Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.515
Cevap
86
Favori
297.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun şarjı bitti ve birdaha açılmadı. 4 saatten fazladır şarjda takılı olmasına rağmen açılmıyor. Pil ölmüş olabilir mi? Yapabileceğim neler var ve eğer pil almam gerekirse tavsiye edebileceğiniz orjinal pil satan bir yer var mı?
  • original pil bulunm uyor ben 2 tane aldım. İdare eder. Acılması için denemeler yapabilirsin. Banada olmustu bende ses tusları ve power tusu ile kombinasyonları denerken birden acılmıstı.Moral bozan bir durum.
  • Şarj soketi de bozulmuş olabilir mi acaba? Hani diyorum pil ölse bile şarjdayken açılması gerekmez mi? O değil hanıma vermiştim o kullanıyordu, Şimdi açılmazsa hanıma yeni bir tel almak icab edecek :)
  • Telefon kenarda duruyordu bugün bi deneyim dedim ve açıldı. Bende format data yaparak yeniden temiz bi kurulum yaptım bakalım ne olacak.
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    pili değiştir arkadaşım benimki de aynı oldu pili değiştirdim düzeldi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muratvw38

pili değiştir arkadaşım benimki de aynı oldu pili değiştirdim düzeldi .

orjinal pil nasıl temin ettiniz?
  • ilkerT06 kullanıcısına yanıt
    yurt dışından getittirdim . yurt dışında tanıdıklarım var onlara sipariş verdirdim .sonra türkiyeye gelen biriyle bana ulaştı.
  • Muratvw38 M kullanıcısına yanıt
    benim bataryada ölmeye başladı değiştirmem lazım ama alide filan hep çakmasanki güvenemedim
    biz nasıl teymin ederiz orginali nerden sarınaldınız?
    sarj aleti ve batrya lazım bana. bamboo kapak alamadım zamanında içimde kaldı
  • oshinankara kullanıcısına yanıt
    alide 3700 mh lık piller var bunlar sağlıklımı ya ???
  • oshinankara kullanıcısına yanıt
    neyaptınız hocam. pillerin durumu kalitesi nedir yansanayimi piller 3700 lük olandanmı
  • TheBaBa55 kullanıcısına yanıt
    neyaptın hocam
  • yana yakıla pil arka kapağı aranıor
    Hocam yurtdışından nerden aldınız, performansı nasıl pilin, banada pil lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pil alıp da memnun olan var mı, telefonun hızı gayet iyi hala, sadece pil performansı düşük, önerebileceğiniz site, yer var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • betais B kullanıcısına yanıt
    Hollanda dan getirtirdim orada kardeşim var o yolladı pil gayet güzel şimdilik sorun yok ama telefonun Bluetooth ve WiFi sensörü göçmüş şimdi onu arıyorum.
    🙁🙁
  • arkadaşlar bu telefon için en iyi rom hangisi acaba? 8.1 kullanıyorum iyi ama telefonu tv ye aktaramıyorum.. tekrar sultanrom düşünüyorum
  • Merhabalar. Oneplus 5 model telefonumu satmak zorunda kaldım. Ve bir telefon arayışına girdim. Oneplus ile devam etmek istiyorum ve oneplus one marka telefonu biraz araştırdım ama 500-600 lira civarına sizce bu telefon alınır mı? sahibinden com dan ilanlar var ve fiyat bandı böyle genelde. çok yavaş kalır sanıyorum oneplus 5 ten sonra ama yine de işlerimi görecek şekilde(sosyal medya, whatsapp, internette gezinmek) beni tatmin eder mi? kronik bir arızası var mıdır? kısacası kullananlar bu fiyata bu telefonu tavsiye edermisiniz? şimdiden teşekkür ediyorum.
  • tatmin eder. Sadece orijinal pili bulmakta zorlandım bulamadım.2 pil aldım ali den 2 side 2500 civarı cıktı ama 1 gunu cıkarıyor. Hız tatminkar. Ben oglana verdim simdi redmi 4x kullanıyorum.Bundan hızlı. Yada aynı diyebilirim. kronik sorunu yok. Gunde bazen 2-3 rom degistirdigim oldu.rom konusunda bol cesit var.
  • teşekkür ediyorum. peki touchpad i falan nasıldır, herhangi bir sorun yaşayan oldu mu bu konuda? bazı yerlerde şebeke sorunu olduğunu falan okudum, siz yaşadınız mı böyle bir sorun?
    bir de moto g4 plus ya da bunu tercih edeceğim gibi. bilginiz var ise sizce hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kb8 -- 23 Şubat 2018; 4:18:32 >
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.