Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 180 HP COSMO ALSAM MI???YARDIMMM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
189.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozancelik85

Arabaya 60000 tl vereceksin sonra az mı yakar çok mu yakar derdine düşeceksin. o halde ne yapacaksın 25000 e dacia sandero alacaksın kalan 35000 ini arabanın çürüdüğü zamana kadar benzine vereceksin.. ben de lüks peşinde olupta yakıt düşünenlere anlam veremiyorum.. (söz meclisten dışarı. vw cilere.)

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadiruysal

quote:

Orijinalden alıntı: ozancelik85

Arabaya 60000 tl vereceksin sonra az mı yakar çok mu yakar derdine düşeceksin. o halde ne yapacaksın 25000 e dacia sandero alacaksın kalan 35000 ini arabanın çürüdüğü zamana kadar benzine vereceksin.. ben de lüks peşinde olupta yakıt düşünenlere anlam veremiyorum.. (söz meclisten dışarı. vw cilere.)

+1

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar. 1.6 T lpg sorunları giderildi mi ?
    Lpg dönüşüm kitlerinde sorun yaşanıyor mu ?@

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHAN36

Merhaba arkadaşlar. 1.6 T lpg sorunları giderildi mi ?
    Lpg dönüşüm kitlerinde sorun yaşanıyor mu ?@

Alıntıları Göster
    @ozcancelik85 aynen katılıyorum dostum..
    @GÖKHAN36 bundan önceki Astra'ma LPG taktırdığım ustamı daha bugün aradım (bende bütçeme göre max 46000tl 2010-2011 1.6 180hp edition elegance yada cosmo bakıyorum) kesinlikle LPG uyumlu değil 50000 kmde sübapları yakıyor dedi daha sonra ortalama 1200tl ye çelik sübap taktırmak gerekiyormuş..

Bu devirde ekonomi düşünmemek imkansız ancak benim insignia sevdam bambaşka..

Gerçi şirket aracım var 1.2 trendline tdi polo 2012 model 4.36tl olan mazot ile 50tl ye Ankara'da 280 km gidiyor.. Buda kmde 18 kuruş demek..

Konu sapmasın demek istediğim insignia çok gösterişli bir araç donanım olarak çok iyi ayrıca diğer D segmentleri gibi değil bir araca 50000tl bütçe ayırabiliyorsan bırak ekonomik olmasın yılda 25000km yi geçmiyorsan hiç düşünme bile. Ben aracımı (2006 opel astra enjoy twinport 115 hp easytronic/prins lpg - 27000tl) 8 Temmuz'da sattım yeni araç için bayramın geçmesini, piyasaların biraz düşmesini bekliyorum şirket aracından dolayı idare edebiliyorum.. Aslında yeni motor seçeneği sanırım 1.6 170hp'nin gelmesiyle biraz daha düşecek ama o kadar sabredemem sanırım..

Son olarak bu opel grubu bence çeyrek altın gibi 3 sene önce 24750tl ye 80000km de aldığım Astrayı 3 sene sonra 128000km de 27000tl ye sattım Temmuz vergisinide (180.50tl) alıcıya ödettim..

Bir 2.el araç ilanı sitesinde 2011 e. elagance 47.750tl yazmış vatandaş çok samimi bir şekilde konuştuk ocak ayında 45.250'ye almış bana 46'ya bıraktı en son.. Yani bu arabadan Allah kaza bela vermedikten sonra zarar etmen imkansız tabi 2.el için konuşuyorum..

Birde araç kesinlikle beyaz olmalı.. Döşemeleri bej olan modellerde konsol hafif kahve ağırlıklı olmuş bence çok kötü ben kesinlikle gri ve siyah tonlarda olanlara bakıyorum..

Benim size sorum şu şekilde olacak..

Sizce aşağıdaki modeller için max kaç para verilir hepsini hatasız kusursuz , sunroof & dvd olmasın ve max. 50000km de olsun;

2010 1.6 180hp edition elegance

2011 1.6 180hp edition elegance

2010 1.6 180hp cosmo

2011 1.6 180hp cosmo

Teşekkürler Arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz110 -- 7 Ağustos 2013; 4:33:27 >

• deniz110 kullanıcısına yanıt
    Bende İnsignia araştırması yapıyorum sanırım alacağım :)

2010 1.6 180hp edition elegance için max. 44000 lira yeterli

2011 1.6 180 hp edition elegance için 46-47 bin ideal gibi

2010 Cosmo 47000 ideal bir rakam iken

2011 Cosmo için 50 bini gözden çıkarmak

Bence normal gibi gözüken fiyatlardır. Ancak benim şahsi görüşüm bir araba alıyorsam ve kasası değişmediyse kesinlikle 1 model eskisini alırım ama full olur
    navigasyon, deri ısıtmalı koltuklar vs. . Ancak yıl takıntısı olanlar için edition olsun ama 2012 olsun seçenekleri de mevcut. :) Almanyada tenezzül etmedikleri bir marka olabilir opel ama türkiye sınıfının çok çok üstünde olduğu da ayrıca görüşümdür .:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zakachalka

Bence normal gibi gözüken fiyatlardır. Ancak benim şahsi görüşüm bir araba alıyorsam ve kasası değişmediyse kesinlikle 1 model eskisini alırım ama full olur
    navigasyon, deri ısıtmalı koltuklar vs. . Ancak yıl takıntısı olanlar için edition olsun ama 2012 olsun seçenekleri de mevcut. :) Almanyada tenezzül etmedikleri bir marka olabilir opel ama türkiye sınıfının çok çok üstünde olduğu da ayrıca görüşümdür .:)

