Şimdi Ara

onyo winner 9.7' tablet (resimli inceleme eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
24.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında Onyo mağazada kullandığım kadarıyla bir hayli memnun kaldıracak kadar iyi bir ürün gibiydi, gerek boyutu gerek ise ekran kalitesi hızı bana çok cesaret verdi ama gel gör ki şarjının işini yapmaması ve daha bir kere bile açıp kullanamamak gibi bir şanssızlık yaşattı.

Power tuşuna uzun süre basıp beklediğimi belirteyim ama ilk şarj esnasında görünen o yeşil pil yaklaşık 15 dakika sonra hiç görünmemeye başladığında bir sorun olduğunu anlamıştım. Sabah Onyo'nun firmasını aradığımda bunun için bir çözüm önermediler, garantiye götüreceklerini söylediler, Bimeks müşteri temsilcisi ile telefonda konuştuğumda ise ürünü firmaya götürüp yaklaşık 20 günlük süre içinde gelecek yanıtı bekleneceğini söylediler ki daha bir kere bile açılmamış üstelik bir gün bile geçmemiş ürün için 20 gün beklemek saçmalık olacaktı açıkcası mağazaya gittiğimde bir hayli kavga çıkacak gibi gelmişti.

Ama ürünü mağazaya götürdüğümde değişim mi hediye çeki mi para iade mi istiyorsunuz diye en direk soruldu ve anında ürünü alıp paramı iade ettiler!!! Ama bu konuda dikkat edin, satış fişiniz, yani o küçük kasa fişi çok önemli yanınızda bulundurun, faturanız tam olarak iade için işlem göremiyor satış fişine de ihtiyaç duyuyorlar. En azından kredi kartı taksitli satış için. Bu konuda müşteriye sorun yaşatmayan ve anında ürünü alan ve satış fişinin yanımda olmamasına rağmen kendi fişlerini üşenmeyip arayan kasadaki arkadaşlara minnettarım, müşterinin yaşadığı zor durumu anlamaları çok önemliydi sorun yaşatmadılar sağolsunlar.

Öte yandan mağazaya götürdüğümde aynı üründen birinin daha iade edildiğini gördüm. Kullanıcıya sorduğumda o da şarj etmediği için ürünü değişime verdiğini söyledi. Ama o bir hafta kullanmış ve oldukça memnun kalmış bu memnun kaldığından ötürü şansını tekrar denemeyi düşünmüş.

Kısacası başarılı bir cihaz ama ne yazık ki pil veya şarj sorunu büyük bir handikap, ne yazık ki sizi sürekli servis kapılarında süründürebilir korkusu yaşatıyor.

Başka bir dükkanda baktığım yine aynı boyuttaki polypad modelleri ise yaklaşık 100+200 lira pahalı olmasına rağmen biraz kurcalayınca gerek arka kasası gerek ise ağırlığı ile aslında Onyo'nun ikizi olduğunu fark ettim. Muhtemelen aynı fabrika müşterinin önerisine göre küçük değişiklikler ile bir sürü tablet üretiyor. Şarj girişi bile aynıydı ama düğmelerin yeri farklıydı:)))

Ben şansımı zorlamayıp para iadesi aldım şimdilik çin malı çakma tabletlerden uzak durmaktan yanayım. Zamanında aynı şey piyasayı dolduran abidik gubidik MP3 çalarlarda da vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 1 Kasım 2012; 15:23:21 >

• Bir önceki mesajımda PolyPad'i incelediğimi Onyo'ya çok benzediğini söylemiştim. ürün Teknosa'da gördüğümde gariptir USB girişine bağlıydı ve Onyo'da olan adaptör girişinin aynısı ondada vardı ama satıcıya sorduğumda USB üzerinden elektrik aldığını söyledi.

Bu gün internetten PolyPad kullanıcılarının yorumlarına ve tabletin inceleme yazılarını okuduğumda kutusundan adaptör çıkmadığı ve USB ile şarj olduğu ve neden adaptör koymadıklarını bilmediklerini söyleyen bir çok kullanıcı var. USB üzerinden şarj olduğu için PolyPad'in uzun süren şarj süresinden bahsetmişler.

