Şimdi Ara

Opel Fiyatlar sayfasında fiyatlar yok..acaba opel fiyatları düşecekmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasım sonu,aralık başı yeni bir fiyat kampanyasımı olacak dersiniz..fiyat listesi yok...linkten inceleyip yorum bekliyorum piyasaya hakim arkadaşlardan

http://www.opel.com.tr/tools/fiyat-listesi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkadasahmet -- 20 Kasım 2010; 19:12:17 >

• Ellerindeki 2010 model arac stogu bittiyse 2011 modeller icin yeni fiyat listesi hazirlaniyordur. Opel'de epey zamandir kampanya vardi, muhtemelen eskisinden daha yuksek olacaktir fiyatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRiS

Ellerindeki 2010 model arac stogu bittiyse 2011 modeller icin yeni fiyat listesi hazirlaniyordur. Opel'de epey zamandir kampanya vardi, muhtemelen eskisinden daha yuksek olacaktir fiyatlar.

=((( üzüldüm şimdi hayaylerim suya düştü. hocam deme öyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRiS

Ellerindeki 2010 model arac stogu bittiyse 2011 modeller icin yeni fiyat listesi hazirlaniyordur. Opel'de epey zamandir kampanya vardi, muhtemelen eskisinden daha yuksek olacaktir fiyatlar.
    Elimde Autoshow fiyat listesi var.Öğrenmek istediğiniz model varsa söyleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

astra 1.6 111.yıl fiyatı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapultra

Alıntıları Göster
    Düşecek fiyatlar, 111. yılı mı ne ...

Ama ben vazgeçtim Opel Astra almaktan. Her ne kadar güzel araba olsada, forumdaki kullanıcıların yarısı sıfır arabasıyla sorun yaşamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkadasahmet

quote:

37.255 manuel
    39.770 easytronic Astra Sedan 1.6 115 hp Enjoy 111
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmertoglu

Düşecek fiyatlar, 111. yılı mı ne ...

Ama ben vazgeçtim Opel Astra almaktan. Her ne kadar güzel araba olsada, forumdaki kullanıcıların yarısı sıfır arabasıyla sorun yaşamış.

Alıntıları Göster
    1 hafta önce Opel'e internet yolu ile mesaj göndererek durumu bildirdim. Bana telefon numaramı vermediğim için ulaşamadıklarını ve en yakın bayiyi aramamı söylediler. Halbuki tel no mu yazmıştım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 20 Kasım 2010; 19:38:09 >

• quote:

quote:

quote:

37.255 manuel
    39.770 easytronic Astra Sedan 1.6 115 hp Enjoy 111

teşekkür ederim (pek fiyat düşmemişl otoshowda..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Gato Negro

1 hafta önce Opel'e internet yolu ile mesaj göndererek durumu bildirdim. Bana telefon numaramı vermediğim için ulaşamadıklarını ve en yakın bayiyi aramamı söylediler. Halbuki tel no mu yazmıştım..

Alıntıları Göster
    Astra H kasa fiyat listesinden kaldırılır ve J kasanın fiyatları düşer diye umut ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: izmirlil35

Astra H kasa fiyat listesinden kaldırılır ve J kasanın fiyatları düşer diye umut ediyorum

H kasa astra classic III olarak satılacağı için listeden kalkmaz.
    J kasanında fiyatında düşüş olucağını düşünmüyorum opel burnu havada tavırlarına bakılırsa.
    Başarılı kasalar üretmesinin ardından VW opel ve diğerleri diye konuşulmaya başlandı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

quote:

Orijinalden alıntı: izmirlil35

H kasa astra classic III olarak satılacağı için listeden kalkmaz.
    J kasanında fiyatında düşüş olucağını düşünmüyorum opel burnu havada tavırlarına bakılırsa.
    Başarılı kasalar üretmesinin ardından VW opel ve diğerleri diye konuşulmaya başlandı artık.

Alıntıları Göster
    Artık tüm firmalar tok satıcı rolüne büründüler. Az stokla çalışıp, 3 ay bekleme süresi vererek ürünlerini bulunmaz hint kumaşı haline getirmeye çalışıyorlar. Hurda indirimi dışında artık hiçbir indirim beklemeyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dijital Binali

Artık tüm firmalar tok satıcı rolüne büründüler. Az stokla çalışıp, 3 ay bekleme süresi vererek ürünlerini bulunmaz hint kumaşı haline getirmeye çalışıyorlar. Hurda indirimi dışında artık hiçbir indirim beklemeyin bence.

Alıntıları Göster
    fiyat listesi haftalardır yok opel sitesinde,yeni bir durum değil yani.yıllardır o siteye girerim.halen adam gibi bir site yapamadılar. yuh olsun opel türkiyeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: _leylandi_

fiyat listesi haftalardır yok opel sitesinde,yeni bir durum değil yani.yıllardır o siteye girerim.halen adam gibi bir site yapamadılar. yuh olsun opel türkiyeye.

yok hayır geçen haftalarda ben girip listeyi görebiliyordum sadece listeyi açan pdf li dosya linki yok kaldırmışlar..Acep Neden ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _leylandi_

yok hayır geçen haftalarda ben girip listeyi görebiliyordum sadece listeyi açan pdf li dosya linki yok kaldırmışlar..Acep Neden ?

