Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.515
Cevap
86
Favori
297.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 750 liraya buldum bir tane one. temiz alet bir aylık. sizce bu fiyata alınabilir mi bu telefon hala. işimi görecek bişey lazım 600-700-800 gibi bir fiyat aralığında.
  • 1 aylık nasıl oluyor anlamadım ama pilide iyi ise alabilirsin. 500-600 e aldıgın alette pil bitik olacak benimki gibi. Pilide bulunmuyor ama 1 gunu cıkarıyor. alet guzel. bu fiyata redmi 4x te dusunebilirsin. pili buyuk performansıda aynı gibi. ama sıfır.
  • ilginiz için teşekkür ederim. 1 ay kullanılmış sadece cihaz. hocam cihazın dokunmatiği nasıldır, yeni nesil cihazlardaki hassasiyetle aynı mıdır? herhangi bir problem yaşadınız mı bu konuda? bir de şebeke problemi yaşadınız mı hiç bunu merak ediyorum. tekrardan sağolun.
  • Hala kullanıyoruz.iyi makina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar one ile aranıza katıldım. cihaza kurmam gereken, tavsiye ettiğiniz rom hangisi?
  • arkadaşlar telefondan genel olarak memnunum fakat, telefon çok yavaş şarj oluyor. bu sizde de böyle mi? orjinal kablosu var sarj aletinin ama uç kısmı yok, uç kısmını farklı şekilde olduğu için mi yavaş şarj oluyor. neredeyse 2-3 saatte full sarj oluyor. bir diğer sorunum ise bildirimler geldiğinde ışığı çok az olduğu için okunmuyor. sizde de bu sorunlardan var mı? var ise hangi romu veya her neyi yüklemeliyim. teşekkürler.
  • arkadaslar OnePlus 6 çıktı mı çıkacak mi ne zmn ülkemize gelir ,çıkmasını bekleyım mı yoksa OnePlus 5t mi alıyım
  • telefonda ilginç bir şey oldu bugün. daha yeni aldığım cihazda (ki 10 gün kullanılmış, bataryası sıfır ayarında) şarj problemi yaşamaya başladım. cihaz çok yavaş sarj oluyordu ve çok hızlı şarjı azalıyordu. bugün telefonda ısınma problemi yaşadım ve şarjı bir anda hızlıca daha hızlı azalmaya başladı. sonrasında şarja taktığımda telefon açıkken şarj oluyor ama sarjı artmıyor. şarjı olduğu seviyede kalıyor. ama kapalıyken şarj oluyor ve şarj seviyesi artıyor. herhangi bir çözüm bulamadım ve canımı ciddi şekilde sıkmaya başladı bu sorun. ne yapmalıyım. herhangi bir rom yüklemem gerekir mi? şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Değişik romlar kurabilirsin. Eğer olmazsa aç pilin üretim tarihine bakıver. Birde pil ömrünü ölçen programlar var gerçek değerini veren. Onunla deneyebilirsin.

• teşekkür ediyorum. Peki hangi rom tavsiye edersiniz?

• Lineageos dene birini kur teker teker deneyecen.

• Sultans romu dene istersen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler. şu an telefonun üzerinde android 7.1.2 var. lineageos 14.1 de dün geldi onu yükledim. geldiğinde bu şekildeydi telefon. ilk sayfada anlatıldığı şekilde mi kuracağım sultans rom?

• Batarya değişimi konusunda şunu deneyen varmı?

https://www.youtube.com/watch?v=g7pWYCnmNBI
  • Arkadaşlar şu batarya olayını bir çözemedim. Çindeki 3700mha larin ortalaması 2500 lere mi geliyor uzun vadede. Orijinal bulmak zaten imkansız, birkaç güne bir tane sipariş edeceğim. Şuan benim batarya 2000 mha larda çıkıyor. Her halükarda Çin'den gelecekler iyidir diye düşünüyorum. Sizce?
  • bosa alma 2 tane aldım 2 side 2500 civarı. istersen duran diğerini aldıgım fiyata gondereyim sana. 3700 yazar 2500 cıkar.
  • aldığım bataryalardan birini satmayı dusunuyorum efocus marka 2400 civarı. Diğerini kendim kullanıyorum. 1 günü kullanmazsam fazla anca cıkarıyor. İsteyen olursa 12 dolara satıyorum.
  • Ayrıca telefonuda satıyorum 600 e sahibindene koydum buradan isteyen olursa birseyler daha yapabilirim.
  • arkadaşlar ben oneplus a çağrı actım bulunduğumuz ülkede servis yok bu tarz durumdakiler için bayaryayı sizden alabilirmiyiz piyasada hep sahte ürünler var ve kullanmak istemiyorum şeklinde.
    servis olan ülkelere götürün diyorlar onun dısında piyasadakilerin hepsi sahte pil be 2500 mah civarı en iyisi
  • kb8 K kullanıcısına yanıt
    telefon piyasadan kalktı sen yeni mi katıldın ya. keşke araştırsaydın
  • 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.