Şimdi Ara

Only Mid 1 (Golda Adım Adım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Metaya uygun veya meta dışı şampiyonlarla, eğlence amaçlı maçlar atmayi düşünüyorum.Bu maçlarıda sizlerle paylaşıcam.Kendimi geliştirmek için eleştirilerinize açığım.Maç attıkça ss'leri burdan paylaşmayı düşünüyorum.Böylelikle benim seviyemdeki arkadaşlarında yararlanmasini isterim.Haydi rastgele.

Son Maçlarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirdCat -- 30 Haziran 2015; 10:09:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne güzel oldu 1 tane mid instalockcusu daha çıktı
  • Mainim mid demek istedim.Bütün maclarda da mid bırakılacaklarını dusunmuyorum, ben yinede bütün maçlarımı paylasicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirdCat -- 30 Haziran 2015; 10:03:20 >
  • silverda o kadar wardlı oynayanın plata kadar yolu var
  • Orta koridora daha rahat baskın atılıyor bu yüzden ben genellikle her dönüşümde 2 totem almaya çalışıyorum.Bu totemleride aynı nehirde farklı çalılara atıp,o nehre yakın oynuyorum.Bu da karşı tarafın attığı baskını zora sokuyor.

• Başarılar.
  • Gold olursun inş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cho maçında adc ve jungle 0â 10larda gidiyorlardı çevirmemeyiz gerçekten imkansızdı.
    Leblanc maçı gayet iyiydi geçerim junglerimiz gayet iyi oynuyordu.

• only mid demiş thresh support yapıyor. Peki only ne demek bi öğrende gel bakalım
  • İnşallah smurfte karşıma gelirsinde guzel bi anımız olur sohbet ederiz
  • Bugün attigim maclar
     Only Mid 1 (Golda Adım Adım) Only Mid 1 (Golda Adım Adım) Only Mid 1 (Golda Adım Adım)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.