Şimdi Ara

Öneri Gopro hero+ mı yoksa 4k destekli Çin işi Kameralar mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba kısaca sormak gerekirse aklımda ya gopro hero+ almak var yada 4k çin üretim kameralardan bir tanesi mesela sjcam m20 yada sj5000x elite yada yi z23l 2k almak var

kağıt üzerinde özellikleri çok iyi olan çinli kameralar , videoları izleyince anlaşılıyor ki derinliğin , ve gerçek nesneler arası uzaklık pek gerçekçi değil , 3k kayıtlarda renkler canlı ama netlik çok iyi değil vb sorunlar gözüme çarpıyor bir de çinden alırsak garanti yok , tr den alırsak garanti var diye söylenmesine rağmen ne derece gerçek oluyor onuda bilmiyorum

gopro hero + videolara bakıyorum 2k yada 4k yok ama renkler canlı ve kesinlik , nesleler arası uzaklık , derinlik hissiyatı gayet gerçekçi , garantisine zaten söylenecek laf yok , onunda lcd ekranlı modeli ile arasında 250 tl civarında bir fiyat oynuyor 1000 tl gibi bir rakkam ekrana gerek var mı yok mu bilemiyorum

sizinde düşüncelerinizi merak ediyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

• Konuyu hortlatmak gibi olacak ama Gopro al gerisini boşver, ekran olmaması demek şarjının daha uzun süre dayanması demek ekransız modelinde 1 2 çekim sonrasında zaten alışıyorsun uygun açıya öte yandan çektiğin şeyleri sonradan izleyecek olmanın da verdiği başka bir heyecanı yaşıyorsun, çin işlerinden uzak dur. Başlangıç seviyesinde Gopro Hero+ mükemmel bir makine bizzat kullanıyorum.
  • Merhabalar

Türkiye çapında bir mağazadan alınmış, kutusu açılmamış GoPro Hero 4 Black. Bir yarışmada kazandım. Almak isteyen olursa linki aşağıdadir:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-gopro-hero-4-black-381677207/detay/
  • Sj5000x elite var bende. Mükemmel çekiyor. Kayak da kullaniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.