Şimdi Ara

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
7
Favori
24.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ulan! ne biçim climax yapıyorlar ha.... sıradaki bölüm nasıl olacak acaba.
  • Çok iyiydi bu bölüm, kesintisiz aksiyonun olduğu şimdiye kadarki tek bölüm. Shounenlerde izlemek için 30-40 bölüm beklediğimiz final bölümleri gibiydi.

Yalnız konu en heyecanlı yerinde yarıda kaldı, işin yoksa bir hafta bekle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay tipini senin Haftaya iyi olacak gibi.
  • Orada bölüm biter mi ya.Bekle pazara kadar şimdi.
  • Geekyaparda haberini görüp izlemeye başladım, çok beğendim, bir solukta bütün bölümleri izledim pişmanım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furi

Geekyaparda haberini görüp izlemeye başladım, çok beğendim, bir solukta bütün bölümleri izledim pişmanım...

Bende pismanim 2 gun once basladim bir oturusta bitirdim sonra mangaya basladim onu da guncele kadar bitirdim degisik bi sey anime

• Mangada bu arc daha güzeldi Birçok detayı atlamışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bölüm 9 yarısı muhteşem aksiyon yarısı durgun.

ne yazık ki 3 bölüm kaldı..
  • Daha yeni başladı ya ne bitmesi.

• Yine tek yumrukta bitti.Çok kolay oldu yine Yazık bu Saitama'ya.Herkes tarafından ilgi görecek mi acaba hiç

• Çok güzel duygusal bir bölümdü. Bu anime bana nedense HxH'yi anımsatıyor.

Birde şu bisikletli eleman sanki bana Saitama'nın gücünü elde edecek izlenimi verdi.
  • umarım hiçbir zaman karşısına güçlü rakip çıkmaz bana nedense hep alucardı hatırlatıyor . onun gibi güçlü rakipsiz ama saitama ve etrafındakiler çok kafa adamlar özellikle kral ve sonic hızlı eleman
  • Nasıl 12 bölüm oluyor bu anime? Şu Madhouse da bir animenin doğru düzgün sonunu getirsin. HxH de böyle saçma bir şekilde bitmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Nasıl 12 bölüm oluyor bu anime? Şu Madhouse da bir animenin doğru düzgün sonunu getirsin. HxH de böyle saçma bir şekilde bitmişti.

Mangaka yeni sayı çıkarmıyorsa anime şirketi ne yapsın?

One Punch ileride devam edecektir.
  • Matt Jeevas kullanıcısına yanıt
    İyi de orada biter mi. Hiç değilse o son bölüm olmasaydı.

Tam asıl Dünya'dan, evrenden bahsediliyor ve o bölüm de son bölüm oluyor. Hiç değilse Bleach gibi her şeyi belli bir sona bağlandığı şekilde bitseydi. Ya da ilk Dragon Ball serisi gibi devam edeceği belli olan ama kendi içindeki konuları bitirmiş bir şekilde de sona erebilirdi.

Sonbahar animeleri de bir garip oluyor. Pek iddialı görünmüyorlar ama başladı mı da bitmesini istemiyor insan. Bir sene için 12 bölüm çok az geliyor, hiç değilse 18-20 bölüm falan olsaydı. Zaten elde senaryo da var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ki orada bitmez ama oradan ilerideki manga bölümlerinde bitmesi daha kötü olurdu bence.

HxH'a asla bitmiş gözüyle bakmam ben.Mutlaka bir gün yeniden başlayacak.

O gemi gelecek İsmail abi!

One Punch man'ın manga durumunu bilmiyorum.24 bölüm vs çıkar mıydı bir fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matt Jeevas -- 1 Aralık 2015; 15:13:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

Tabi ki orada bitmez ama oradan ilerideki manga bölümlerinde bitmesi daha kötü olurdu bence.

HxH'a asla bitmiş gözüyle bakmam ben.Mutlaka bir gün yeniden başlayacak.

O gemi gelecek İsmail abi!

One Punch man'ın manga durumunu bilmiyorum.24 bölüm vs çıkar mıydı bir fikrim yok.

Ömrümüz gemi beklemekle geçiyor

50 küsür sayısı var manganın. İki sayıyı tek bölüm yapsalar 24 bölüm çıkar yine de. 12 bölüm de olsa kaliteyi bozmadan 3-4 sene devam eder umarım.

• Mangada bu yeni kahramanların daha çok anlatıldığı bölümler hoşuma gitti yaa.Ben ilerde bayar diye bekliyordum ama bir 500 bölüm olsa gene doyamam gibime geliyor :D

• Uzun zamandur bu kadar keyif alarak izlediğim anime hatırlamıyorum. Gerçekten harika keyifli.

Ama bu 12 bölümden sonra bence bir şekilde devamı gelebilir. Yada düzgün yapsılar manga anime de bitsin.

Şu anda internet ortamında çok hızlı yükselişte bunu görmezden gelemezler.

Şu 12 bölüme bir açıklık getirebilecek olan varmı? Nette 12 bölüm + 6 Ova gösteriyor.

12 bölüm bir aramı yoksa tamamen dükkan kapanıyor mu?

@S. Hawking @Rindaman M@att Jeevas
  • O belli olmuyor,genelde ilk sezon bitmeden diğer sezonlarla ilgili bir haberimiz olmuyor.

Ama bence %99 devam eder.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.