Şimdi Ara

opel astra 1.4 edition plus & fiat egea 1.4 fire urban plus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cyslope

bir arkadaşta opel astra 2017 1.6 dizel otomatik var. 70 bin km de. 165 bin istiyor ama bu sefer de ikinci el alacaksam alfa romeo giulietta aklımı çeliyor. 2015 otomatikler o paralara alınabiliyor. bir ara vardı bende. dizel manueli. iki yıl binmiştim, gayet güzel arabaydı.
    bu araba işleri çok karışık, baktıkça daha da karışıyor.
    egea 1.4 mirror paket alacağım gibi duruyor.
    teşekkürler cevap için.

Alıntıları Göster
    oo aynen 1.6cdti + tork konvertörlü at6 otomatik şanzıman astra j nin en sevilen motor şanzıman kombinosyonu , yıllarca sorunsuz kullanılabilir.. araç birde elite paketse zaten başka araca geçmek için neden bulunamaz petrol dünyada tükenene kadar

egea da güzel araba tipi güzel ama çok yakın zamanda kasasının yenileneceği belirtiliyor.. a noktasından b noktasına götürsün gerisi önemli değil derseniz kaçırmayın derim..

• 1.6 mj egea yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

1.6 mj egea yok mu
    var ama fiyat çok fark ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyslope

var ama fiyat çok fark ediyor.

Alıntıları Göster
    1.4 egea çok kötü
    Ya 1.4t jet al yada dizel aksi taktirde astra al. Yeni elantra var birde onada bak

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    kusura bakma da kahvehane muhabbeti değil? sen en son fiatın ne zaman kaliteli bir araba ürettiğini gördün? bir tarafta kendini kanıtlamış, belli sıkıntıları olsa da bir alman mühendisliği, diğer tarafta fiat.
  • 1.4 egea gitmiyor astra 1.4t her türlü iyidir biri atmosferik biri turbo benzin kıyaslamak çok saçma.
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Yine kahveye geldik heralde yanlışlıkla...

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Yine kahveye geldik heralde yanlışlıkla...
    yanlışım varsa söyle. işim gereği fiatın arabalarını da kullanmaktayım, benim gözümde dacia dan bir adım öte değiller. velev ki sen farklı olduğunu söylüyorsun ona da kabul. herkesin fikri bir olmak zorunda değil lakin sen de bir fiatın bir opel kadar kaliteli olmadğını bilecek kadar bu işin içindesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Egea ile Astra arasında sürüş kalitesi olarak çok fark var. Parke taşı kullanan bir yolda Egea'yi deneyin
    sen fiata laf mı atıyorsun birader
    Kalite nedir, fiyattan bağımsız mi değerlendiriyorsun ?

Kaliteli fiat istiyorsan güncel model gamında, b-suv segmentinin en kalitelisi 500x var, ama o para fiata verilir mi der almazsın.

Zamanında bravo vardı, rakibi astra h'dan daha kaliteli bi arabaydı, mekanik anlamda da, ne kadar sattı ?

Opel ile fiat arasındaki kaliteye bir de şöyle bakabiliriz, milyon km büyük bi sıkıntı olmadan deviren taksiler opel modelleri değil, albea, linea falan.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    dediklerinin büyük çoğunluğu doğru. brava ve bravo iyi örnekler. çakma renegade olan 500x i fatih altaylı da beğendi. ama takdir edersin ki içindeki diğer markalara rağmen fiat genel olarak adı kalite ile anılan bir marka değil. asjtra j ile fiat egeanın da karşılaştırılmasını doğru bulmuyorum çünkü en başta egeaya haksızlık. hyundai accent lerde takside yüksek km yapıyor ama accent ne kadar kaliteli bir araba. ama tekrar ediyorum yazdıklarının çoğuna katılıyorum.

not: 500x e çakma renegade yakıştırması hakaret amacıyla değil altyapısı renegadeden geldiği için yapıldı. bir de konuyu bilen, tartışmayı bilen adamla fikir teatisine girmek başka oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Egea alınır.

11 yıllık astraya o para verilmez. Astra j ile aynı araç olan cruze'dan egea'ya geçtim, astra j kasayı da epeyce kullandım. Astraya uzay mekiği muamelesi yapan, isimleri yan yana yazılamaz vs gibi kahvehane muhabbeti yapanları ciddiye almayın.

11 yıllık astra sıfır egea dan herşekilde üstün. bunda tartışılacak birşey yok. varsay sene 2000, 92 vectra yı mı seçersin yoksa 2000 şahini mi? mesele bundan ibarettir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.