ısrarla arabayı yapıp gönderiyorlar ve bu son olacak haberleri yok, çünkü 4. arıza ve iade etme hakkımız doğuyor. Forumlarda opel mokka ile ilgili bol bol karalama kampanyası başlatıyorum şu andan itibaren.........SAKIN ALMAYIN ne zaman servise gitsem 2-3 tane Mokka yatıyor serviste.
  • Erkan Kırmızı E kullanıcısına yanıt
    Sorun neymiş?Ne diyorlar?Araç dizel mi ,otomatik mi?Kaç km'de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pendo -- 4 Ağustos 2015; 15:58:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç daha 100 km olduğunda ilk arıza 950 km olduğunda ikinci 1300 olduğunda 3. arızayı verdi.
    araç dizel 1.6
  • Erkan Kırmızı E kullanıcısına yanıt
    3 arıza dediğiniz nelerdi acaba. Sorun ne.
  • Olabilir her araba arıza verebilir. bunda sorun ne anlamadım. Ama sadece sizden duyuyor olmamız yada kronikleşmiş bir arıza duymamamız nedeniyle arabayı köt¨¹lemek, karalama kampanyası başlatmanın anlamını nedir ? belki sizin köt¨¹ kullanmanızdan dolayı arıza verdi. Belki de sadece sizin arabanızda oluşabilecek arıza şansıza meydana geldi. Arabayı alanların yada alacak onların keyfini neden kaçııyorsun dostum. varsa bi derdin buraya daha d¨¹zg¨¹n bir şekilde yazarsın eklersin fotunu, servis faturasını anlaşılır.

Benim arabama dizel otamatik 2000 km geldim. Genelde şehir dışı ve sakin kullanırım. Yakıt ortalamam 5,6 ortalama hızım 48
    arabanın yol tutuşu, sessizliği ve g¨¹c¨¹ çok g¨¹zel.
    köt¨¹ yanları bagajının k¨¹ç¨¹k olması. Birde radyosundan ve bleuthottndan hiç memnun değilim.
  • yorumun çok saçma olduğunun farkındasındır eminm, sence kullanım hatasından olsa servis veya satıcı veya opel türkiye bunu anlamayacak kadar salak mı?
    araç motor arızası var, motor arıza işığı yanıyor ve araç kitleniyor, Samsun servisten çıktı ve araç şuan 60 km hızın üstüne çıktığında yine arıza verir çıkmamaya özen gösterin İstanbulda bakacaklar dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan Kırmızı

yorumun çok saçma olduğunun farkındasındır eminm, sence kullanım hatasından olsa servis veya satıcı veya opel t¨¹rkiye bunu anlamayacak kadar salak mı?
    araç motor arızası var, motor arıza işığı yanıyor ve araç kitleniyor, Samsun servisten çıktı ve araç şuan 60 km hızın ¨¹st¨¹ne çıktığında yine arıza verir çıkmamaya özen gösterin İstanbulda bakacaklar dediler.

Yorumumun sacma olmadığından eminim. Ben belki kullanım hatası belki de şansınıza sizin arabanıza denk gelmiş olabilir dedim. Ama farkındaysan"belki" kelimesini kullandım. Aracın motor arızası verdiğini ve kitlendiğini ilk defa son mesajında söyl¨¹yorsun. Neyse umarım en kısa zaman da aracın d¨¹zelir yada satığ kurtulursun.

• 02.09.2015 te bende mokka 1.6 dizel otomatik cosmo paket + navigasyon modelini aldım. Daha önce ford c-max vardı. Cmax teki süspansiyonu bu arabaya taksak süper olurdu. Cmax te sesli arama vardı, ancak bunda yok. İç malzeme kalitesi biraz düşük. Otomatik vites harika motor mükemmel sessiz. Cmaxte kapılar her kaldırıma sürtüyordu çok şükür bunda yok. Opel mokkayı güncelliyor. 2016 sonu yada 2017 başı gelecek diyorlar. Ön kısım güncelleniyor, tabi birde iç kısımdaki tuş karmaşası sona eriyor. 9 ileri otomatik vites çalışmaları yapılıyormuş yetişirmi bilemiyorum. Şimdilik tek dert ettiğim süspansiyon. serviste lastiklere 45 hava basmışlar daha fırsatım olmadı düzeltmeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormlee

02.09.2015 te bende mokka 1.6 dizel otomatik cosmo paket + navigasyon modelini aldım. Daha önce ford c-max vardı. Cmax teki süspansiyonu bu arabaya taksak süper olurdu. Cmax te sesli arama vardı, ancak bunda yok. İç malzeme kalitesi biraz düşük. Otomatik vites harika motor mükemmel sessiz. Cmaxte kapılar her kaldırıma sürtüyordu çok şükür bunda yok. Opel mokkayı güncelliyor. 2016 sonu yada 2017 başı gelecek diyorlar. Ön kısım güncelleniyor, tabi birde iç kısımdaki tuş karmaşası sona eriyor. 9 ileri otomatik vites çalışmaları yapılıyormuş yetişirmi bilemiyorum. Şimdilik tek dert ettiğim süspansiyon. serviste lastiklere 45 hava basmışlar daha fırsatım olmadı düzeltmeye.

Hayırlı olsun. Bende nasipse dizel otomatik düşünüyorum cosmo paket yıl sonunda.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.