Şimdi Ara

Önerilerinize ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

öncelikle kendimi kısaca tanıtayım ;

ben mühendislik fakültesi eem son sınıfa geçmiş biriyim, 2022 kpss için çok bir çalısmam yok hatta hiç yok çünkü 3. sınıf eem dersleri yeterince agırdı, finaller bütler derken anca 4 temmuzda baslayabildim. Aslında asıl 2024 senesine iyi hazırlanma niyetim var ama bu sene de ne kadar fazla alsam kar kardır .

Matematik temelim iyi diye düsünüyorum (geo hariç) ve paragraflardan pek kacırmam , ama gel gör ki gk hemen hemen hiç yok

cografya için bayram meral hocanın videolarını takip ediyorum 9. videoya geçtim. Her gün iki video izlemeyi planlıyorum.

elimde kaynak olarak benim hocam (coğrafya,tarih,vatandaslık) video ders notları mevcut ayrıca benim hocam kpss mat konu anlatımı kitabı var ve de son olarak hocawebde cözümlü cografya denemesi var .

ders çalısmak için belki 6 7 saat zman ayırabilirim

sizden ricam su kalan 19 - 20 günlük süreçte bana bir akıl vermeniz gk için hangi derse nasıl çalımam lazım ?

coğrayanın tüm video listini bitirdikten sonra çözümlü denememi calıssam

ve vatandaslık , tarih , dil bilgisi için nokta atışı her sene soru gelen 3 4 konu seçip sadece onlara mı bakayım ne dersiniz ?

ayrıca matematikte önerebileceğiniz çözümlü denemeler nelerdir ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.