Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.515
Cevap
86
Favori
297.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullandığınız bir uygulamadan gelen reklamlar onlar. Rom içinde ayarlarda reklam engelleme var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exodus öncesi CM12 vardı ve bu tip reklemler yoktu. Exodus kurduktan sonra extra uygulama kurmadım, google hesabım eski uygulamalarımı otomatik kurdu sadece. Bu reklamlar görünmeye başladı.

Exodus' un **** ayarından şüphelendim. Her ne kadar saçma olsa da **** u kapattım ve şimdilik gelen reklam olmadı. Bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl olacak.
  • Ya telefonda gün içerisinde sesin kendi kendine kısılması gibi bir sorun yaşayan var mı? Benim telefon sesini sonuna kadar açmama rağmen gün içerisinde kendi kendine ses en düşük düzeye geliyor. Birçok çağrıyı duymuyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Biri yardımcı olabilir mi?

• resneli R kullanıcısına yanıt
    jBART çözüm olmuyormu hocam oradan halledebilirsin sanırım
  • Exodus u kurdum fakat güncellemeleri var sıraylamı yoksa en günceli mi kurayım? Ve nasıl kuruyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: taka61

hangi sürüm var telefonunuzda? ayarlar uygulamalara girip sistem güncellemesinin verilerini temizlemeyi deneyin.

android 4.4.4 var. Cyanogen OS sürümü de 11.0-XNF9XBS28K

Yeni aldım telefonu böyle geldi.. 1-2 hafta oluyor hala güncelleme gelmedi.. Sistem güncellemelerine giriyorum. sisteminiz için güncelleme bulunamadı diyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

Exodus u kurdum fakat güncellemeleri var sıraylamı yoksa en günceli mi kurayım? Ve nasıl kuruyoruz?

en son yayınlanan romu kurabilirsin, romların üzerine bastığında da ne gibi yenilikler olduğunu changelog olarak görebilirsin
  • Arkadaşlar Almanya da Ebay sitesinde ikinci el olarak 110 euro, 150 euro, 170 euro ya felan ilanlar var. Alınır mı sizce ? Alırsam getirecek olan var.

http://www.ebay.de/sch/Handys-ohne-Vertrag-/9355/i.html?_from=R40&_nkw=oneplus%20one&_clu=2&_fcid=77&_localstpos&_stpos&gbr=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Heykeli -- 24 Temmuz 2015; 17:46:51 >
  • Hallettim hocam.Yeni bir miui ROM kurdum ve Şuan türkçe, sorunsuz,stabil.. Exodus kullanıpta webte izle org dan film izlemeyi denemek isteyen olursa takılma olup olmadığını banami has genel bir sorunmu anlarız. Bende takılıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resneli -- 24 Temmuz 2015; 18:49:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busida

Arkadaşlar birkaç gün önce Amerikadan aldırdığım telefon elime ulaştı. pasaport kayıtlı. ama bi kaç gündür android güncellemesi gelmedi telefona. neden acaba ? bir sorun mu var yoksa bi kaç güne gelir mi ? beklemelimiyim, ne yapmalıyım ?

bi hayırsever yardımcı olsun arkadaşlar :))
  • quote:

quote:

Arkadaşlar birkaç gün önce Amerikadan aldırdığım telefon elime ulaştı. pasaport kayıtlı. ama bi kaç gündür android güncellemesi gelmedi telefona. neden acaba ? bir sorun mu var yoksa bi kaç güne gelir mi ? beklemelimiyim, ne yapmalıyım ?

Hocam beklemeye gerek yok. Ilk sayfada cm12 yükleme konusunda bilgi var. Yükleyin oradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

quote:

Hocam beklemeye gerek yok. Ilk sayfada cm12 yükleme konusunda bilgi var. Yükleyin oradan.

hocam

Kurulum

Bu rehber ile rom atarken telefonunuzu tuğlaya çevirme riskiniz vardır, o yüzden sorumluluk size ait ben mesuliyet kabul etmiyorum...

diyor. bu konularda hiç bilgim yok. yanlış bişe yaparım falan.. başka bi yolu yokmu bunun ?

• arkadaşlar varsa cihazını satan temiz bir cihazı olan arkadaş oneplus one alacağım. yada 2 ay bekleyip almanyadan oneplus 2 alacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

quote:

hocam

Kurulum

Bu rehber ile rom atarken telefonunuzu tuğlaya çevirme riskiniz vardır, o yüzden sorumluluk size ait ben mesuliyet kabul etmiyorum...

diyor. bu konularda hiç bilgim yok. yanlış bişe yaparım falan.. başka bi yolu yokmu bunun ?

Hocam yol bu. Başka yollarlada tuglaya dönebilir. Tugla olursada çözümler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 26 Temmuz 2015; 17:31:14 >

• oneplus 2 tanıtımı Türkiye saati ile ne zaman yapılacak acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

oneplus 2 tanıtımı Türkiye saati ile ne zaman yapılacak acaba?

28inde saat sabah 5te

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

oneplus 2 tanıtımı Türkiye saati ile ne zaman yapılacak acaba?

Uygulamasında 28 Temmuz 05:00 da diyor. Yani bize göre sabah 5 te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 27 Temmuz 2015; 10:04:15 >
  • Beyler 2 büyük sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim.

1) 2 gündür uğraşıyorum bootloader kilidini kıramadım haliyle rootda atamadım.

2)Dün akşam saatlerinde bir manzara fotoğrafı çekmek istedim arkadaşta s3 mini vardı hemen hemen aynı çekti onunla. Neden olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ddiscoveryy

Beyler 2 büyük sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim.

1) 2 gündür uğraşıyorum bootloader kilidini kıramadım haliyle rootda atamadım.

2)Dün akşam saatlerinde bir manzara fotoğrafı çekmek istedim arkadaşta s3 mini vardı hemen hemen aynı çekti onunla. Neden olabilir?

1) Videoda açılan link

https://forums.oneplus.net/threads/guide-oneplus-one-how-to-unlock-bootloader-install-custom-recovery-and-root.64487/

2) yazılımsaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 27 Temmuz 2015; 10:29:20 >

• Hocam o videoda 3.dk'ya kadar sorunsuz geldim ama sonra fastboot devices yazınca bir şey değişmedi.
    Yazılımsal ise nasıl halledebilirim?

• 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.