Şimdi Ara

Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hediye olarak gelen bir pc var elimde. Exper hazır pc olarak alınmış. Ben bunun ekran kartını ve psu'yu değiştirmek istiyorum. Fakat bütçe 500 tl aşmaması gerekiyor. Cs 1.6 ve cs go yüksek performans olarak optimize etmek istiyorum. Oyuna bu hali ile girdiğimde çok çirkin görüntüyle oynuyorum. Sanırım ekran kartını değişmem gerekiyor. yapmam gerekenleri sunarsanız çok minnettar olurum. Çünkü donanım açısından pek bir bilgim yok. Psu almasam yeterli olur mu alacağım ekran kartı için ? Şimdiden teşekkür ederim.

İşlemci : Intel Core i7-4790 3.60 Ghz. ( 8 cpu ) 8mb
    Ram :8 gb Ram
    Sabit Disk : 1TB
    İşletim Sistemi : Windows 10 Single Language 64x
    Ekran Kartı : Amd Radeon Hd 8350
    Psu : huntkey hk400-51an ( DC OUTPUT : 19 A ( yellow ), 21A (orange), 15A (red) , OUTPUT WATT : 300W, 103W )
    Anakart : asus h81m-k

• bu ikisini alabilirsin.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-r7-250-oc-ddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-zm400-le-serisi-400w-guc-kaynagi.html

396 lira tutuyor.o guc kaynagina gtx750 ti olabilir diyen cikabilir ama hazir sistemlere koyduklari guc kaynaklari super otesi dandik oluyor bence riske girme psuyu degistir ya da once bi 400-500w al sonra ekran kartina bakarsin ama sunu diyeyim onerdigim kart senin su anda kullandigin kart taklidi yapan nesneye gore baya bi kuvvetli cs go filan rahat oynatir.

• Hocam önerin için teşekkür ederim hemen inceliyorum.
  • Daha önce başka bir forumda bu soru sorulmuş haziran başında. Sistem aynı, bütçe aynı muhtemelen sizsiniz. Orada gtx 750 tavsiyesi vermişler.

Ayrıyetten, Wilson Fisk'in dediği ikili gayet mantıklı ve kesinlikle psu değişmelisin.

i7 4790'ın yanına hd8350 nedir ya? Hayır, onboard gpu kullansan da bir farkı olmaz boşa takmışlar ekran kartını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seceka_ -- 12 Şubat 2016; 2:32:58 >
  • Yok hocam ben değilim. Araştırıyorum 2 gündür fakat aklım allak bullak oldu. Kimi övüyor birtanesini, bir diğeri kullanma diyor. Ne garip bir olay ya :) Ekran kartında biraz daha fiyat yükseltsek şöyle 400 tl civari birşey alsam ne önerirsiniz? Yada Cs go gibi bir oyun için gerek yok mu dersiniz.
  • Valla benim işlemcim i5-4690k. Ekran kartsız kaldığım bir dönem işlemcinin gpusu ile cs go'yu düşük ayarlarda 60fps ile oynuyordum. Sen düşün artık. Sadece cs go oynayacaksan gerek yok daha fazlasına. r7 250 ayarında kartlar yeter de artar bile.
  • Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Hakkınızı helal edin valla. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.