Şimdi Ara

Opel astra sedan arka kapi hoparlor tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
10.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba opel astra j kasa sedan otomobil icin kapilarda nasil bir hoparlor kullanirsam kaliteli ses alabilirim. Arabanin orjinal teybi ile kullanmayi dusunuyorum. On kapilarda fabrika cikisli hoparlor var arka kapilarda takili degil. Cok yuksek ses dinlemem sadece kaletile ses olsun bana yeter. Yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba; ben de son günlerde tüm hoparlörleri değiştirmeyi planladığım için bakmıştım. Şöyle bir ilan var.

http://urun.n11.com/hoparlor/2016-opel-astra-j-pioneer-arka-kapi-hoparloru-P169295416
  • Orjinal Teyp'e Montaj Yapacaksanız. Astra Orjinali 16 Cm'dir. Koaksyonle Tercih Edebilirsiniz. Fiyatlarıda Çok Uygun Bütcenizi Yormaz. Örnek Verirsek Şuanda Tam Model Numarasını Hatırlamıyorum Fakat En İdeal Fiyat Konusunda Pionner 16 Cm'yi Gönül Rahatlığı Ile Kullanabilirsiniz. Eğer Biraz Daha Kaliteli Olsun Derseniz For-x Marina Serilerine Bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayrettin003 -- 10 Ağustos 2017; 9:48:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayrettin003

Orjinal Teyp'e Montaj Yapacaksanız. Astra Orjinali 16 Cm'dir. Koaksyonle Tercih Edebilirsiniz. Fiyatlarıda Çok Uygun Bütcenizi Yormaz. Örnek Verirsek Şuanda Tam Model Numarasını Hatırlamıyorum Fakat En İdeal Fiyat Konusunda Pionner 16 Cm'yi Gönül Rahatlığı Ile Kullanabilirsiniz. Eğer Biraz Daha Kaliteli Olsun Derseniz For-x Marina Serilerine Bakabilirsiniz.

Merhaba, ilanlarda genellikle 17 cm görüyorum, sürücü çapı 16 cm mi yoksa 17'mi?
  • Merhaba Opel Astra Ön Kapılar 17 cm Arka Kapıda 16 Cm Hoparlör Kullanır. Ön Kapılarda Hoparlör Bulunur Fakat Fabrika Çıkışında Arka Kapılar Boş Gelir. Çoğu Japon Ve Avrupa Araçları Bu Uygulamayı Devam Ettiriyor. Sonradan Takılan Hoparlörler Çerçeveye Uyum Sağlamayabilir. Sebebi Mıknatıs Boyunun Orjinal Hoparlöre Göre Derin Olması. Takviye Hoparlör Yatakları Var. Mıknatısın Kapı Sacına Temas Etmemesi İçin. Bunlardan Alıp Kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayrettin003 -- 10 Ağustos 2017; 22:55:10 >
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Rms değeri çok yüksek modeller galiba orijinal teyp ile pek randiman vermiyor. Acaba android tabanlı navigasyon özellik li bir teyp ile değistirsem onların çıkısları ve araba ya uyumu nasıl olur. Benim araba da bluetooth yok boyle o ozellik de teledondan muzik dinlemek icin guzel olacak. Asil en cook merak ettigim android tabanli teyplere google play den navigasyon yukleyebiliyormuyuz yandex navigasyonu yukleyebilirim boylece. Ama genelde cok dusuk ozellikli modeller var diye biliyorum pek bulamadim oyle birsey

• quote:

Orijinalden alıntı: enverrss

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Rms değeri çok yüksek modeller galiba orijinal teyp ile pek randiman vermiyor. Acaba android tabanlı navigasyon özellik li bir teyp ile değistirsem onların çıkısları ve araba ya uyumu nasıl olur. Benim araba da bluetooth yok boyle o ozellik de teledondan muzik dinlemek icin guzel olacak. Asil en cook merak ettigim android tabanli teyplere google play den navigasyon yukleyebiliyormuyuz yandex navigasyonu yukleyebilirim boylece. Ama genelde cok dusuk ozellikli modeller var diye biliyorum pek bulamadim oyle birsey

Android Multimedyaların İcerisinde Navigasyon Mevcut. Hoparlörlere Gelirsek Hiçbir Problem Yaşamazsınız. Gönül Rahatlığı Ile Multimedya Taktırabilirsiniz. Tavsiyem Newfrom Yada Dochpower

• Cevabin icin saol tavsiyelerine gore bir arastirma yapacagim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.