Kardeşim Merhaba;
    Az önce aldım arabayı 2010 model edition elegance sadece tamponlarda boya var 24000km de siyah 43.000tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz110 -- 25 Ağustos 2013; 1:01:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz110

quote:

Orijinalden alıntı: zakachalka

Kardeşim Merhaba;
    Az önce aldım arabayı 2010 model edition elegance sadece tamponlarda boya var 24000km de siyah 43.000tl

Alıntıları Göster
    1 ay önce aldığım 1.6 180 hp insignia cosmo yu yakıt tüketiminin yüksek olmasından dolayı satmak zorunda kaldım.
    Bu aracı almak isteyenler. yakıt sarfiyatını göz önünde bulundursunlar, gezmeyi çok seven, araçtan hiç inmeyenlere kesinlikle tavsiye etmem. tabi ki benim için yakıt önemli değil diyenler hariç. Araç gerçekten çok güzel bir araç ama bana uygun değil.
    şuan düşündüğüm ve üzerinde yoğunlaştığım tek araç yeni astra sedan 1.3 cosmo navi ve sunroof donanımlısıdır. inşallah doğru karar vermişimdir.
    saygılarımla.

• quote:

1 ay önce aldığım 1.6 180 hp insignia cosmo yu yakıt tüketiminin yüksek olmasından dolayı satmak zorunda kaldım.
    Bu aracı almak isteyenler. yakıt sarfiyatını göz önünde bulundursunlar, gezmeyi çok seven, araçtan hiç inmeyenlere kesinlikle tavsiye etmem. tabi ki benim için yakıt önemli değil diyenler hariç. Araç gerçekten çok güzel bir araç ama bana uygun değil.
    şuan düşündüğüm ve üzerinde yoğunlaştığım tek araç yeni astra sedan 1.3 cosmo navi ve sunroof donanımlısıdır. inşallah doğru karar vermişimdir.
    saygılarımla.

hocam yılda kaç km yapıyosun benizni düşünneler arkadaşlar motora binin ışın araçla yazın motorla gezersiniz hem keyif hemde ucuza mal olur benzin parasıda dokunmaz ben öyleyapıyorum almanyada para etmez bu araba diyenler valla bilmiyorum türkiyede çeyrek altın bu araç

• quote:

saygılarımla.

o araçtan inipte 13 cosma sana bisiklet gibi gelir umarım yola filan gitmez şehir içinde gezersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: krokodil06

quote:

saygılarımla.

o araçtan inipte 13 cosma sana bisiklet gibi gelir umarım yola filan gitmez şehir içinde gezersin

bizde 2 tane arac daha var gecenlerde insignia dan indim dieriyle essa taşıdım abi arac bu tuhafıma gitti 10 snlik aracımı tanıyamadım nasıl sürmüsümlen ben bunu dedim öle kaldım bu aractan sıkıldıktan sonra bi üstü yeni c serisi e serisi alınmalı tabi opel daha iiyisini ve güzelini yaparsa oda baska konu hemen onu alırım oda saten suan 2016-2017 arasında yenilicekler insigniayı gerisi çnemli deil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muti1 -- 14 Şubat 2014; 8:37:37 >

• krokodil06 kullanıcısına yanıt
    5 ayda 25000 km yapıyorum. artık gerısını sız hesaplayın.
  • quote:

ii km yapıyor sun ama kardesim bekle astra 1.6 dizeli cıkıyo martta onu al 1.3 kasada hantal kalıyo diyolar sölemedi deme

saygılar
  • Astrayı aldım cok hoşuma gitti performansıda çok iyi
  • quote:

Astrayı aldım cok hoşuma gitti performansıda çok iyi

hayırlı olsun gardasım allah kazasız belasız binme dileğiyle

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: muti1

quote:

ii km yapıyor sun ama kardesim bekle astra 1.6 dizeli cıkıyo martta onu al 1.3 kasada hantal kalıyo diyolar sölemedi deme

saygılar

martta kesin mi? fiyat bilgisi verildi mi
  • muti1 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeş cumlemize Allah kaza bela vermesin
  • 1:3 95 hp astra j sedan cosmo
     OPEL İNSİGNİA 180 HP COSMO ALSAM MI???YARDIMMM
  • Honda cbr 600 f ABS 2011
    Opel Astra j sedan 1.3 95 hp Cosmo 2013
  • quote:

Honda cbr 600 f ABS 2011
    Opel Astra j sedan 1.3 95 hp Cosmo 2013

sedan alarak en iyiisini yapmıssın kardeslik araba dedin uzun ve heybetli olacak seninki gibi bide hb kasa deiştirecek biliyosundurbelki sedan sadece türkiye rusya ve bi komsumuz icin üretildi sadece ondan dolayısıyla kolay kolay hemen 2015 tekasa deişmez sizde zarar etmessiniz sevindim yani... cosmo demi

• muti1 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim . Sedan benimde hosuma gidiyor. Araç Cosmo + navi
  • quote:

Teşekkür ederim . Sedan benimde hosuma gidiyor. Araç Cosmo + navi

bende navi istemistim ama 3500 tl cektilerdi bende aman bosverdedim bi sey örendim tel .naviyi ekrana atıp ordan kullanabiliyormussun die

allah kaxasız belasısz sürüs dilerim sana
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.