Alıntıları Göster
    Opel suanda tuttura bildigi fiyata araba sattıgı için korkudan fiyat listesi bile yayınlayamıyor.Kimi aynı araba için 42.000tl fiyat aldım diyor kimi 43.000tl aldım diyor kimi 44.000tl artı karter koruma aldım diyor karma karışık bide bunların karter koruma cam filimi gibi hediye muhabetleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeta60 -- 20 Kasım 2010; 21:54:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Liste hikaye, pazarlık şahane!

İlgilendiğiniz aracı, birkaç bayi arasında mekik dokuyarak, bir birne kırdırarak oldukça hesaplı alabilirsiniz. Gerçi bu yıl, tüm markaların satışları yüksek, bayiler tok. Bu yöntem ne derece tutabilir, bilemiyorum. Yıl sonu indirimi de bu sene olmayacak, satışlar gayet güzel. Markaların çoğu geçtiğimiz aylarda bu yılki hedeflerini tamamladılar. Şu an hedef üstü satış yapıyorlar.

Kardeş marka Chevy ye baktım fiyatlar aynen duruyor, değişiklik yok.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Opel suanda tuttura bildigi fiyata araba sattıgı için korkudan fiyat listesi bile yayınlayamıyor.Kimi aynı araba için 42.000tl fiyat aldım diyor kimi 43.000tl aldım diyor kimi 44.000tl artı karter koruma aldım diyor karma karışık bide bunların karter koruma cam filimi gibi hediye muhabetleri var.

dalgalı kura geçmiş yane
  • quote:

Orijinalden alıntı: watkseburt

quote:

dalgalı kura geçmiş yane

Alıntıları Göster
    ben de corsa almaya çalışan ama modeline karar veremeyenlerdenim.dün opel bayisi aradı beni.yeni bir indirim daha oldu,gel konuşalım dediler.1000 lira civarı dediler.hafta içi gidip dizel 111. yıl için pazarlığa girişicem.olmadı 1.2 alıcam.

• quote:

Çok tepki çeken bir yazı daha yazmış olacağım ama üzülerek söylemeliyim ki diğer tüm distribütörlerin kesinlikle Doğuş Otomotiv'i örnek almaları gerekiyor -FİYATLANDIRMA KONUSUNDA ASLA-, ama pazarlık, fiyat kırma vb. gibi konularda, çünkü biz annem için B segmenti HB ve babam için C segmenti HB yada MPV bakarken neredeyse tüm markalarla yüzgöz oldum, özellikle Opel ve Ford beni çileden çıkartmıştı her bayiide farklı fiyat almaktan, her birinin farklı bir şey hediyesinden bilmemnesinden yahu AYNI arabayı satıyorlar iki bayii arası 1.5 milyar oynar mı.. Doğuş kazıkçı, nankör vb. konu lütfen buralara gelmesin bunun bende bilincindeyim bir VW kullanıcısı olarak ama en azından Türkiye'nin her yerinde eşit oranda kazık yediğinizin farkındasınız, Adana-eskişehir-istanbul-ankara-bursa sayısız bayiiyle konuştum, hepsi de bana aynı fiyatı verdiler. (eskişehir-istanbul-ankara ile yüzyüze, diğerleri telefonda)

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Çok tepki çeken bir yazı daha yazmış olacağım ama üzülerek söylemeliyim ki diğer tüm distribütörlerin kesinlikle Doğuş Otomotiv'i örnek almaları gerekiyor -FİYATLANDIRMA KONUSUNDA ASLA-, ama pazarlık, fiyat kırma vb. gibi konularda, çünkü biz annem için B segmenti HB ve babam için C segmenti HB yada MPV bakarken neredeyse tüm markalarla yüzgöz oldum, özellikle Opel ve Ford beni çileden çıkartmıştı her bayiide farklı fiyat almaktan, her birinin farklı bir şey hediyesinden bilmemnesinden yahu AYNI arabayı satıyorlar iki bayii arası 1.5 milyar oynar mı.. Doğuş kazıkçı, nankör vb. konu lütfen buralara gelmesin bunun bende bilincindeyim bir VW kullanıcısı olarak ama en azından Türkiye'nin her yerinde eşit oranda kazık yediğinizin farkındasınız, Adana-eskişehir-istanbul-ankara-bursa sayısız bayiiyle konuştum, hepsi de bana aynı fiyatı verdiler. (eskişehir-istanbul-ankara ile yüzyüze, diğerleri telefonda)

Hakikaten, doğuş kazık konusunda eşitlikçi .

Forumda biri bahsetmişti, Renault marka bir araç almış, "Benim Diyarbakır' daki vatandaşla aynı ücreti ödemem doğru değil, nakliye ücretini düşün" demiş ve düşmüşler. Hatırı sayılır bir meblağ imiş.

Bence, Doğuş' un yaptığı tek doğru şey fiyat politikası, her bayi aynı fiyat veriyor. Birinin daha ucuza aldığını duyup, hayıflanma derdiniz pek yok.

Saygılar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.