Şimdi Ara

OPEL ÇIKMA YEDEK PARCA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
54.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OPEL ÇIKMA YEDEK PARÇA İSTEKLERİNİZİ BURDAN İLETEBİLİRSİNİZ

• Corsa d jantı var mı elinizde? 16" yada 17" olmak kaydıyla tabi. Ve fiyat nedir?
  • TEKLEME VAR AMA TAKIM OLARAK YARDIMCI OLAMİYCAM BEN DE TAKIM 4 LÜ JANT OLMUYOR
  • corsa c volan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07saltan

corsa c volan var mı?

o tür parçalar olmuyor arkadaşım bende
  • güzel bir başlık olmuş.

2004 Vectra c için iç aydınlatma arıyorum. benimkinin, aydınlatma içindeki devrede sorun var değişmesi gerek diyorlar ama toptan değiştiriyorlar. sadece devre kısmı da olabilir. varsa fiyatı ne kadar?

bir de benim araç oyster grisi. sağ üst çıtada bulunan bagaj bağlantısının kapağı yok. o renkte bir kapak bulabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goost

OPEL ÇIKMA YEDEK PARÇA İSTEKLERİNİZİ BURDAN İLETEBİLİRSİNİZ

Merhaba arkadaşımın 2005 model CDTI Corsa C'si var ve yolcu ve sürücü hava yastıkları açıldı, tamir edildi ancak yolcu tarafındaki görüntü sebebi ile bu araca ait göğüs gerekiyor uzun zamandır bulamıyoruz yardımınızı bekliyorum,

teşekkürler
  • arkadaşım ne oldu?

vaz mı geçtin? yoksa istenen parçalar mı yok elinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torrentialrun

güzel bir başlık olmuş.

2004 Vectra c için iç aydınlatma arıyorum. benimkinin, aydınlatma içindeki devrede sorun var değişmesi gerek diyorlar ama toptan değiştiriyorlar. sadece devre kısmı da olabilir. varsa fiyatı ne kadar?

bir de benim araç oyster grisi. sağ üst çıtada bulunan bagaj bağlantısının kapağı yok. o renkte bir kapak bulabilirmiyim?

aradıkların ufak tefek parçalar bizde bulunmaz arkadaşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garfiii

quote:

Merhaba arkadaşımın 2005 model CDTI Corsa C'si var ve yolcu ve sürücü hava yastıkları açıldı, tamir edildi ancak yolcu tarafındaki görüntü sebebi ile bu araca ait göğüs gerekiyor uzun zamandır bulamıyoruz yardımınızı bekliyorum,

teşekkürler

evet arkadaşım sonuç?
  • Corsa D sürücü tarafı (en sol) Hava penceresimi deniyor türkçesi, ön göğüste yuvarlak olan. içten pimi kırık pencereler oynamıyor. Komplesi de olsa bulunurmu sizde?

Birde yine corsa D için çakmak varmı?
  • Bana Opel Astra H 2006 model, sağ ve sol ayna motoru lazım. Bulabilir misin acaba?
  • motor tek yok komple ayna var
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler

evet arkadaşım sonuç?

dostum yoksa yok de, meşgul etme bizi haber bekliyor insanlar senden!

• Satılık Corsa d bagaj panzotu çok temiz orjinal GM bayi fiyatı 176 milyondur.55 milyona satıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

evet arkadaşım sonuç?

bende yok bir kaç yede baktım ama izmitte kımsenin elinde yok arkadaşim işim meşgul etmek değil yardımcı olmak

• Sağ far yıkama kapağı arıyorum
    Araba 2008 astra h cosmo hb siyah
    bulunur mu?
  • ufak kapak vida plastik parca bende olmaz bende far stop kaput kapı direksiyon kutuları radyotör tekleme jant gibi komple parçalar bulunur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

evet arkadaşım sonuç?

bende yok bir kaç yede baktım ama izmitte kımsenin elinde yok arkadaşim işim meşgul etmek değil yardımcı olmak

şimdi oldu cevap için teşekkürler

• hız sabıtleyıcı ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.