Şimdi Ara

Opel 1.6 CDTi ilk çeyrekte Astra Sedan ile Türkiye'de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
2.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Orijinalden alıntı: Rdiesel

Bu 1.6 cdti motor hala bir 1.6 DCİ değil...Güç ve tork eğrilerine tüketimine 0-100 bakın araçların anlayacaksınız dediğimi....

Renault Dizel motorda Bir Üstad

Ayrıca Opel çok geç kaldı çok ,yüzü eskimiş baya eskimiş bir araca bu motoru getirmek demek sanırım yeni jenerasyonun gecikeceği anlamına geliyor ben buradan bunu çıkarıyorum....

Yüzü ne çabuk eskidi 3 yıllık aracın? Piyasanın en güzel tasarımına sahip C sınıfı aracı bana göre. Renault dci konusunda çok başarılı ama megane, fluence gibi garip modellerle astra kıyaslanmaz. Astra çok beğeniliyor ama 1.3 95hp motor 1400 kg kütleli bir araç için çok yetersiz. 1.6 dizel ve makyaj gelsin 2014 yılında Astra Türkiye'de çok iş yapar. Bu halde bile 2013 yılında en çok satan c sınıfı hatchback oldu.

4. yilini doldurdu uretimde , 5. seneye girildi , eskidigi konusuna bende katiliyorum. 2 sene icinde yeni kasasi satisa sunulur muhtemelen. (2016 ilkbahar gibi tahminen)

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

quote:

Bu 1.6 cdti motor hala bir 1.6 DCİ değil...Güç ve tork eğrilerine tüketimine 0-100 bakın araçların anlayacaksınız dediğimi....

Ayrıca Opel çok geç kaldı çok ,yüzü eskimiş baya eskimiş bir araca bu motoru getirmek demek sanırım yeni jenerasyonun gecikeceği anlamına geliyor ben buradan bunu çıkarıyorum....

Yüzü ne çabuk eskidi 3 yıllık aracın? Piyasanın en güzel tasarımına sahip C sınıfı aracı bana göre. Renault dci konusunda çok başarılı ama megane, fluence gibi garip modellerle astra kıyaslanmaz. Astra çok beğeniliyor ama 1.3 95hp motor 1400 kg kütleli bir araç için çok yetersiz. 1.6 dizel ve makyaj gelsin 2014 yılında Astra Türkiye'de çok iş yapar. Bu halde bile 2013 yılında en çok satan c sınıfı hatchback oldu.

4. yilini doldurdu uretimde , 5. seneye girildi , eskidigi konusuna bende katiliyorum. 2 sene icinde yeni kasasi satisa sunulur muhtemelen. (2016 ilkbahar gibi tahminen)

Nerelerdesin sen ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

quote:

Nerelerdesin sen ya?

Calisiyorum ise basladim

• Janjan kullanıcısına yanıt
    Süper
  • Opel bu dizel konusunda çok geç kaldı.Astra H kasada 1.6 cdti getirecekti piyasanın en çok tutulan aracı olabilirdi. 1.3 lt cdti kötü mü değil.Ama herkese hitap etmiyor.Cosmo'nun opsiyonları ile fiyatı 83 bin tl olur
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.