Öyle ise hakikaten Onyo ile PolyPad aynı tablet, Onyo'nun düştüğü duruma düşmek istemeyen PolyPad tabletine adaptör koymuyor ve adaptör bölümünden şarj edilmesine izin vermiyor! Bir cihazın yanında adaptörünün çıkmamasıi zaten oldukça garip değil mi?

• ben şu anda kullanıyorum açık olarak şarj etmeye dikkat ediyorum yaklaşık 4-5 saatte tam şarj oluyor ve tam şarj olduğunda pil süresi yeterli oluyor. açıkçası 400 tl ye benim işimi görebilecek bir tablet fazlasını beklemiyorum ama açılmama sorunu sende çok ısrarlı çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonchild01

ben şu anda kullanıyorum açık olarak şarj etmeye dikkat ediyorum yaklaşık 4-5 saatte tam şarj oluyor ve tam şarj olduğunda pil süresi yeterli oluyor. açıkçası 400 tl ye benim işimi görebilecek bir tablet fazlasını beklemiyorum ama açılmama sorunu sende çok ısrarlı çıkmış

USB'den şarj oluyor ise oradan yapmanı garanti bakımından tavsiye ederim.

400 lira az değil 150 liradan bahsetmiyoruz, 400 liraya gayet kaliteli cep telefonları da var fotoğraf makineleri de, kesinlikle az bir rakam değil, yani çöpe atılacak kadar az para değil. Beklentim azdı ama bırak ısrarlı çıkmasını hiç çıkmadı ki ısrar, yani aldığım gün açılmadı bile:)))

Demek biraz da şans işi, ama senin de bozulup garantiye verip almaya başladığında zaten 400 lira verdim neyse kalsın atayım bari der misin bakalım göreceğiz:

• Merhaba,

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bu ürünü. Bimeks'ten aldım. Fiyatına göre bence güzel. Ben de izlenimlerimi almayı düşünenler için fikir olması açısından paylaşmak istedim.

İlk aldığımda daha arabadayken kutusundan çıkartıp demo şarjı ile biraz kurcalamak istedim fakat açılmayınca batarya boş diye düşünmüştüm. Evde biraz şarj ettikten sonra yine açamadım. Power tuşuna biraz sert basılı tutunca açıldı sonunda. Tabi bu arada ben de soğuk terler döktüm. Şimdi de yine biraz sertçe basarak açılabiliyor.

Ama beğenmediğim noktalar da var tabi. Mesela kablosuz çekim gücü bence yetersiz, arka kamera kalitesi kötü ayrıca autofocus özelliği de yok, şarjdayken şarj olduğunu gösteren hiçbir belirti yok, arkadaşın yukarıda dediği gibi tam bir ölüm sessizliği ama şarj oluyor.

Bunların dışında bir eksi bulamadım. Ekran parlaklık ve çözünürlük olarak bazılarının söylediklerinin aksine mükemmel (ipad 2 ile aynı), pil durumu da gayet iyi görünüyor. 8000 mAH, daha ne olsun. Şarj konusundaki tutarsızlık ile ilgili, şarj etme yönteminin etkili olduğunu düşünüyorum. Genelde USB üzerinden yapılan şarjlar daha kısa ömürlü oluyor. Farklı şekillerde deneyip görmek lazım. Bir de pilin ömrü de önemli. Bu konuda bilgim yok henüz. Kısa zamanda performansında büyük düşüş olabilir mi diye tereddütüm var.
    Dokunmatiğini beğendim oldukça hassas. Skype programını denedim, seste ve görüntüde bir problem yok. Hatta netbook üzerinden yaptığım görüşmelerden daha iyi diyebilirim. Ama bağlantıdan kaynaklı problem oluyor. Kablosuzu biraz daha kuvvetli olsaydı mükemmel olurdu. Birçok oyunda takılmadan oynanabiliyor.

Bu arada bugün farkettim benim aldığım tablet rootlu gelmiş. 3 ayrı root checker programı ile denedim. Hepsinde root access başarılı diyor. Çok şaşırdım çünkü Bimeks gibi profesyonel bir firmadan aldığım bir ürünün root lu olması garip geldi. Sanırım Bimeks'in de bundan haberi yoktur. Sizin ürünleriniz de root lu mu yoksa sadece bana mı kıyak yapmışlar bilmiyorum. Deneyip bilgi verirseniz sevinirim.

