Şimdi Ara

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
27
Favori
569.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Topigi hortlattıgınız için teşekkürler , daha önce görmemiştim , acayip faydalı oldu.. follow me özelligini dün gece test ettim oldu .. Anahtardan camları kapamayıda gecenlerde ögrenmiştim.. diger özellikleride denicez artık .. Birde kumandadakı kapı acma tusuna 2 kez bastıgımızda farlar yansa süper olurdu ..

Saygılar ..
  • Öyle bir özellik olsa güzel olurdu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 31 Ekim 2008; 15:12:20 >
  • yaff bu el olayına bir el atayım.. Genel olarak söylüyorum neden denemek için kafa, el koyuyorsunuz. Yada denenmesede kafa el yazlılıyor.:) Kitap koyun arkadaşlar. öyle deneyin.

quote:

Orjinalden alıntı: enginsel

CAM KAPANIRKEN EN ÜST SEVİYEYE GELDİĞİNDE ORADA EL , KAFA FİLAN VARSA OTOMATİK OLARAK İNİYOR.AMA BU SİSTEM SADECE OTOMATİK CAM KAPANMA ESNASINDA OLUYOR.YAVAŞ YAVAŞ KAPATMAYI DENERSENİZ ELİ SIKIŞTIRABİLİRSİNİZ. AMAN DİKKAT!
  • quote:

Orjinalden alıntı: barhayy

yaff bu el olayına bir el atayım.. Genel olarak söylüyorum neden denemek için kafa, el koyuyorsunuz. Yada denenmesede kafa el yazlılıyor.:) Kitap koyun arkadaşlar. öyle deneyin.

quote:

Orjinalden alıntı: enginsel

CAM KAPANIRKEN EN ÜST SEVİYEYE GELDİĞİNDE ORADA EL , KAFA FİLAN VARSA OTOMATİK OLARAK İNİYOR.AMA BU SİSTEM SADECE OTOMATİK CAM KAPANMA ESNASINDA OLUYOR.YAVAŞ YAVAŞ KAPATMAYI DENERSENİZ ELİ SIKIŞTIRABİLİRSİNİZ. AMAN DİKKAT!

ders kitabı yada roman farkedermi?

• Farkeder.... sen astranın kullanma kılavuzu kitapcığını koymalısın ..

ders kitabı yada roman farkedermi?

• quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

Orjinalden alıntı: KFY96

Astrada otomatik kapı kilidi olmadığını kim söyledi? 2004 elegance da araba hızlanınca kapılar otomatik kitleniyor..

Hangi kasa? G - H

H dediğiniz güncel kasa değil mi?

güncel kasa..
  • YAW NE KOYARSANIZ KOYUN.KİTAP ,KOL, KAFA,BACAK BEN OLAYI GERÇEKÇİ YAŞAYIN DİYE BAHSETTİM. AYAKKABI DA ŞİMDİ AKLIMA GELDİ
  • quote:

quote:

quote:

Astrada otomatik kapı kilidi olmadığını kim söyledi? 2004 elegance da araba hızlanınca kapılar otomatik kitleniyor..

Hangi kasa? G - H

güncel kasa..

H güncel kasa Ünal Korkmaz ceza almış.
  • benim arabada var=) hatta bütün corsa d lerde var=))
    tabi bu özellik aktive edildiği zaman kumandadan camları açamıyorsunuz. hoş zaten kumandadan cam açmanın pek bi esprisi yok ama farları yakmak karanlıkta çok iyi oluyor
    quote:

Orjinalden alıntı: bitter end

Selam Arkadaslar ;

Topigi hortlattıgınız için teşekkürler , daha önce görmemiştim , acayip faydalı oldu.. follow me özelligini dün gece test ettim oldu .. Anahtardan camları kapamayıda gecenlerde ögrenmiştim.. diger özellikleride denicez artık .. Birde kumandadakı kapı acma tusuna 2 kez bastıgımızda farlar yansa süper olurdu ..

Saygılar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiFoSi_BJK -- 31 Ekim 2008; 20:29:50 >

• quote:

quote:

quote:

Hangi kasa? G - H

güncel kasa..

arkadaşım aynı araç bende de var ancak dediğin özellik yok. kapıları kendim içerdeki tuş ile kilitliyorum.

bendeki araçta sadece xenon ve park sensörü ile sunroof yok o kadar. başka bi donanım mı gerekiyo bu özelliğin olması için?

