Şimdi Ara

Önerileriniz? (bağlanmayan internet) sonunda bağlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nihayetinde bugün geldiler bağlantıları sağladılar. İç mekandaki modem v.s. kurulumunu da ben yaptım. Turknet'ten mail adresi ve sms şifrem de geldi şimdi internet için gerekli olan kullanıcı adı ve şifremi bekliyorum onun da yasal süre sınırı 2 günmüş,yani kavuştum sayılır.

Öneri : Turknet'i BTK'ya şikayet edin o zaman sorun çözülüyor.
  • Hylcn kullanıcısına yanıt
    darisi basimiza inş senden 7 gün önce basvurmusum seni görünce geleceğine inandim bakalim önümüzdeki hafta baglasalar bari
  • Gözünüz aydın diyelim bari :)

Benden yana umut yok gibi arayıp bilgi veriyorlar gerçi altyapı cart curt port yok falan sürekli irtibttalar bende bakıyorum vodafone altyapıdan gerçekten port yok bakalım bu ay sonunda ttnet yazlık internet bitiyor onu devam ettirip mecburen türknete taşicam gerçi ttnet nasıl bir sürece sokacak beni bilmiyorum görecez :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sızın seruven yenı baslıyor olabılır
    ocak 6 da dsl k.adı ve sıfre geldı ...
    bugun hala vdsl ısıgı yanmıyor...
    hala ınternet yok yani..
    turknet nasıl bır kurumsal fırma ? anlayan varsa beri gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 12 Ocak 2017; 15:0:28 >
  • bugün btk ya yazı yazdım...

sonuç vermesi için ...

pek de umutlu değilim 😎
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    boşuna bekleme hocam 1 araliktan beri hergun şikayet yaziyorum btk sikayetvar ama sonuç yok türk telekom keyfini bekleyeceğiz taahhütlü baglatma sansim olsa beklemem ama mecbur bekliyorum
  • Geçen türknet uygulamasından mail atmıştım aboneliği taşımak için dilekçe örneği gibisinden geri dönüş yapıldı gerek yokmuş taşımak için dilekçeye faksa falan.

Ben size yardımcı olayım diyor güzelde port yok bağlanamıyor zaten başvurum var ttnet adsl hizmetimde var yazlık internet kurnazlar sözleşmeye nakil olmaz diye madde de eklemiş mecburen bitişi bekliyorum dedim ayın sonunda dsl kesilecek tekrardan tt yi arayıp açtıracam taahhütsüz ama bana bağlantı ücreti kurulum ücreti gibi şeyleri kitlerler mi bilmiyorum :)

Kış günüde haybeye 200₺ vermekte istemiyorum açıkcası.

Ne alengirli oyunlarla uğraşıyoruz arkadaş resmen milletin elini kolunu bağlar duruma getiriyorlar benden hizmet alacaksınız dayatması az kotaya fazla parada vermek istemiyorum aylık ortalama kullanım 100 üstünde tt nin verdiği 50gb yi nereme sokayım diyesim var üstelik 50mbite kadar hız alabiliyorken 10mbit dsl hüsranıyla uğraşıyorum birde bunların üstüne online oyun oynayan insanım ping 230 larda :)

Aynı oyunu bir arkadaşımla oynuyorun kendisi 16mbit türknet abonesi ping 120-100 arası insanın zoruna gidiyor parasıyla rezillik çekmek

• 15.11.2016 Başvuru yapıldı.
    10.01.2017 Bağlantı ekipleri geldi hat sağlandı ( Telefon çalışır durumda... )
    11.01.2017 İnternet bağlantısı sağlandı;ama hız proplemli çıktı bildirildi.
    13.01.2017 Hız prooplemi için ekipler geldi.Başkasının hattı benim hattın yerine bağlamışlar,yani başkasının internetini kullanıyormuşsum düzelttiler ve hız sorununu giderdiler. Hız 5-6 Mbps ilken şu an 10 Mbps'dir..

Önerileriniz?  (bağlanmayan internet) sonunda bağlandı

• gittim TT ye adamlar resmen bi sorun yok ama adresiniz uzak işimiz oraya düşerse baglariz dediler

• Turkıye de herkes sorumsuz vıcdansız olursa boyle oluyor ıste
    resmen boyle dediler ya adres uzak işimiz ne zaman duserse baglariz boyle bi rezillik olmaz bari uydur bisey
  • Adına sevindim darısı diğer arkadaşların başına diyelim..

Düşük kota fahiş fiyata tt olacağına türknet olsun diyorum.

bugun ınternet geldı... :)

btk....turknet...turktelekom .... sıralaması ıle olay cozuldu .

ınternetı acılmayanlara btk ya yazmalarını tavsıye ederım.

@Hylcn tavsiye için teşekkürler.
  • ne yaziyosunuz yahu ben 10 tane kayit actim yok yok yok 50 gun ya
  • verilebılecek hız : 97 mbps
    verılen hız : 76 mbps
    speedtest : 57 mbps
    max. download hızı : 40-50 mbps

bu seklıyle bıle gayet yeterli :)

bugun turk telekomdan aradılar...
    tahatunuz bıtmıs sıze onerılerımız var dedıler.
    tahatsuz kullanıyorum dedım
    hangı fırma dedıler.
    turknet dedım.
    pekı sıze ıyı gunler dedıler... :D

tahmınım daha ucuzunu veremıyeceklerını bıldıklerı ıcın bır teklıf veremedıler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 15 Ocak 2017; 21:31:5 >
    upload 4 gösteriyor ama verilen 2mbit...
    eğer bağlatabilirsem vdsl uploadı açmalarını rica edecem belki yaparlar :)
    online oyun oynadığım için çok önemli bir kısım upload..
    bu arada sürekli arayıp bilgi veriyorlar acayip bir ilgi söz konusu en son dayanamadım aramayın ben zaten takip ediyorum diye sabah 8 de telefonun zırlaması adamı delirtiyor :)
  • Dün itibari ile bağlanamayan internet bağlandı arkadaşlar modem siparişi verdim gelir gelmez kurulum yapıp hız testi falan bakalım bundan sonraki serüven ne olacak :)

• darisi basima ama hala sürekli su mesaj geliyor : Bulundugunuz bolgede teknik altyapi sorunu nedeniyle aktivasyonunuz tamamlanamamistir. Turknet'le Ozgur Iletisimi kullanabilmeniz icin calismalarimiz devam etmektedir. B001

TT ile konuştum sorun yok hatta dedi ama israrla geliyor asla baglanmayacak sanirim benim internet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun turk telekom dan kaynaklanıyor.
    btk ya bıkmadan mesaj atın .
    turknet turktelekomu zorluyacaktır btk yuzunden...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.