Bu arada büyük bir problem daha var. Kılıf. Birebir uyan bir kılıf bulamadım Türkiye'de. Aslında bu ürün Mobee T1500, Hi-Level VL-9701, Eken A90 gibi bazı ürünler ile aynı kasaya sahip ama kamera yerleri açık olacak şekilde bir kılıfa rastlamadım. Çin kaynaklı bazı sitelerde var. Fiyatı 12,99 USD. Sipariş vermeyi düşünüyorum.

Özet olarak bence kalite ve performans olarak wifi ve kamera dışında bir sıkıntı yok. Başka özellikleri ile ilgili detay isteyen arkadaş olursa bildirsinler, deneyip bilgi verebilirim.

Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakantr20

Merhaba,

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bu ürünü. Bimeks'ten aldım. Fiyatına göre bence güzel. Ben de izlenimlerimi almayı düşünenler için fikir olması açısından paylaşmak istedim.

İlk aldığımda daha arabadayken kutusundan çıkartıp demo şarjı ile biraz kurcalamak istedim fakat açılmayınca batarya boş diye düşünmüştüm. Evde biraz şarj ettikten sonra yine açamadım. Power tuşuna biraz sert basılı tutunca açıldı sonunda. Tabi bu arada ben de soğuk terler döktüm. Şimdi de yine biraz sertçe basarak açılabiliyor.

Ama beğenmediğim noktalar da var tabi. Mesela kablosuz çekim gücü bence yetersiz, arka kamera kalitesi kötü ayrıca autofocus özelliği de yok, şarjdayken şarj olduğunu gösteren hiçbir belirti yok, arkadaşın yukarıda dediği gibi tam bir ölüm sessizliği ama şarj oluyor.

Bunların dışında bir eksi bulamadım. Ekran parlaklık ve çözünürlük olarak bazılarının söylediklerinin aksine mükemmel (ipad 2 ile aynı), pil durumu da gayet iyi görünüyor. 8000 mAH, daha ne olsun. Şarj konusundaki tutarsızlık ile ilgili, şarj etme yönteminin etkili olduğunu düşünüyorum. Genelde USB üzerinden yapılan şarjlar daha kısa ömürlü oluyor. Farklı şekillerde deneyip görmek lazım. Bir de pilin ömrü de önemli. Bu konuda bilgim yok henüz. Kısa zamanda performansında büyük düşüş olabilir mi diye tereddütüm var.
    Dokunmatiğini beğendim oldukça hassas. Skype programını denedim, seste ve görüntüde bir problem yok. Hatta netbook üzerinden yaptığım görüşmelerden daha iyi diyebilirim. Ama bağlantıdan kaynaklı problem oluyor. Kablosuzu biraz daha kuvvetli olsaydı mükemmel olurdu. Birçok oyunda takılmadan oynanabiliyor.

Bu arada bugün farkettim benim aldığım tablet rootlu gelmiş. 3 ayrı root checker programı ile denedim. Hepsinde root access başarılı diyor. Çok şaşırdım çünkü Bimeks gibi profesyonel bir firmadan aldığım bir ürünün root lu olması garip geldi. Sanırım Bimeks'in de bundan haberi yoktur. Sizin ürünleriniz de root lu mu yoksa sadece bana mı kıyak yapmışlar bilmiyorum. Deneyip bilgi verirseniz sevinirim.

Bu arada büyük bir problem daha var. Kılıf. Birebir uyan bir kılıf bulamadım Türkiye'de. Aslında bu ürün Mobee T1500, Hi-Level VL-9701, Eken A90 gibi bazı ürünler ile aynı kasaya sahip ama kamera yerleri açık olacak şekilde bir kılıfa rastlamadım. Çin kaynaklı bazı sitelerde var. Fiyatı 12,99 USD. Sipariş vermeyi düşünüyorum.

Özet olarak bence kalite ve performans olarak wifi ve kamera dışında bir sıkıntı yok. Başka özellikleri ile ilgili detay isteyen arkadaş olursa bildirsinler, deneyip bilgi verebilirim.

Selamlar.

