Şimdi Ara

OPAL SAFİR KRİSTAL LER NEREDEN CIKIYOR BİLENLER İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
20.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR OPAL SAFİR KRİSTAL İN DÜPESİMİ VAR YOKSA BİR YERLERDEN CIKIYORMU BİLEN VARSA bİ ZAHMET BİZİ AYDINLATSIN

• bilen yokmuu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Spike

bilen yokmuu
    banada Lazım yav skiLL açıcaz çok pahaLı $unLarın drobu çoqaLsada ucuzdan aLsak :S
  • abi vallah bu Gidişle herkes adream a hucum edecek bölede olmaz Ki bunlar ne yapmaya Calışıyor anlamadım para yok pot alamaya bari eskiden kendmizie opla safir kristal fealn cıkarıyorduk master acıyorduk şuan oda yok parada yok .... balaseff
  • quote:

abi vallah bu Gidişle herkes adream a hucum edecek bölede olmaz Ki bunlar ne yapmaya Calışıyor anlamadım para yok pot alamaya bari eskiden kendmizie opla safir kristal fealn cıkarıyorduk master acıyorduk şuan oda yok parada yok .... balaseff
    forumdakiler werewolf diyorlardı ama hiç kesip çıkarmayı denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

forumdakiler werewolf diyorlardı ama hiç kesip çıkarmayı denemedim.

Alıntıları Göster
    pazarıları gezerseniz opal kriestal safir hep çinlilerin tezgahta çinlilerde warewolf ve türlerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paysage

pazarıları gezerseniz opal kriestal safir hep çinlilerin tezgahta çinlilerde warewolf ve türlerinde

Alıntıları Göster
    ben diesde werewolf tan düşürdüm crystal.Crystal Satılır Diesde. :D

beyler Werewolf ta neden koxp var zannediyosunuz?Tabiki Opal Crystal felan çıkyıor diye.

Dİesde Crystal satılır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: OldCity.

ben diesde werewolf tan düşürdüm crystal.Crystal Satılır Diesde. :D

beyler Werewolf ta neden koxp var zannediyosunuz?Tabiki Opal Crystal felan çıkyıor diye.

Dİesde Crystal satılır :D

Alıntıları Göster
    opal safir kristal tüm yaratıklardan düser normalde fakat en cok drop werewolf ve türevleri , dts ve türevlerindeedirr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torque_

opal safir kristal tüm yaratıklardan düser normalde fakat en cok drop werewolf ve türevleri , dts ve türevlerindeedirr

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Torque_

mazide kaldi skeleton turlerinden bu gemleri dusurmek, suan icin sadece werewolftan dusuyor.

kesmeyi denemeyin saniyenin 10 da biri gibi bir zamanda werewolf yerde,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpc -- 5 Nisan 2008; 11:58:57 >

• yaw mageler koxp kurmuş oaraya yaw alamıyoruz kutuyu onlardan nasıl yapsak yaw pahalı parada yok :)
  • bende koxp mu kursam ne yapsam anlamım Gittii
  • quote:

bende koxp mu kursam ne yapsam anlamım Gittii
    ash knight çekin werewolflere onu kesemeyip yatarlar sen de 5 dk da çıkarabildiğin kadar çıkarırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

ash knight çekin werewolflere onu kesemeyip yatarlar sen de 5 dk da çıkarabildiğin kadar çıkarırsın

Alıntıları Göster
    ash ları okadar kestim cıkmadı nyaw
  • quote:

ash ları okadar kestim cıkmadı nyaw

Alıntıları Göster
    bu iş böle olmacak bunların bu işe Bi Care bulmaları lazım yoksa bu oyun oynanamaz artık
  • quote:

bu iş böle olmacak bunların bu işe Bi Care bulmaları lazım yoksa bu oyun oynanamaz artık

Alıntıları Göster
    DTS çek üstüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeain*

DTS çek üstüne

Alıntıları Göster
    yaw adamlar koxp er DTS deyil Tw cektim tınlamadıı onalara
  • quote:

yaw adamlar koxp er DTS deyil Tw cektim tınlamadıı onalara

Alıntıları Göster
    Boş ver adream takılacaz
  • quote:

Boş ver adream takılacaz

Alıntıları Göster
    artık cosperlar cok cogaldı bu oyunda....Ve her slotta cosp var neredeyse (apostle,deru..vs dısında)bileğinin hakkıyla kasmak yerine programlara basvuruyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmac15

artık cosperlar cok cogaldı bu oyunda....Ve her slotta cosp var neredeyse (apostle,deru..vs dısında)bileğinin hakkıyla kasmak yerine programlara basvuruyorlar

Alıntıları Göster
    Bulcan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kril

Bulcan...

Alıntıları Göster
    ya were wolf dionuzda ben 66 lvl çarla 10 dakka kestim hiç bişi çıkmadı düşük lvl adamla kesmeye çalışıncada koxpwerlar var. 66 lvl im hala master yoq. ama ronarkda fiyatlar düştü biraz saphir 9m e düştü opal kristal de 5m e düştü. bakalım ne olucak halimiz. pre de bitti kasılmıo bende okçu çar açtım ardream için onu kasıyorum. okçu dedigim iron bow bastım onun için kasıom koxp için deil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.