Şimdi Ara

Opel'den Fatih Terim'e Hediye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatih terim hep bir opelim olsun hayaliyle yaşıyordu. Hediyeyi görünce sevinçten ağladı. Adamlar resmen dalga geçiyor bizimle. Fatih terim denen adam kürdan niyetine kullanmaz o arabayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

Fatih terim hep bir opelim olsun hayaliyle yaşıyordu. Hediyeyi görünce sevinçten ağladı. Adamlar resmen dalga geçiyor bizimle. Fatih terim denen adam kürdan niyetine kullanmaz o arabayı.

doğru,oda benim gibi bir maserati hastası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo SS

bende corsa verdiler sandım

• quote:

Orijinalden alıntı: Roman İbrahimoviç

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

Fatih terim hep bir opelim olsun hayaliyle yaşıyordu. Hediyeyi görünce sevinçten ağladı. Adamlar resmen dalga geçiyor bizimle. Fatih terim denen adam kürdan niyetine kullanmaz o arabayı.

bir adam çok zengin diye ucuz fiyatlı arabadan zevk almaz mı? al işte tam bir pakistan arabistan kafası cebine para girsin ilk iş evdeki musluğu altından yaptırır

Ne yapsaydı helokitili tuvalet mi yaptırsaydı,tabi musluğu altından yaptıracak,ne işi var alman tofaşıyla.
     Opel'den Fatih Terim'e Hediye

• http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=560
    bunu atıp kaçıyorum bu sayfadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: aagir

quote:

Orijinalden alıntı: omeri30

quote:

Orijinalden alıntı: aagir

gs büyük değil demedim. ayrıca gs ilk 8 de değil, turnuvada ilk 8 de. eskisi gibi seri başı uygulaması olsaydi elenmis olurdu. ayrıca yaşın kaç bilmiyorum ama 93 teki ankaragücü maçını hatirlatirim.

o macta noldu ki

şike.
    youtube da özetini seyredebilirsiniz.

sadece şunu diyeceğim yıldırım demirören yeteeeeeeeeer!!! yeter sana bu.

• Opel Galatasaray Fatih TERİM
  • Ne yani? Opel Fatih Terim'e araba vermiş diye ben gidip Opel mi alacağım?
    Opel'inden falan geçtim de...Bu şirketlerin gidip gidip milyonluk zengin kişilere birşeyler hediye etmesi beni acayip gıcık ediyor...Alacağım varsa bile almıyorum böyle şirketlerden...
    Madem bir hediye vereceksiniz,gidin bir sürü vakıf var,toplum yararına çalışan dernek var,onlara verin de bir işe yarasın hiç olmazsa...
  • Bedava reklam. Aynı reklamı tv de milyon dolar dökse yapamaz.
  • Yahu bu kadar karalamayın belki verdikleri insignia opcdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı arkadaşlar zaten fatih terimin aracı vs var yazmışlarda. arkadaşlar bu sponsorluk anlaşması. fatih terim dahil tüm sporcular, teknik heyet, yönetim de dahil olmak üzere hepsi opel kullanmak zorunda.
    aşağıdaki not da galataray sitesinden alınmıştır.

"Galatasaray Spor Kulübü ile Opel Türkiye arasında imzalanan sponsorluk anlaşması doğrultusunda tüm sporcular, idari ve teknik heyet üyeleri ile kulüp çalışanları Opel kullanacak."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akademiamania -- 28 Mart 2013; 1:11:59 >
  • alıntı:
    opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik'in kullandığı Opel İnsignia OPC' 320 beygir gücündeki araç Drogba'ya teslim edildi...
  • burası otomobil bölümü gidin başka yerde atışın... içine ettiniz forumun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speech -- 28 Mart 2013; 3:25:27 >
  • Amperayla kuçusunu gezdirir, insignia ile de çarşıya pazara kapıcıyı yollar.
  • hayırlı olsun ne diyelim
  • bizim tribüne vermişler isimlerini opel tribünü diye.bizede bi kıyak geçseler çok süper olur
  • arkadaş bizde nakit parayı saydık opele ama ne tören vardı,ne genel müdür!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

Amperayla kuçusunu gezdirir, insignia ile de çarşıya pazara kapıcıyı yollar.

• Reklam güzel, hemde iki araç ama geçen yıl çıkan haberde Fatih TERİM ortalama aylık 240.000 TL maaş aldığı şeklinde idi ve ABD Başkanı ile vs kıyaslıyorlardı:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Sabri'ye hangisini verecekler acaba

Adam panameraya biniyor.

Opel'den Fatih Terim'e Hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 28 Mart 2013; 15:05:23 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.