Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 OTOMATİK DİZEL SEVENLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
7
Favori
9.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    istediğim araç stoklarda olmadığı için spariş vermem gerekiyor ve 10 bin kapora isteniyor ayrıca fiyatın ne olacağını bilemeyiz size bir garanti veremeyiz diyorlar. ve ne kadar artış olursa olsun bunu yansıtmak durumundayız diyorlar.
    bu durumda ne yapayım bir akıl verin 2,5 ay beklemek ve o kadar kapora vermek paranla rezil olmak bu olsa gerek
  • ozandalkiran O kullanıcısına yanıt
    Siz ne istiyorsunuz, ellerindeki seçenekler nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaSaFeL

ben dizel otomatik 1.6 Cosmo paket, flexride şasi ve çevre görüş 2 paketi içeren bri araç istiyorum.
    ellerinde sadece cosmo paket olan araç mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandalkiran

quote:

Orijinalden alıntı: MaSaFeL

ben dizel otomatik 1.6 Cosmo paket, flexride şasi ve çevre görüş 2 paketi içeren bri araç istiyorum.
    ellerinde sadece cosmo paket olan araç mevcut.

Sanırım sizin istediğinizi sipariş verip de vazgeçen olması durumu haricinde hazır bulmak zor.

Hadi çevre görüş olmadı da, diyelim ki flexride oldu o da olumlu :)
  • slm arkadaşlar cosmo paketinde sd card desteklemesi yokmu acaba.Bir de bagaj havuzu için link atabilirmisiniz bazılarında koku oluyormuş da teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: arıza28

slm arkadaşlar cosmo paketinde sd card desteklemesi yokmu acaba.Bir de bagaj havuzu için link atabilirmisiniz bazılarında koku oluyormuş da teşekkürler

Bagaj havuzu olarak ypsplast var. Forumdan kullanan çok var. 3 kalitesi var ama lüx kalite yoktu. Standart aldım ben de. Herhangi bir koku farketmedim ama yarın bagajı açıp bir bakarım. Bir de koku işi asıl sıcak havada belli olur kışın ne derece fikir verir bilmem.
  • teşekkürler bende yps plasttan aldım standart bagaj havuzu.Arabayı yeni aldığımdan soruyorum acaba kolçaktakinden başka usb girişi varmı bir de sd card yeri varmı cosmo paketinde
  • arıza28 A kullanıcısına yanıt
    malesef sadece bir usb girişi var ve sd kart yuvası yok ama usb çoklayıcılar çalışıyor takınca böylece birden fazla usb bağlantısı yapabiliyorsunuz.
  • Aracım 2015 1.6 cdti 136 hp 320 nm cosmo 19 jant, bose ses sistemi, sunroof, flexiride, çevregörüş2, ergonomik baldır destekli bej deri koltuklar. Ort yakıt 7.2lt/100km
     OPEL İNSİGNİA 1.6 OTOMATİK DİZEL SEVENLER OPEL İNSİGNİA 1.6 OTOMATİK DİZEL SEVENLER

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat8266

Aracım 2015 1.6 cdti 136 hp 320 nm cosmo 19 jant, bose ses sistemi, sunroof, flexiride, çevregörüş2, ergonomik baldır destekli bej deri koltuklar. Ort yakıt 7.2lt/100km
     OPEL İNSİGNİA 1.6 OTOMATİK DİZEL SEVENLER OPEL İNSİGNİA 1.6 OTOMATİK DİZEL SEVENLER

Kaça malettin Hocam sen aracı?

• İNSİGNİA 30,000 TL 20 AY 0 FAİZ

2015 MODEL İNSİGNİA 1,6 DİZEL 136 HP DÜZ VİTES COSMO SİYAH RENK ARACIMIZ 96,000 TL

2015 MODEL İNSİGNİA 1,6 DİZE 136 HP OTOMATİK VİTES SİYAH RENK COSMO 100,000 TL

2015 MODEL İNSİGNİA 1,6 DİZE 136 HP OTOMATİK VİTES BEYAZ RENK + BOSE SES SİSTEMLİ 102,000 TL

UŞAK OPEL ARDEN OTOMOTİV FARKIYLA
  • Bu araçların herşeyi iyi de yakıt tüketimi niye bu kadar yüksek onu anlamadım ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgauslu06

Bu araçların herşeyi iyi de yakıt tüketimi niye bu kadar yüksek onu anlamadım ???

Hocam 7 litrenin neresi çok şehir içi ben 6.7 lerde kullanıyorum araç tam otomatik olduğu için ve 1600 küsür kilo bu yakıt gayet normal şehir içi 5 litre yakmasını beklemek yanlış olur. Passat 1400 kilo civarında ve dsg şanzıman sayesinde 6 yakıyor şehir içi. Bahsettigim değerler İstanbul içidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.