Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Önümüzdeki tüm maçları kazanırsak şampiyonuz.

67
Cevap
0
Favori
1.984
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Önümüzdeki tüm maçları kazanırsak şampiyonuz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Not
    Vurdukça vuruyorlar.

Gidin birazda fener forumuna...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1066 Mesaj
    Ahahahahahahahahahaha

Adamlar rezillikte çıtayı aştılar artik.Haftaya ne gorucez acaba

|
    |

|
    |
    Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • Yüzbaşı
    521 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

adanaspora karşı yaptıkları avaraj gitti yazık oldu.

|
    |
    Ya sanıyorlar ki feda dönemindeki takım beşiktaş bu teknik direktörümüz Şenol güneş kendi stadımızda oynuyoruz son şampiyonuz.geçmişte Beşiktaş böyle kazalar yaşadı diye bunun verdiği özgüvenle konuşuyorsunuz anlıyorum ama yeter da geçen sene fenerbahçe hiç değilse kazanmayı biliyordu kadıköyde bizi yendiler nasıl konuşabiliyorsunuz hala.Siz kendinizi bizle yarışıyor sanıyorsunuz ama başakşehir size iyi bir cevap verdi.Gerçi trabzon mağlubiyeti sonrası bu anlamalıydınız gs'nin rakibi trabzondur bundan sonra
    Okuduğunu algılayamayan insan sürüsü yine toplanmış. Bak ben ne demişim, önümüzdeki tüm maçları kazanırsak şampiyonuz. Bunu 26. haftada söylemiştim Beşiktaş'ın 9 puan gerisindeyken. Şuan ki lig tablosuna baktığında tüm maçları kazanmış olsaydık Beşiktaş ile aynı puanda olacaktık.

Bu konudan başka bir anlam çıkartan varsa gitsin bir Türkçe eğitimi alsın, zira ana dilini konuşamayacak kadar aciz bir durumdadır.

Özet: Konuda haklı çıktım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: m0Ni

Ya sanıyorlar ki feda dönemindeki takım beşiktaş bu teknik direktörümüz Şenol güneş kendi stadımızda oynuyoruz son şampiyonuz.geçmişte Beşiktaş böyle kazalar yaşadı diye bunun verdiği özgüvenle konuşuyorsunuz anlıyorum ama yeter da geçen sene fenerbahçe hiç değilse kazanmayı biliyordu kadıköyde bizi yendiler nasıl konuşabiliyorsunuz hala.Siz kendinizi bizle yarışıyor sanıyorsunuz ama başakşehir size iyi bir cevap verdi.Gerçi trabzon mağlubiyeti sonrası bu anlamalıydınız gs'nin rakibi trabzondur bundan sonra

BJK nini güzel günlerinin ömrü Aziz'in ufak bir operasyonuna bakar..
    |
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Blogio
üniversite
haberler
Paykasa
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.