şarj etme yöntemi şarj ömrünü etkiliyor katılıyorum o konuda. adaptör daha sağlam geliyor bana. bir de androidlerde öyle galiba %85 lere kadar çok hızlı doluyor %85 lerden sonra çok yavaş doluyor. sayının büyüklüğüne bakıp baya şarj olmuş dememek lazım. "şarj oldu" yazana kadar bekleyince daha uzun gidiyor.

root konusunda bilgim yok yani sizinki ics değil de jb olarak mı geldi nerden nasıl bakılıyor tam bilmiyorum.

kılıf olarak trust ın ipad 2 için ürettiği kılıfı kullanıyorum. birebir uyan bulamayacağımı düşündüğüm için almıştım. ön ve arka kamerayı kapatıyor onun haricindeki girişlerle alakalı bir problem yok. görmek isteyenler için kılıf şu: KILIF

• quote:

Orijinalden alıntı: moonchild01

quote:

Orijinalden alıntı: hakantr20

Merhaba,

Selamlar.

şarj etme yöntemi şarj ömrünü etkiliyor katılıyorum o konuda. adaptör daha sağlam geliyor bana. bir de androidlerde öyle galiba %85 lere kadar çok hızlı doluyor %85 lerden sonra çok yavaş doluyor. sayının büyüklüğüne bakıp baya şarj olmuş dememek lazım. "şarj oldu" yazana kadar bekleyince daha uzun gidiyor.

root konusunda bilgim yok yani sizinki ics değil de jb olarak mı geldi nerden nasıl bakılıyor tam bilmiyorum.

kılıf olarak trust ın ipad 2 için ürettiği kılıfı kullanıyorum. birebir uyan bulamayacağımı düşündüğüm için almıştım. ön ve arka kamerayı kapatıyor onun haricindeki girişlerle alakalı bir problem yok. görmek isteyenler için kılıf şu: KILIF

Merhaba moonchild,

İncelemen çok güzel olmuş. Eline sağlık. Tüm detaylar anlatılmış. Oldukça başarılı buldum.

Şarj konusunda katılıyorum size. Adaptör bana da daha sağlam geliyor. Genelde kapalı olarak adaptör şarjını kullanmaya çalışıyorum.

Cihaz JB değil, ICS 4.0.4 olarak geldi. Sistem Ayarlarında listenin en altında Hakkında kısmında android sürümünü ve build numarasını görebilirsiniz. Root başka birşey, şöyle ki; Genelde android ürünler bazı özelliklerine (uzmanlık isteyen, sistem ile ilgili özelliklere) erişimi engellenmiş olarak satılır. Root ederseniz cihazınızın yönetimi hakkında tüm yetkiler size geçmiş olur. Bu güzel olduğu kadar (tecrübesiz ellere geçtiğinde) tehlikeli de bir durum aslında. Bence çok gerekli değil ve cihazımı root etmeyi düşünmüyordum. Ama hazır rootlu göndermişler. Siz de Root olup olmadığını görmek için Google Play'den root checker programlarından birisini deneyebilirsiniz.

Gönderdiğiniz linkteki kılıf oldukça kaliteli ve güzel görünüyor. Ama kameraların açık olması benim için önemli. O yüzden şu linkteki ürünü almayı düşünüyorum. KILIF

Selamlar.

• Merhaba arkadaşlar..
    Bence bu ürünü uzun süredir almak istiyorum ancak kafamda birçok soru işareti vardı. Ama sayenizde bunların birçoğu yanıtlandı. Bu yüzden size teşekkür ediyorum :) Ama sadece sizden bir konu hakkında bilgi istiyorum.. Youtube dan video izleyebiliyoruz bunu anladım ancak dizi izleme siteleri var. Bunlardan diziler izleyebiliyormuyuz? Film izleyebiliyormuyuz? Bunu neden soruyorum; çünkü android işletim sistemli akıllı telefon kullanıyorum. Youtube den video izleyebiliyorum telefonumdan ama dizi izleme sitelerindeki dizileri izleyemiyorum. İçerik desteklenmiyor diye hata veriyor.. Bu sorumada cevap olursanız çok memnun olurum.. Ben bu tableti uzun süredir araştırıyorum.. Oyun oynamak, facebookta gezinmek, dizi izlemek için istiyorum.. Ekranın büyük olmasıda bu yüzden tercihim..
    Teşekkür ederim
  • Bir sorun daha olucak;

