Şimdi Ara

OPEL ASTRA COSMO PAKET SIFIR(FİYAT ALINDI)YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
2.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jay jay justified

O paraya i30 Elite, Cee'd Concept Plus alınır, hem de 2013 model. Yazık günah gerçekten. Astra H'yi kullandıktan sonra bunu kullanma fırsatım oldu da, içler acısı malzeme kalitesi.

Yav he he astra j yerine kia ve hyundai tercih edilecek oldu. Malzeme kalitesiymis pardon da kia ve hyundai timsah derisinden mi malzeme yapiyor? Peki ya tasarim ve bir cok baska artisi nolcak astranin? Kaldi ki astranin malzeme kalitesi de gayet iyi sallamayin bi yrlerinizden. Kia ve hyundai araclara degil 55 bin 35 binden fazla verilmez bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corwyn

quote:

O paraya i30 Elite, Cee'd Concept Plus alınır, hem de 2013 model. Yazık günah gerçekten. Astra H'yi kullandıktan sonra bunu kullanma fırsatım oldu da, içler acısı malzeme kalitesi.

Yav he he astra j yerine kia ve hyundai tercih edilecek oldu. Malzeme kalitesiymis pardon da kia ve hyundai timsah derisinden mi malzeme yapiyor? Peki ya tasarim ve bir cok baska artisi nolcak astranin? Kaldi ki astranin malzeme kalitesi de gayet iyi sallamayin bi yrlerinizden. Kia ve hyundai araclara degil 55 bin 35 binden fazla verilmez bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: HigHVoltaGe61

quote:

Orijinalden alıntı: TheDappe

arac güzele durumun varsa 2013 model al baktınmı dersinvay be araca bak sonmodel diye

Aradaki fark çok malesef gönül ister 2013 olsun ama işte olmuyor.. Daha alacağımız bile garanti değil baskı sürüyor hemen değiştirelim diye ama sonuç yok daha

Şimdiden hayırlısı olsun. İcinize siniyorsa gerisini bosverin. En güzel araba sahip oldugun arabadir! Kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun. Sunu ekleyeyim, diyelim 2012-2013 arasındaki fark 5000 tl. 3 sene sonra satarken aynı km ve aynı hasar (boya-değişen) durumundaki araçlar arasındaki fark 1000 tl.yi geçmez. Aramızda galerici arkadaslar var, daha güncel bir kıyas yapabilirler. Önemli olan aracın km.si ve durumu. Bence 2012 alın ucuz olsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kaldıysa 2012 dizel sedan alırdım hem dizel hem fiyatları cok uygundu.
  • quote:

Arkadaşlar bugün muğlada opel bayisine gittik,ellerinde 1 tane 2012 cosmo astra sedan kalmıştı beyaz renk fiyat olarak en son 51000 tl dediler sonroof ve navigasyon hariç tam donanımlı araç.Sizce fiyat nasıl ve astra sedan kullanıcılarından yorumlar bekliyorum.ARAÇ 1.4 140 hp arkadaşlar.

OPEL ASTRA COSMO PAKET SIFIR(FİYAT ALINDI)YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN

çok yakın bir zamanda forumda opelmania isimli arkadaşımız astra sedan otomatik + sunroofu 55 bine aldı, bence bir görüş derim faydası olur..Hatta aldığı araçla ilgili paylaşımlarda bulundu sağolsun

• Araç evimizin aşağı tarafındaki bayide kuzu kuzu duruyor bizimkileri ikna edemedim en az 6 ay daha bekleyelim deyip duruyorlar ama ben duramıyorum çok güzel araba fiyatıda uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

quote:

quote:

2013 modele göre fiyat avantajı sizin için yeterli ise neden olmasın

Gayet yeterli geldi bana sitesinden aynı aracı konfigüre ettiğimde 59000 tl fiyat çıktı karşıma 8000 tl fark yeterli geldi bana

Site fiyatlarından duruma göre biraz daha iniyorlar detalı bilgi içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_57122071/mpage_10/tm.htm

9-10 litre ş.içi yaktığınıda unutmamak gerek , 1.3 dizel tavsiye ederim aslında

Aynı motor İnsignia ile şehir içi İstanbul'da 8.5 yakıyorum.

Doğrudur güle güle kullanın

• quote:

Dostum atarlanma hemen. Astra H'nin, J'den çok daha kaliteli olduğunu dünya alem biliyor. Sen de bildiğin için sinirlenmişsin. H'den J'ye geçenlere sor, rahatla. :) KIA ve Hyundai falan şöyle dursun, arabanın bir önceki nesli bile daha kaliteli, onu belirttim.

Cosmo'yu alacak arkadaş da güle güle kullansın.
  • 35 bin e arka camları manuel 4 tekerden başka bişeyi olmayan opel corsa satılıyo... parası çok olan ona versin

opel batmış arkadaş hiç mi gazete okumuyor oto haber takip etmiyorsunuz adamlar krizdeler..

bıde dünyada kalkınmada ilk 5 arasında ki koreye bakın samsungla yakaladıkları ilk atak şimdide kıa ve hyundai ile devam ediyo adamlar yapmışlar.. buu peter büyük adammış... şimdi ön yargıcılar peteride tanımazlar...
  • quote:

quote:

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2013 modele göre fiyat avantajı sizin için yeterli ise neden olmasın

Gayet yeterli geldi bana sitesinden aynı aracı konfigüre ettiğimde 59000 tl fiyat çıktı karşıma 8000 tl fark yeterli geldi bana

Site fiyatlarından duruma göre biraz daha iniyorlar detalı bilgi içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_57122071/mpage_10/tm.htm

9-10 litre ş.içi yaktığınıda unutmamak gerek , 1.3 dizel tavsiye ederim aslında

Şuan elimizde 1.3 multijet punto evomuz var ama küçük gelmekte ve 2 seneyi geçti alalı daha 27000 binde çok km yapmıyoruz,en fazla 10 bin km o yüzden yeni aracımız benzinli olsun istedik

2 katına yol alacaksınız bi daha düşünün derim hayırlısı ne ise o olsun

teşekkür ederim dediğiniz gibi hayırlısı

yok hocam niye 2 katına yol alsın ki siz bu yakıt olayını bakım masraflarınıda hesap ederek bakarsanız olaya benzinle dizel arasında fark yok... ki araca bide lpg taktırdınmı hocam %30-40 kar edersiniz her türlü...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.