Şimdi Ara

Önlisans bilgisayar & açıköğretim işletme mezunuyum, önlisans tan sınava girebiliyor muyum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba önlisans bilgisayar prog mezunuyum. Bunun ardından 4 sene aöf işletme bitirdim. yeni yasayla bitirdiğin en yüksek eğitim kademesinden sınava girmen gerekiyor. bu durumda ben bilgisayar teknikerliği için kpss ye giremiyor muyum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakacho

Merhaba önlisans bilgisayar prog mezunuyum. Bunun ardından 4 sene aöf işletme bitirdim. yeni yasayla bitirdiğin en yüksek eğitim kademesinden sınava girmen gerekiyor. bu durumda ben bilgisayar teknikerliği için kpss ye giremiyor muyum ?

HAYIR GİREMEZSİN ANCAK LİSANS'TAN GİREBİLİRSİN
  • Peki bu durumda bilgisayar teknikeri olarak kadro alabiliyor muyum ?
  • ben de aynı durumdayım. keşke işletme bitirmeseydim diyorum şuan.. neyse artık olan oldu.

bilgisayar ile ilgili bir memurluk kadrosuna atama için istek yapamazmıyız? kpss-b puanıyla tabi.
  • Niye bitiriyorsunuz o zaman ? Veya hiç araştırmadan sırf millet okuyor yeaa bizde okuyalım diye hareket ediyorsunuz ?
  • Gercekten de oyle.. herkez okuyor ben de okuyup diplomayi cebime koyayim bigun lazim olur diye okudum hic de takilmadan bitirdim simdiki.aklim olsa son sinifta 1 ders birakirdim memurluga atandiktan sonra bitirip kuruma isletirdim diplomayi mutlaka bi faydasi olurdu diye dusunuyorum.

bu arada isletme bitirenler veri hazirlama ve bilgisayar isletmeni gibi kadrolara da ataniyormus ama teknik kadro degil genel hizmetler kadrosu bunlar. maaslari da teknik kadrolara gore biraz dusuk oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulceumit -- 1 Kasım 2012; 6:53:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben işletme 4. sınıftayım . 2014deki kpssye okulu bitirip aöf işletme lisans olarak mı girmeliyim yoksa önlisan bilg. programlama mezaunu olarak mı , lisans olarak bitirmessem ponemede giremiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen.
  • Sadece en son mezun olduğunuz bölüm geçerlidir.Lisans mezunusunuz belki sınav ücretini yatırıp başvurup önlisanstan girersiniz ama başka bi işe yaramaz önlisanstan tercih yapamazsınız.Hadi onuda yaptınız diyelim atansanız bile diplomayı gösterince iptal olur.
  • bende önlisans muhasebe mezunuyum 2014 de sınava giricem sadece muhasebe oarakmı atanıcam düz memurluğa kadro durumu falan nasıl olur hiç sevmiyorum şu muhasebeyi yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lise bilgisayar programcılığı mezunuyum 2014 de kpss b ye girebiliyormuyum ve bilgisayar atamaları nasıl kaç puanla atanıyorlar ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.