Onyo Winner 9.7'' mi? yoksa Dark Evopad R9720 mi?
    siz olsanız hangisini tercih ederdisiniz? Şuan güncel fiyatları arasında 90 lira gibi bir fark var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukburak35

Merhaba arkadaşlar..
    Bence bu ürünü uzun süredir almak istiyorum ancak kafamda birçok soru işareti vardı. Ama sayenizde bunların birçoğu yanıtlandı. Bu yüzden size teşekkür ediyorum :) Ama sadece sizden bir konu hakkında bilgi istiyorum.. Youtube dan video izleyebiliyoruz bunu anladım ancak dizi izleme siteleri var. Bunlardan diziler izleyebiliyormuyuz? Film izleyebiliyormuyuz? Bunu neden soruyorum; çünkü android işletim sistemli akıllı telefon kullanıyorum. Youtube den video izleyebiliyorum telefonumdan ama dizi izleme sitelerindeki dizileri izleyemiyorum. İçerik desteklenmiyor diye hata veriyor.. Bu sorumada cevap olursanız çok memnun olurum.. Ben bu tableti uzun süredir araştırıyorum.. Oyun oynamak, facebookta gezinmek, dizi izlemek için istiyorum.. Ekranın büyük olmasıda bu yüzden tercihim..
    Teşekkür ederim

online dizi izleme sitelerini kullanarak dizi izleyebilirsin fakat guclu sinyale ihtiyacin olacaktir yoksa dizi zevki iskenceye donusebilir. beklentilerini karsilayabilecek bir tablet. almadan once dark evopad i ben de dusundum ama arada cok ufak tefek farklara ragmen %25 daha pahali bir tablet almak istemedim. fiyat-performans cazip geliyor bana. sana da icinin rahat etmesi icin ikisini de denemeni tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonchild01 -- 11 Kasım 2012; 16:17:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bir sorun daha olucak;

Onyo Winner 9.7'' mi? yoksa Dark Evopad R9720 mi?
    siz olsanız hangisini tercih ederdisiniz? Şuan güncel fiyatları arasında 90 lira gibi bir fark var...

dark evo tabiiiki ama hi-level hlv-t9701 tablet ile Onyo 9.7 inç tablet neredeyse ayni fiyatlarda ama donanımları arasında hi level lehine bariz fark var
    bu üçünüm arasındada fiyat söz konusuysa tereddütsüz hi level alderim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 12 Kasım 2012; 0:18:19 >
  • Artık araştırmamın sonuna geldim nerdeyse. Bugün yarın bir tane alıcam.. Cihaz performansına bakıldığında hi-level hlv-t9701 ancak satış sonrası serviste Onyo nun daha etkili olduğunu görüyorm.. Bir sorum daha olucak size;
    Onyo winner 9.7'' 16 GB tablet pc nin dahili belleği kaç mb olarak gözüküyor cihazda? şimdi 16 GB diyeceksiniz ama benim sormak istediğim o değil.. Cihazda ayarlara girdiğinizde UYGULAMALAR bölümünde en altta kullanılabilir dahili bellek diye yazar.. Yani bu 16 GB değildir.. Bazı 16 GB olan cihazlar 500mb bazılarında 2GB olarak ayrılıyor. Peki bu ONYO da ne kadar? Bu konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim.. Teşekkürler
  • quote:

Artık araştırmamın sonuna geldim nerdeyse. Bugün yarın bir tane alıcam.. Cihaz performansına bakıldığında hi-level hlv-t9701 ancak satış sonrası serviste Onyo nun daha etkili olduğunu görüyorm.. Bir sorum daha olucak size;
    Onyo winner 9.7'' 16 GB tablet pc nin dahili belleği kaç mb olarak gözüküyor cihazda? şimdi 16 GB diyeceksiniz ama benim sormak istediğim o değil.. Cihazda ayarlara girdiğinizde UYGULAMALAR bölümünde en altta kullanılabilir dahili bellek diye yazar.. Yani bu 16 GB değildir.. Bazı 16 GB olan cihazlar 500mb bazılarında 2GB olarak ayrılıyor. Peki bu ONYO da ne kadar? Bu konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim.. Teşekkürler

sizin sorunuzu eve gidince cevaplayayım. tablet yanımda değil şu an

benim asıl sormak istediğim şu: onyo alanlar 3g modem denediler mi acaba hangi modemi destekliyor

