Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.515
Cevap
86
Favori
297.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hadi gözün aydın ;)

sultanxda nın linkini paylaşabilir misin? Burdakinden farkı ne?

https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/bacon/Nougat/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtunc52

Yalnız bu RR romda viper4 ses eklentisi çalışmıyor busybox,permissive işlemleri vs yaptım olmadı..Ayrıca bazı root isteyen uygulamalar supersu olmadığından çalışmadı (Adaware vs..) ..Supersu kurayım derken de cihaz softbrick oldu..şimdi tekrar sıfırdan kuruyorum...Çok geniş özelleştirmeler içerdiği için RR romu çok beğendim ama şimdi zephyr Rom u da indirip kuracağım hangisi iyiyse onu kullanacağım..

Lineage yeni sürümü yayınladı bir de onu dene istersen.

https://download.lineageos.org/bacon

• sasuta kullanıcısına yanıt
    Sagolun Suat Hocam

Sultanxda marshmallow 6.0.1 olan bir rom, en begendigim tarafi stabil olmasi, kamera tarafinda COS ve CM ye gore (karsilastirmali kisisel gorusum) daha iyi olmasi. Batarya konusunda da normal kullanimda 5-6 saat civari ekran suresi veriyor.

https://forum.xda-developers.com/oneplus-one/orig-development/rom-kernel-unofficial-cyanogenmod-13-0-t3242700

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtunc52 kullanıcısına yanıt
    RR de Supersu flashlamak gerekli değil,development settings ten root accessi app and adb yapıyorsunuz bitti,ayrıca Viper da çalışıyor bende Arise kurulu.
  • quote:

Yalnız bu RR romda viper4 ses eklentisi çalışmıyor busybox,permissive işlemleri vs yaptım olmadı..Ayrıca bazı root isteyen uygulamalar supersu olmadığından çalışmadı (Adaware vs..) ..Supersu kurayım derken de cihaz softbrick oldu..şimdi tekrar sıfırdan kuruyorum...Çok geniş özelleştirmeler içerdiği için RR romu çok beğendim ama şimdi zephyr Rom u da indirip kuracağım hangisi iyiyse onu kullanacağım..
    Ekleme:
    Zephry Beğenmedim...
    CosmicOs : İyi gibi ama ayarları tam türkçe değil içine entegre substratum tema olayı yalnız güzelmiş başka arayüzleri port ediyor ..
    Sonuç: Şimdilik En iyi ve daha stabil Rom Resurrection Remix (Tek sorun SuperSu kurulu değil yada ben kuramadım)

süpersu bende güncelleme var diye uyarı verdi ama güncellemedi bende internetten indirip flaşladım çalışdı...

• quote:

Orijinalden alıntı: maskelisuvari

RR de Supersu flashlamak gerekli değil,development settings ten root accessi app and adb yapıyorsunuz bitti,ayrıca Viper da çalışıyor bende Arise kurulu.

Root yetkisini sadece app lere versek ne olur, adbye de vermek şart mı yada hangi hallerde gerekli?
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    root yetkisini sadece telefonda yüklü olan programlar da kullanmak istiyoranız app'leri seçip root yetkisini verirsiniz ama telefonu bilgisayara bağlayıp hata ayıklama modunda da bilgisayardan komut istemiyle telefonda bir takım işlemler yapıyorsanız adb'ye root yetkisi verebilirsiniz, Adb denilen şey hata ayıklama modu yani telefonu bilgisayara bağlayıp bilgisayardan komut istemiyle telefonda yapılan işlemler diye tanımlayabiliriz
  • tolga68 kullanıcısına yanıt
    RR üzerime mi supersu kurdunuz hangi program linkini verirmisin
  • maskelisuvari M kullanıcısına yanıt
    viper 2.0.5 mi çalışıyor sizde ve busybox ile mi kurdunuz driverları çalışuyormu
  • quote:

RR üzerime mi supersu kurdunuz hangi program linkini verirmisin

http://www.supersu.com/download
    buradan zip halinde Latest(V2.79) versiyonu indir ve flaşla
    Teşekkürker supersu işini hallettik oldu çalıştı...
    Viper4arise 2505 codename beautiful flashladim problemsiz çalışıyor, busybox filan yüklü değil

ARISE+Sound+Systems+Deuteronomy+2.4+alpha+8-8.zip tam olarak dosya adı.

• Arkadaşlar bu viper ne işe yarıyor acaba?

• maskelisuvari M kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz viper i kurdum çalışıyor ama bir etkisini hissetmedim. Teşekkürler biraz daha kurcalayım
    Kısaca ekolayzır.
  • selamlar
    benim cihazda bir kaç gündür yeni başladı bu durum kablosuz ağlara bağlanamıyor, kapatıp açmam gerekiyor. cihazda cm 13 yüklü kablosuza bağlanmak istediğimde kaydedildi yazıyor, bağlanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz77

selamlar
    benim cihazda bir kaç gündür yeni başladı bu durum kablosuz ağlara bağlanamıyor, kapatıp açmam gerekiyor. cihazda cm 13 yüklü kablosuza bağlanmak istediğimde kaydedildi yazıyor, bağlanmıyor.

ip alamıyor büyük ihtimalle. Ağı unut deyip baştan bağlanın olmadı gelişmiş seçeneklerinden sabit ip verip deneyin.
  • yakamoz77 Y kullanıcısına yanıt
    Bende bu sorundan dolayı 7.1.1 RR roma geçtim sorun düzeldi sizede tavsiye ederim.
  • Herkese merhabalar. Ben yeni olma niyetindeyim aranızda.. s4 9505 kullanıcısıyım snapdragon 600 versiyon ve yeterli olmamaya başladı artık. S4ümün her türlü donanım ve yazılımını kendim tamir edebiliyorim. Kendi slack grubumda xda dan yabancı dostlarımla beraber yaptığımız los14.1 romunu kullanıyorum.. ama artık sikınti oluyor kasmalar oyunlarda normalns4lerden yine hızlı ama artık yetmiyor neyse sadede geleyim. ONEPLUS ONE ALMAK istiyorum 2.el fakat bozulduğunda parçasını nasıl temin ederim sıkıntısı var bi oneplus one buldum camı çizikli mesela değiştirmek istesem nasıl değiştirebilirim. Teşekkür ederim dostlar.

Ben s4ümde viper arise kullanıyorum. Ve bayaa improvementlar söz konusu ses kalitesinde hafife alıncak değil dolby nin driverlarını falan kuruyor biraz kurcalarsan bulacaksin@mtunc52

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.