Şimdi Ara

Online Uçak Bileti Satış Sitesinden Beklentileriniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sizlerin bir konuda fikrini almak istedim.

Online uçak bileti satış sistemi açtık teknik konularda eksiği yok.Ürün bizlerin olunca tasarım ı da güzel geliyor bize :) açıkcası objektif olamıyoruz.Sizlerin düşüncelerini almak istedim.Sitemiz nasıl olmuş.

https://www.bilettr.com/

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

• arkadaşlar bir kaç cümle ile fikirlerinizi bekliyorum.
  • sade anlaşılır bir site fakat reklam yapmnız laım yoksa iş yapmaz
  • AeroBilet gibi bir kampanyayla girmeye cesaretiniz varsa çok tutarsınız

Bilet için direk net fiyatı koyun. 25 TL görüp, seçtikten sonra fiyatın artması heryerde antipatik geliyor.

Uçuş firma ağınızı genişletin.

Promosyon düzenleyin. Size özel sadece sizde kullanabilecek Miles & Smiles tarzı bir sistem. Sizden bilet alanların sadece sizde kullanabilecekleri para puan, bonus tarzı şeyler olabilir.

Charter uçuşları, son dakika uçuşlarını ekleyin.

Sosyal medyayı aktif kullanın.

Kampanyalarınızı genişletin. Yani ben zaten THYden kampanyalı alabiliyorum. Niye sizden alayım? Örneğin siz bedava havaalanı transferi yapın belli yerlerde. Minibüsle gayet güzel olur. Havaşa, zarta zurta para vermez insanlar siz kazanırsınız.

Bu iş maliyet, promosyon, risk ile büyümeniz ve kazancınız doğru orantılı olacaktır.

En alttaki birçok link çalışmıyor. Sitenizde üyelik sistemi yok, kullanıcı dostu değil.

Başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktheblack -- 2 Ocak 2014; 15:10:27 >

• Bazı dönemlerde hava yollarının kendi promosyonları oluyor ve haftanın gün bazında. Örneğin bir haftalık bir zaman dilimi içerisinde,

Pazartesi ve Çarşamba uçuşları aynı destinasyon için, diğer günlere oranla daha düşük fiyatlı olabiliyor. Bu gibi durumlarda sistem uyarı verebilirse; " Çarşamba günü uçabilirseniz, şu kadar daha indirim olacaktır gibi " daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Son olarak IATA belgeniz bulunuyor mu? Türsab belgeniz var bunu gördüm.
  • Arkadaşlar teşekkür ederim,

Önerilerinizi dikkate alacağım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

AeroBilet gibi bir kampanyayla girmeye cesaretiniz varsa çok tutarsınız

Bilet için direk net fiyatı koyun. 25 TL görüp, seçtikten sonra fiyatın artması heryerde antipatik geliyor.

Uçuş firma ağınızı genişletin.

Promosyon düzenleyin. Size özel sadece sizde kullanabilecek Miles & Smiles tarzı bir sistem. Sizden bilet alanların sadece sizde kullanabilecekleri para puan, bonus tarzı şeyler olabilir.

Charter uçuşları, son dakika uçuşlarını ekleyin.

Sosyal medyayı aktif kullanın.

Kampanyalarınızı genişletin. Yani ben zaten THYden kampanyalı alabiliyorum. Niye sizden alayım? Örneğin siz bedava havaalanı transferi yapın belli yerlerde. Minibüsle gayet güzel olur. Havaşa, zarta zurta para vermez insanlar siz kazanırsınız.

Bu iş maliyet, promosyon, risk ile büyümeniz ve kazancınız doğru orantılı olacaktır.

En alttaki birçok link çalışmıyor. Sitenizde üyelik sistemi yok, kullanıcı dostu değil.

Başarılar dilerim.

Arkadaşım merhaba.

Yazında Charter uçuşundan bahsetmişsin..Ben de bu kelimeyi sık sık duyuyorum ama anlamını bilmiyorum.Forumda ararken yazını gördüm.

Yani Charter uçak ne demek bana da anlatır mısın

• Bana Sormamışsın ama cevap vermek istedim. :) Charter uçuş buyuk çoğunlukla turizm firmaları tarafından kiralanan uçakların uçuşları dır.Örneğin Tez Tour Rusya'da Türkiye tatili satıyor ve tatili paket halinde satıyor.( Otel,uçak,transfer)Bunun için uçak kiralıyor.Uçak da tez tur müşerilerinden kalan bir boşluk varsa,koltuğun boş gitmemesi için tura katılmayan münferit müşteriye sadece ulaşım olarak bu hizmeti sunuyor. Tarifeli uçuşa göre daha uygun fiyatlı ama her zaman bulmamız mumkun olmayan bir uçuş
  • momondo gibi grafikler olmazsa olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.