Şimdi Ara

onlıne oyunlar kotayı etkiler mi ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
70
Cevap
0
Favori
21.352
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> onlıne oyunlar kotayı etkiler mi ????
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2675 Mesaj
    MaedHrOS
    Çok haklısın veri alışverişi konusunda verdiğin bilgiler yeterince doğru daha tartışma kimseyle bence :)
    |
    |

Orjinalden alıntı: emre_acar1989

MaedHrOS
    Çok haklısın veri alışverişi konusunda verdiğin bilgiler yeterince doğru daha tartışma kimseyle bence :)

teşekkür ederim eğer doğruyu gösterebileceksek,birşeyler öğretebileceksek varsın kavga ile olsun farketmez.
    |
    |
    Dostum benim sormak istediğim birşey var...Hani sen dedin ya şu şu oyun için max 11-13 mbdır diye.Ben şuan 256k kullanıyorum ve farzedelim cs oynarken saatte 40mb indirdim.Ancak 1024k bağlantı kullanan birisi bana göre çok daha rahat bir oyun oynadığından onun indirdiği veri çok daha fazla olmayacak mı ? Belkide diğer arkadaşlarla ters düştüğünüz konu budur
    |
    |

Dostum benim sormak istediğim birşey var...Hani sen dedin ya şu şu oyun için max 11-13 mbdır diye.Ben şuan 256k kullanıyorum ve farzedelim cs oynarken saatte 40mb indirdim.Ancak 1024k bağlantı kullanan birisi bana göre çok daha rahat bir oyun oynadığından onun indirdiği veri çok daha fazla olmayacak mı ? Belkide diğer arkadaşlarla ters düştüğünüz konu budur

Düzeltme:Soruyu yanlış anlamışım:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wristcutter -- 28 Temmuz 2007; 23:12:36 >
    |
    |

bağlantınız ne olursa olsun oyunun istediği veri miktarı ve ping değeriniz değişmez isterseniz 10mbit bağlanın aynı ping i alırsınız ve aynı veriyi download eder bilgisayarınız.ne kadar veri download edileceğini ise max paket ayarı ile kontrol edebilirsiniz 1-2 mb lık bir oynama soz konusu olabiliyor.

saygılar
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    bnm bir sorum var.Ben Metin2 oynuyorum.kotayı birgün içinde 5 saat oynasam ne kdr mb dolar ? şimdiden teşekkürler...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: niqht7

ben prime world oyununu oynuyorum da acaba en az 1 2 saatte kotadan ne kadar düşüyor bi fikri olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim. teşekkürler şimdiden
    quote:

Orijinalden alıntı: niqht7

ben prime world oyununu oynuyorum da acaba en az 1 2 saatte kotadan ne kadar düşüyor bi fikri olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim. teşekkürler şimdiden

bilgisayarın sağ alt köşesinde internet simgesi war ona tıklayıp özellikler dersen o an kullanmıs oldugu miktarı görebilirsin
    |
    |
    1 Mesaj

wolfteam,metin2,goley bunlar adkn aşarmı
    |
    |
    toggy06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.