Şimdi Ara

Önlisans bitirmeden çıkıp ikinci önlisans kaydı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir önlisans okuyorum ve 2 yıllık önlisans için 4 yıllık tecil alınıyor. Şİmdi merak ettiğim normalde önlisansı bitirirsen lisans okumazsan askerliği tecil ettiremiyorsun yani bir üste geçmen lazım peki 2 yıllık önlisans bitirmezsem başka bir önlisansa kayıt olup devam edebilir miyim en azından 29 a kadar. Evliyim ve sosyal medya uzmanıyım.Ve her gün 7/24 telefon başında olmazsam para kazanmam imkansız olduğu gibi bütün müşterilerimi de kaybederim bu durumda da büyük ihtimalle hayatım biter. Yani şuan askere gidemem elbette gitmek isterim ama durum bu şartlar düzelene kadar devam etmek istiyorum bu duruma şuan 23 yaşındayım dediğim şekilde bir 7 yıl daha uzatabilir miyim sizce bu durumu? Yanıtlarınız için teşekkürler şimdiden.

• Yok mu bilen arkadaşlar
  • up
  • up
  • bitirmedigin surece istedigin kadar kayit olup erteleyebiliyorsun.

ayni seyi bir arkadasim acik ogretim ile yapti.

29 yasina kadar iki-uc yil aof'e kayit oldu, derslerden kaldi. daha sonra bulunan kaydini sildirip tekrar aof'e kayit olarak tecilini devam ettirdi. sonra da bedelli ile kurtuldu

onemli olan mezun olmaman. gerekirse mezuniyete 1 gun kala kaydini sildir, tekrar bastan basla.
  • Çok sağol dostum içime su serptin :) 7 yıl içinde bedelli çıkar diye umuyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.