Şimdi Ara

OPEL ÇIKMA YEDEK PARCA (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
54.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D.berkay

Baktım isterseniz sizde bakın,
    http://www.opelgm.com/Karoseri-ic-Trim,LA_238-2.html

Benim bahsettiğim 3 kapılı corsa için arka koltuk yanı trimleri ve arka pandizot..

Merhaba ,

Belirttiğiniz malzemeleri bende 5-6 aydır arıyorum ama bulamadım. İnternetten araştırdım, İstanbul'da aramadığım çıkmacı kalmadı desem yeridir. Arka koltuk yanlarını anlatırken acayip zorlanıyorum kimse anlamıyor :)

Eğer arka koltuk yanlarını bulursam size de haber ederim. Eğer sizin bulma şansınız olursa bana mesaj atabilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk_fb

quote:

Benim bahsettiğim 3 kapılı corsa için arka koltuk yanı trimleri ve arka pandizot..

Merhaba ,

Belirttiğiniz malzemeleri bende 5-6 aydır arıyorum ama bulamadım. İnternetten araştırdım, İstanbul'da aramadığım çıkmacı kalmadı desem yeridir. Arka koltuk yanlarını anlatırken acayip zorlanıyorum kimse anlamıyor :)

Eğer arka koltuk yanlarını bulursam size de haber ederim. Eğer sizin bulma şansınız olursa bana mesaj atabilirseniz sevinirim.

Ben henüz çıkmacıları çok fazla gezmedim Ankara'da.Fırsat bulunca bir tur atacağım. Eğer fazla bulabilirsem mutlaka haber veririm size de..

Bahsettiğim parçaya örnek foto koyayım.
     OPEL ÇIKMA YEDEK PARCA

OPEL ÇIKMA YEDEK PARCA

OPEL ÇIKMA YEDEK PARCA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.berkay -- 11 Ocak 2012; 11:00:40 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_fb

quote:

Merhaba ,

Ben henüz çıkmacıları çok fazla gezmedim Ankara'da.Fırsat bulunca bir tur atacağım. Eğer fazla bulabilirsem mutlaka haber veririm size de..

Bahsettiğim parçaya örnek foto koyayım.
     OPEL ÇIKMA YEDEK PARCA

OPEL ÇIKMA YEDEK PARCA

OPEL ÇIKMA YEDEK PARCA

Aynen yan parçalar bu. Bana sadece yanlar lazım.

Teşekkür ederim.

• 2004 model astra g 1.4 sedan - arka orta emniyet kemeri lazım
  • Merhabalar ;

2003 Opel Vectra C Elegance 2,2 aracımıza aşağıdaki bazı ürünlar lazım yardımcı olurmusunuz.

1. sağ ön koltuk yolcu algılayıcı (ağırlık algılayıcı) sesörü
    2. ön ve arka park sensörü 1 er adet
    3. kolçak üstü ( hareketli kısım)
  • corsa c çıkma far var mıdır? mercekli? merceksiz? ayrıca corsa c için elektronik klima var mıdır?
  • corsa c çıkma sol dikiz aynası elinde olan varmıydı acabag.
  • merhaba,

Astra h 2005 sol ayna motoru üzerinde bulunan hareketi aynaya ileten plastik kapağa ihtiyacım var. Bozuk bir motordan da alınarak işimi görecek şekilde kullanabilirim.

Bu plastik kapak ayna camının motor ile temasını sağlayan bir aksam. Motor üzerine vida ile tutturulmuş. Aslen bu kapağın motora giren üzerinde tırtıklı diş bulunan kısmına ihtiyacım var. Eğer bozuk bir motoru olan varsa onun üzerinden alabilirim.