• quote:

Artık araştırmamın sonuna geldim nerdeyse. Bugün yarın bir tane alıcam.. Cihaz performansına bakıldığında hi-level hlv-t9701 ancak satış sonrası serviste Onyo nun daha etkili olduğunu görüyorm.. Bir sorum daha olucak size;

bellek olarak 2 parca var. ilk parca 0.98 gb yaziyor. sadece uygulamalar var -ki bu ram oluyor-. ikinci parca 12.42 gb yaziyor. bu parcada da uygulamalar ve sizin kullanmak istediginiz dosyalar (resim video office vs.) var.

edit: mesaji bir daha okudugumda sizin ram i kastettiginizi anladim. ram 1gb. (uygulamalarda altta yazan dahili depo birimi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonchild01 -- 18 Kasım 2012; 0:03:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pehlione07

ben cihazı dün hediye çeki karşılıgında iade ettim :) esasında memnundum yani 400 tl lik bir alete göre gayet iş görüyordu ancak laptopumun bozulmasından dolayı sadece tabletle idare edemeyeceğimi anladım. Gerçi yine mobiliteden ödün vermemek için ultrabook aldım ama bakalım umarım pişman olmam. Zira aldıktan sonra farkettim aynı paraya 1 ghz daha hızlı işlemcili normal laptop varmış hp nin :P
    onyo ya dönersek. Almak isteyenlere önerebilirim. Çin malı oldugunu ve 400 tl ye aldıgınızı göz önünde bulundurursanız yeterli ve güzel bir cihaz

HP nin 400 tl ye hangi modeli var ?
  • Dostlar konuyu kirletmek istemiyorum ama bu ürünü ViewSonic ViewPad 10s ile kıyaslayabiir misniz?
  • 7 inç Poypad w10 tabletimin üzerine yeğen fotoğraf makinesini atınca ikisi de bozudu. Bir ay önce de Onyo 9.7 aldım. Memnunum diyemem.

Metro'da 550TL vererek aldıktan bir hafta sonra 400TL'ye düşmesini mi söylesem bir programcığı açtıktan sonra bazen sekiz on kez program çalışmıyor kapatayım mı sorusu çıkıyor. Sonra işe kaldığımız yerden devam ediyoruz ama bu kadar kasılma beni zorluyor. Bu kadar para vermiş birisi olarak daha fazlasını beklemek hakkım değil mi?

Tablet bir kez de kendi kendine ses çıkartmaya ve susmamaya başladı. Kapattım ancak yeniden açamadım. Format attım. Sonrasında tüm programcıkları sildiğim için yeniden yüklemeye çalıştım. Başta iyi ama on - on beş programcık yükledikten sonra yine eskisi gibi çalışayım mı yoksa dursam mı diye bana soruyor. Bazı özellikleri olduğunu yazıyor buna rağmen performansının hiç de o kadar iyi olmadığını düşünüyorum. 800 - 900 TL'ye İpad 2 alınabilirdi. Sırf programcıkları parayla sattıkları, bilgisayara bağımlı kaldığı, sd kart takılamadığı için Android'li bir tablet tercih ettim. Ancak keşke biraz daha para verip tanınmış bir markayı tercih etseydim.

• ONYO winner 9.7 custom rom bulabileceğimiz bir web sitesi var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swh

ONYO winner 9.7 custom rom bulabileceğimiz bir web sitesi var mı acaba?

Teknik servis ucretsiz yazilim guncellemesi yapiyor hem de garanti kapsaminin disina cikmamis olur.
    Gecen hafta benim tabletin ekraninda bir problem cikti ve garanti yenisini yolladi hem de yazilim guncellemesiyle beraber, su an eskisine gore baya hizli gereksiz yuklerini atmis uzerinden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar öncelikle yorumları okuduktan sonra almaya karar verdim makine elime geçti çok memnunum fakat aklıma şarjının ne kadar gideceğini düşünüyordum ama ilk ay şarj düşüneceğinizi sanmıyorum :)

tableti aldığınızda kendinizden geçiyorsunuz :) 3 kişi aldık toplu aldık 1 tanesi bozuk çıktı iadeye yolladık ama diğer ikisi süper bence almalısınız hızlı bi tablet süper süper süper alın
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.