Şimdi Ara

Önerdiğiniz kaliteli bot markaları neler? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
76.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • conteyner marka botlar nasıl gittigidiyor.com da cok uyguna var?
  • fiyat/performans olarak cat colorado yu tavsiye ederim 2008 de 150 liraya almıştım ne bir açılma ne bir yıpranma taş gibi bot.
  • 4 yil harley kullandim onleri hicbi zaman yumusamdi ayni kalibini hep korudu ama haliyle 4 yil oldu her yilin 6 ayi kullandm cok rahatti agir olmasina ragmen ..
    Bu yil yine harley alacaktm ama abim istedgm modelden alinca camel active aldim umarim sorun cikarmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakın sakın camel active bot almayın ben aldım 12. gün yanlardan açıldı mağazaya götürdüm istanbula fabrikaya gönderdiler değişim istiyorum demiştim 17 gün sonra 50 defa telefon ederek botu geri aldım kullanıcı hatası deyip botu yapıştşrşı göndermişler. şimdi yapıtırılan yerleri ilk hafta yeniden açıldı.
    şikayetvar üyesi değiller şikayetlerim yersiz kaldı.
    tweet attım cevap vermediler.
    Türkiye de internet sayfaları da yok.
    siz siz olun camel active bot almayın.
  • 8 senedir giyiyorum şu an ayağımda da o bot var sıkıldım yeni almayı planlıyorum ama taş gibi abartı değil 2005 te alınmış tam 8 sene oluyo

yeni olarak ne önerirsiniz güzel bişey olsun istiyorum harley camel active istemiyorum hiç sevemedim bunları
  • Columbia

• ayağım yağmurda karda hiç ıslanmasın dayanıklı olsun ama ucuz olsun diyorsanız: yds goretex
    kendisiyle ankarada askerde tanıştım,ankaranın kara kışında insan bir kere hasta olmazmı bir kere ayağı ıslnamazmı? sayesinde ayağımda ıslanmadı, hastada olmadım f/p olarak şiddetle öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: sifujack

ayağım yağmurda karda hiç ıslanmasın dayanıklı olsun ama ucuz olsun diyorsanız: yds goretex
    kendisiyle ankarada askerde tanıştım,ankaranın kara kışında insan bir kere hasta olmazmı bir kere ayağı ıslnamazmı? sayesinde ayağımda ıslanmadı, hastada olmadım f/p olarak şiddetle öneririm

46 numarası satılır
     Önerdiğiniz kaliteli bot markaları neler?

• Arkadaşlar timberland suet almak istiyorum , su ve kar yediginde çabuk sekli bozuluyor mu fikir verirseniz sevinirim

• conteyner diye bir marka var şuan piyasada kullanan arkaşlar varmı kalitesi nasıl fiyatı çok uygun geldi ??
  • conteyner botlar berbattır hiç tavsiye etmem 2016 erkek bot modelleri
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.