• iyide zaten aracı kumandadan açtığınızda farlar kısa süreliğine yanıyor.yoksa bu sadece benim araca has bir özellikmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Don Juan

quote:

quote:

quote:

Hangi kasa? G - H

güncel kasa..

arkadaşım aynı araç bende de var ancak dediğin özellik yok. kapıları kendim içerdeki tuş ile kilitliyorum.

bendeki araçta sadece xenon ve park sensörü ile sunroof yok o kadar. başka bi donanım mı gerekiyo bu özelliğin olması için?

bilemiyorum, ama cocuk kapı kilidi gibi aktif edilmesi gerekiyor olabilir mi?

ben 10-15 km 'ye cıktıgımda otomatik kapılar kitleniyor

• quote:

sen nerde yaptırdın ya da nasıl yaptın.
  • CorsaD lerde,
    Anahtarı sadece kontaga takın cevirmeyin.
    Sinyal ve Silecek kolunu aynı anda kendinize dogru 3sn boyunca cekin. DIT sesi gelecek
    ondan sonra menuler cıkacak. P1 P2 gibi...
    Bunlar,
    Followme özelliği ON/OFF
    Cruise Control var ise Ayarları
    Araç hızlanınca kapıları kitleme (30kmh den sonra) ON/OFF
    Araç hızlandıkça müziğin sesinin artması ON/OFF
    Hız Limiti uyarısı (Ayarladığınız hız limitini geçince size sesli uyarı veriyor) ON/OFF
    Şerit değiştirme sinyali (3 kere yanan kısa sinyal- açık ise sinyal koluna 1 kere hafif dokununca çalışır) ON/OFF
    bu menüler arasında gezmek için sinyal kolu aşağı yukarı
    özellikler arsında sırayla gezmek için silecek kolunu aşağı yukarı çekin.
    Kaydetmek için Tekrar Ses çıkana kadar Kolları kendinize doğru çekin.
    Ben dün denedim CorsaD Kapı kilitlenmesini iptal ettim birde hız uyarısını 180 e çıkardım.

• quote:

Orjinalden alıntı: Don Juan

quote:

sen nerde yaptırdın ya da nasıl yaptın.

ben yapmadım aldıgımda öyleydl ama yukardaki arkadas gibi bir menuden aktif edilmesi gerekiyor bence ... Belki forumda bilen vardır..
  • Selam arkadaslar ;

Bende 2005 enjoy spor paket astra var..Burdakı yazılardan follow me , cama el sıkışmaması , depo kapagındaki teker sibopunun aparatı ve buna benzer seyleri ögrendim , saolun .. Yannız bu sinyal ve silecek kolunu cektıkten sonra menu cıkması yada , settinge bastıgımızda yol bılgısayarında bazı ayarların belirmesi gibi şeyler bende olmadı..Bunlar donanıma gore değişen özellikler sanırım . yanılıyormuyum ? Birde serit değiştirme sinyalini 3 degilde mesela 5 nasıl yaparız ,yada belirttiğim menuler cıkmadıgı için yapabilirmiyiz ?

Saygılar
  • quote:

Selam arkadaslar ;

Bende 2005 enjoy spor paket astra var..Burdakı yazılardan follow me , cama el sıkışmaması , depo kapagındaki teker sibopunun aparatı ve buna benzer seyleri ögrendim , saolun .. Yannız bu sinyal ve silecek kolunu cektıkten sonra menu cıkması yada , settinge bastıgımızda yol bılgısayarında bazı ayarların belirmesi gibi şeyler bende olmadı..Bunlar donanıma gore değişen özellikler sanırım . yanılıyormuyum ? Birde serit değiştirme sinyalini 3 degilde mesela 5 nasıl yaparız ,yada belirttiğim menuler cıkmadıgı için yapabilirmiyiz ?

Saygılar

silecek hikayesi bence uydurma ama settingse basılı tutunca test menüsü grafik ekranlı modellerde var.njoy donanımda oluğunu zannetmiyorum.

nasıl yapıldığına gelince.

cd veya radyodayken settingse bip sesi gelene kadar basılı tutun.sonra bc ye basın.her basışınızda test meüleri açılacak.

• quote:

Orjinalden alıntı: berat23

quote:

Selam arkadaslar ;

Saygılar

silecek hikayesi bence uydurma ama settingse basılı tutunca test menüsü grafik ekranlı modellerde var.njoy donanımda oluğunu zannetmiyorum.

nasıl yapıldığına gelince.

cd veya radyodayken settingse bip sesi gelene kadar basılı tutun.sonra bc ye basın.her basışınızda test meüleri açılacak.

Silecek hikayesi Uydurmamı?
    İnanmanız için illa video mu gerek? ister inan ister inanma ama bu olay var arkadaşım. yapmasam bu kadar emin konuşmazdım..

• benim aracımda olmuyor.illa bendemi video koyayım!...
  • Nedendir ki bizde de olmuyor bu dedikleriniz. Full donanım halbuki.

Bu arada herkese selam.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.