Teşekkür ederim.
  • SELAM ARKADASLAR... 2001 MODEL OPEL ASTRA COMFORT MARKA ARACIM VAR... BİLDİĞİNİZ ÜZERE ARAÇTA SİS FARI YOK... BEN İNTERNETTEN 2 ADET DEPO MARKA SİS FARI SİPARİŞ ETTİM VE BUNU TAKTIRDIM AMA TAKAN ARKADAS TAKAMAMIŞ SÜRÜCÜ TARAFINDAKİ SİS FARINI FAZLA KESMİŞ 4 KENARINDA BOŞLUK VAR DİĞER TARAFININ DA 3 YANI YİNE AÇIK ÇOK DEĞİL AMA BİRAZ YAKINDAN BAKTIĞIN ZAMAN KÖTÜ BİR GÖRÜNTÜ OLUYOR VE BEN BUNA SİNİR OLUYORUM... SÖYLEDİĞİNE GÖRE KENDİLERİNDE KALIP VARMIŞ ONA GÖRE KESMİŞ ÜRÜN YAN SANAYİ OLDUĞU İÇİN OTURMADI FALAN DEDİ ANCAK BU KADAR OLDU DEDİ...

1) BU AÇIKLIKLARI KAPATMAM İÇİN NE YAPABİLİRİM... HERHANGİ BİR ŞEYLE(SLİKON GİBİ) KAPATILABİLİR Mİ...
    2) BİR DE SİS FARI OLMADIĞI İÇİN SİS FAR ANAHTARINDA TEK TUŞ VAR ELİNDE SİS FAR ANAHTARI ÇİFT TUŞLU OLAN YA DA UYGUN YOLLU ÇIKMA OLARAK DA OLUR TEMİN EDEBİLECEĞİM BİR YER VAR MI?
    3) DEPO MARKA HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI? SİS FAR AMPÜLÜ OLARAK TANESİNE 15TL DEDİLER AMA NETTE 1TL İLE 20 TL ARASINDA AMPÜL VAR ÖNERİSİ OLAN VARSA SEVİNİRİM... BU 7-8 TL LİK ÜRÜNLER ŞİMİ GÖRMEZ Mİ?

...YARDIMCI OLABİLECEK OLAN ARADASLARIN YARDIMLARINI BEKLİYORUM... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER FOTOĞRAFLARI EN KISA SÜREDE YÜKLEYECEĞİM...

• aracıma cid ekran aldığım için GID ekranım boşa çıkmıştır.

Detaylar aşağıdaki linktedir,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-astra-h-gid-bilgi-ekrani-76595832/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan3535 -- 6 Mart 2012; 8:54:15 >
  • arkadaşlar 94 astra gsi ın orjinal ön tampon spoylerini bulabilceğim biyer varmı? ön lip olarak da geçiyo sıfır veya çıkma farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: cifan

arkadaşlar 94 astra gsi ın orjinal ön tampon spoylerini bulabilceğim biyer varmı? ön lip olarak da geçiyo sıfır veya çıkma farketmez

Kartal sanayii de onka'da bulabilirsiniz belki.
  • Merhabalar Opel Astra H 2006 model dörtlü cam kaldırma ve elektrikli ayna panelim yandı.elinde olan yada uygun fiyata yardımcı olabilen var mı?05334611999
  • Merhabalar Opel Astra H 2006 model dörtlü cam kaldırma ve elektrikli ayna panelim yandı.elinde olan yada uygun fiyata yardımcı olabilen var mı?05334611999
    yada mail adresim: ronisansur@gmail.com
  • merhaba arkadaşlar bana astra h için cid renkli ekran lazım. bide interface yardımcıolabilecek arkadaş veya satan arkadaşlar pm atabilirler. cep 532 6961735

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coray20 -- 4 Mayıs 2012; 0:31:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aronis

Merhabalar Opel Astra H 2006 model dörtlü cam kaldırma ve elektrikli ayna panelim yandı.elinde olan yada uygun fiyata yardımcı olabilen var mı?05334611999
    yada mail adresim: ronisansur@gmail.com

ebay veya sahibinden veya opelx.com'a bakınız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: coray20

merhaba arkadaşlar bana astra h için cid renkli ekran lazım. bide interface yardımcıolabilecek arkadaş veya satan arkadaşlar pm atabilirler. cep 532 6961735

CID'in bulunması çok zor, sahibinden.com'da birkaç kişi satıyordu.

interface ebay'da var.
  • Corsa c için cd30mp3 arıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

Corsa c için cd30mp3 arıyorum :)

Astra H aracımdaki 1 - 2 haftaya boşa çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhaneren

quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

Corsa c için cd30mp3 arıyorum :)

Astra H aracımdaki 1 - 2 haftaya boşa çıkacak.

Corsa c için olur mu acaba araştırayım bir..:)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.