Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 180 HP COSMO ALSAM MI???YARDIMMM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
189.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba 1.6 ile 1.6t modeli arasındaki fark nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnLimiteD.

Merhaba 1.6 ile 1.6t modeli arasındaki fark nedir ?

1.6 L atmosferik motor 115 beygir gücüne ve 150 Nm civarı torka sahiptir. 1.6 L turbo motor ise 180 beygir gücüne ve 230 Nm torka sahiptir. İki motor tipi arasında muazzam bir güç farkı vardır. Bu güç farkını düz yolda daha çabuk hızlanarak, daha yüksek sürate çıkarak ve yokuşlarda vites düşürmeyerek kullanırsınız. Düşük devirde uzun süre kullanırsanız yakıt tasarrufu da sağlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaSaFeL

quote:

Orijinalden alıntı: UnLimiteD.

Merhaba 1.6 ile 1.6t modeli arasındaki fark nedir ?

1.6 L atmosferik motor 115 beygir gücüne ve 150 Nm civarı torka sahiptir. 1.6 L turbo motor ise 180 beygir gücüne ve 230 Nm torka sahiptir. İki motor tipi arasında muazzam bir güç farkı vardır. Bu güç farkını düz yolda daha çabuk hızlanarak, daha yüksek sürate çıkarak ve yokuşlarda vites düşürmeyerek kullanırsınız. Düşük devirde uzun süre kullanırsanız yakıt tasarrufu da sağlarsınız.

Teşekkürler

• Arkadaslar konuyu hortlatmak olacak ama iki sorum var, bilenler yardimci olursa sevinirim.
    1. 1.4t da klima acikken illaki arac zorlaniyodur ancak 1.6t da klima varligini hissettiriyormu?

2. 1.6t nun lpg ile yokus performansina ne dersiniz, illaki vites dusmek gerekiyo mu?

3. Afl olmayan yeni kasa insignialardaki farlar xenon mu, yoksa bi-xenon mu oluyo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zincirkıran -- 9 Temmuz 2016; 9:47:21 >
  • zincirkıran Z kullanıcısına yanıt
    3.'ye cevap vereyim: AFL+ olmayanlar mercekli halojen. Hiç bir şekilde zenon değil.
    1.6t'da klimanın varlığını hissetmiyorsun.. Cam açıkken klimayı da açık unuttuğum çok oldu, araba hiç hissettirmedi klimayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

1.6t'da klimanın varlığını hissetmiyorsun.. Cam açıkken klimayı da açık unuttuğum çok oldu, araba hiç hissettirmedi klimayı

Arac lpgli miydi hocam?

Hayır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deniz110 kullanıcısına yanıt
    mazot ne ara 4.36oldu?
  • Anlam veremiyorum size Allah her kuluna akıl vermiş Bu 40 bin lt 50 bin lt 60 bin TL paraşı olanlar bu aklı neden dizelden kullanmıyor bu paralarla insignia 1.6T ya vereceğiniz parayla dizel ekonomik bir araba alabilirsiniz?
    Ama yok bizim milletimizde bir hız sevdası var illa insignia olacak diyor yakıtı duyunca da taş atıyor Lafa dolanmayin 1.2 skoda fabia bile alsan benzin obile 40 kuruş yakar abicim 180 HP olan bir motorun 1.2 ye göre 700 kuruş yakması bile çok çok iyi abi selametle

• Merhaba arkadaşlar
    1,6 180 bg almayı düşünüyordum... fakat sahibinden com da gördüğüm birkaç ilanda ''araç hararet yapmıştır...'' ibaresini görünce kafam karıştı ve biraz forumları dolaştım, hararetten muzdarip olan birçok insignia kullanıcısı gördüm. bu araçlarda kronik sorun mudur yoksa kullanıcı hatası mdır? olacak iş değil...
  • konu biraz eski de olsa belki işine yarar birilerinin. 1 sene oldu bu arabayı kullanıyorum 11-12 litre şehir içi 8-9 litre de şehirler arası yakar aksini ıspatlayamaz kimse ayrıca aracıma LPG bağlattım videoda belki sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ioqEK3-W4nE
  • youtube nisa oto diye bir yer var insignia ve astralarda üstkapak kronik arızalı deniyor bu durum ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.