Şimdi Ara

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
27
Favori
569.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bnm bildiğim kadarıyla bütün corsa d lerde far sensörü olmaksızın uzaktan kumandaya 2 defa basıldığına farların açık kalması war.astralarda bu özellik yok.astra elegance veya cosmo larda far sensörü mevcut far ayarlarını auto konumuna aldıklarında uzaktan kumandayla farlarını yakabilirler akşamları diye biliyorum emin deilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tfk35 -- 6 Nisan 2008; 22:06:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: johnny3254

hımmm,acaba servise gitsem benim aracada böle bi özellik yapabilirlermi o zaman ne biliyim tech 2 falan diyolarya onla bişiler oabilirmi o zaman,çok zor bişi olmamalı heralde,çünkü gerçekten istediğim bişiydi bu özellik

Belki yazılımla alakalı bişeylerdi.

@tfk35: Denemek lazım dediğin şeyi.
  • ya akıllı anahtarın özelliği birazda. anahtarı tak sinyal ve silecek kollarını çek bi kaç sn sonra bi dıt edicek. orda p1 p2 p3 ... diye menüler var. kullanım kitapçıuğında neyin ne olduğu yazıyor. lead me to the car onlardan birisiydi. aktif hale getirdikten sonra çalışıyor ama sadece aktif hale getirdiğin anahtarda. 2 anahtar için ayrı ayrı yapman gerek. ben otomatik kapı kilidini de aktif hale getirdim. far sensörü ile alakası yok. astralarda da olmuyor auto konumda da gtc var bir tanede garajda hatta hala arasıra bindiğim oluyor eski sevgilime ama onda bu teknoloji yok nasibini alamamış:)
    quote:

Orjinalden alıntı: johnny3254

quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

1 dakika kadar açık kalıyo follow me home da yanılmıyorsam. esas astrada olmayan ama yeni corsada olan ilginç bir özellik lead me to the car. kapı açmaya 2 kez basınca farlar yanıyor karanlıkta çok işe yarıyor

ya evet ya bu benim çok istediğim bir özellikti yaww,acaba sadece far sensörü olan corsalardamı oluyor bu? bide mesela böyle bişiyi servis program olarak yükleyebilirmi TiFoSi? herhangi bir bilgin varmı acaba?

• gece karanlıkta arabanı bıraktın. gidiceğin yolu görmek istiosun. o zaman follow me home devreye giriyor arabanın kısa lambaları yakıyor ve aydınlığa çeviriyor karanlığı.
    quote:

Orjinalden alıntı: SELMAN TUĞ

ama follow me özelliği hangi amacla yapılmiş hangi durumlarda işimize yarar
  • benimki Astra Cosmo ama şu bahsettiniz özelliklerin hiç birinden haberim yok kullanım kitapçığımda yok.

aklıma geldikçe yardımlarınızı rica edicem arkadaşlar.

haa bu arada yağmur sensörü nasıl devreye sokuluyor bilen varmı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyzgunes

benimki Astra Cosmo ama şu bahsettiniz özelliklerin hiç birinden haberim yok kullanım kitapçığımda yok.

aklıma geldikçe yardımlarınızı rica edicem arkadaşlar.

haa bu arada yağmur sensörü nasıl devreye sokuluyor bilen varmı.

Bir kere yukarı ittiğin zaman otomatik devreye giriyor. Sonrasında da zaten hızını kendisi ayarlıyor diye biliyorum.

Yoksa aşağı mı çekmek gerekiyordu.
  • Merhaba arkadaşlar. Sileceklerin fasıla ayarı enjoylar da yok mudur? Ben bulamadım da
  • sistem şöyle çalışıyor bir kere aşağı doğru itiyorsun. sonra istediğin aralık gelince yukarı 1 kademe kaldırıyorsun. örnek vermek gerekirse 8 saniye. o zaman aralıklı mod 8 saniye olarak çalışıyor. 15 saniyeye kadar açılabiliyor yanlış hatırlamıyorsam.
  • Teşekkürler arkadaşlar, dün akşam hem fasıla ayarını yapabildim hemde follow me özelliğini yapabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeat -- 8 Nisan 2008; 9:31:57 >
  • ne mutlu bize yardımcı olabildiysek
  • yeat arabanın modeli ne? astra enjoy mu?
    quote:

Orjinalden alıntı: yeat

Teşekkürler arkadaşlar, dün akşam hem fasıla ayarını yapabildim hemde follow me özelliğini yapabildim.
  • 2008 CDTI NJOY spor paket

quote:

Orjinalden alıntı: manes1903

yeat arabanın modeli ne? astra enjoy mu?
    quote:

Teşekkürler arkadaşlar, dün akşam hem fasıla ayarını yapabildim hemde follow me özelliğini yapabildim.

• follow me özelliğini tam olarak nasıl yaptığını anlatırsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
    quote:

2008 CDTI NJOY spor paket

quote:

quote:

• Arabanın motoru durdurup anahtarı kontaktan çıkartıyorsun. Şoför kapısını açıyorsun ve o anda sellektör yapıyorsun ve araçtan iniyorsun. İstersen kapıları kilitliyorsun istesen kilitlemiyorsun. Kapıları kilitlesende sönmüyor.

quote:

follow me özelliğini tam olarak nasıl yaptığını anlatırsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
    quote:

quote:

quote:

• çok sağol bide kaçsaniye sürüyor
    quote:

Arabanın motoru durdurup anahtarı kontaktan çıkartıyorsun. Şoför kapısını açıyorsun ve o anda sellektör yapıyorsun ve araçtan iniyorsun. İstersen kapıları kilitliyorsun istesen kilitlemiyorsun. Kapıları kilitlesende sönmüyor.

quote:

follow me özelliğini tam olarak nasıl yaptığını anlatırsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
    quote:

quote:

quote:

• çok sağol bide bu kaç saniye sürüyor
  • walla ben ölçmedim ama yukarıda arkadaş 1 dk sürdüğünü söylemiş. Tahminimce o kadar bencede

quote:

çok sağol bide bu kaç saniye sürüyor
  • verdiğin cevaplar için çok teşekkür ederim
  • Rica ederim ne demek

quote:

verdiğin cevaplar için çok teşekkür ederim
  • Anahtardan camları açma bizdekinde de oluyor. Dün denedim başarılı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.